|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vprasanje glefe kajenja
30.10.2013 22:34:13   
gomerka
Pozdravljene. Imam grdo razvado-kajenje. Z mojim dragim pridno delava na otrocku. Sicer uspesno zmanjsujem kajenje, ampak se vedno nism na nuli. No moje vprasanje je sledece. Prejsnji teden sem imela ovulacijo. Menstruacijo bi morala dobiti konec naslednjega tedna (6-8.11). Vceraj in danes se mi dogaja da po vsakem prizganem cigaretu obcutim slabost. Mislite da je mozno da bi slo v tem primeru lahko za nosecnisko slabost?? Osebno se mi zdi prehitro, ampak bi vseeno rada slisala mnenje deklet katerim se je cigaret "zagabil" ko so bile nosece. Za test pa vem da je prehitr in da moram cakat. Ampak me res zanima ce se je to zgodilo kateremu dekletu ze teden pred predvideno menstruacijo. P.s lepa priloznost da koncno prekinem s to grdo razvado
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vprasanje glefe kajenja
30.10.2013 22:41:05   
LuLu
meni se je v trenutku, ko sem zagledala pozitiven test user posted image
v 7. mesecu se mi je prvič zluštal cigaret, ampak ni bilo hudo.

(odgovor članu gomerka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vprasanje glefe kajenja
31.10.2013 12:14:36   
patrino
Sama nisem kadila, jih pa kar nekaj poznam , ki so kot prvi znak nosečnosti ( še predenj so šle k ginekologu) navedle, da so jim zasmrdele cigarete. Tako zelo, da so potem še partnerjem težile, da naj kadijo stran od njih. Sama sem pa kar huda kofetkarca že od najstništva sem in tudi jaz sem pred ginekološkim potrdilom nosečnosti tudi kot prvi znak opazila, da mi gre ob vonju kave sto na uro na bruhanje. Najverjetneje je kaj na tem.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vprasanje glefe kajenja
31.10.2013 17:44:19   
gomerka
Ja to da zasledis oz da se simptomi pojavijo pred ginekoloskim prwgledom mi je razumljivo... Ampak meni mi smrdijo cigareti ze 1 teden pred menstruacijo... Tko da nevem al je mozno da so to dejansko tolk hitri simptomi in da sem res noseca... Al pa je cist drug razlog

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vprasanje glefe kajenja
31.10.2013 18:34:23   
LuLu
ej, vem, da te zanima ali si noseča... ampak, kar izkoristi to in ne kadi, pa nima veze zakaj se ti ne luštajo user posted image

(odgovor članu gomerka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vprasanje glefe kajenja
31.10.2013 19:46:21   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Sama nisem kadila, jih pa kar nekaj poznam , ki so kot prvi znak nosečnosti ( še predenj so šle k ginekologu) navedle, da so jim zasmrdele cigarete. Tako zelo, da so potem še partnerjem težile, da naj kadijo stran od njih. Sama sem pa kar huda kofetkarca že od najstništva sem in tudi jaz sem pred ginekološkim potrdilom nosečnosti tudi kot prvi znak opazila, da mi gre ob vonju kave sto na uro na bruhanje. Najverjetneje je kaj na tem.


Meni so pred izostankom M zasmrdeli tako cigareti kot kava. Slabo mi je bilo po njih.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?