|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrtčevski zelenjavni namaz
7.4.2011 23:16:50   
nusi
Spomnim se zelenjavnega namaza iz vrtca, vem, da je bil vmes peteršilj in jajca, pa maslo, ostalih sestavin se pa ne spomnim.  Glede na to, da ga dajejo otrokom v jaslični skupini bi ga dala tudi jaz tamalmu, katera me lahko razsvetli z receptom? Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrtčevski zelenjavni namaz
8.4.2011 0:16:51   
Ribica **
a mislis mesno-zelenjavnega ali samo zelenjavnega?



< Sporočilo je popravil Ribica ** -- 8.4.2011 0:17:06 >

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrtčevski zelenjavni namaz
8.4.2011 8:05:25   
nusi
kolkr se jaz spomnim je imel samo zelenjavo

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrtčevski zelenjavni namaz
9.4.2011 14:21:23   
deveta
mmmmmmm, ta namaz je meni tako dober. Moja mama mi ga včasih domov prinese, ko ga v vrtcu ostane. Odkar dela v jaslih (in otroci večinoma ne jedo nič drugega kot kruh, če je kaj gor se kruha niti na pritaknejouser posted image ), ga večkrat kar precej ostane. In pol ga namesto, da bi ga vrgli v smeti, prinese meni. Joj, kako sem jaz vesela tisti dan. Ampak žal recepta ne poznam.
Bom poskusla mamo malo angažirat, če mogoče lahko kontakt s kako kuharico naveže in dobi recept. Saj na netu je ful receptov, ampak ne vem kateri je pravi, tisti iz vrtcauser posted image .

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrtčevski zelenjavni namaz
22.4.2011 22:10:32   
hmm...
Kaj pa ribjega se katera spomni? Ali ga dobivajo vaši otroci v vrtcu za zajtrk?
Meni je noroooo dober.


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vrtčevski zelenjavni namaz
23.4.2011 20:47:50   
m_o_i
ribjega delam jaz takole: tuno(konzervo) in maslo premesam s palicnim mikserjem, da postane kremast.
in se mi zdi, da sem istega jedla v vrtcu...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vrtčevski zelenjavni namaz
26.4.2011 20:39:51   
Andromeda
Zelenjavni namaz iz vrtca in šole je bil res njaamiiii. Jaz sem tudi mrzlično iskala recept, pa pravega še ne našla. Je pa najboljši približek tale recept:

Potrebujemo:
2 jajci
3 večje kisle kumarice
1 večji korenček
2 veliki žlici graha
1 žlico majoneze
1 žličko gorčice
listič sveže bazilike
vejici peteršilja in drobnjaka
česen v prahu
ščepec soli

Priprava:
Jajci skuhamo v trdo in jih narežemo na majhne koščke. Nato na drobno naribamo korenček in kumarice. Sestavinam dodamo pretlačen grah (iz konzerve ali pa uporabimo surovega, ki ga pred tem skuhamo do mehkega) in jih skupaj s kislo smetano, majonezo in gorčico dobro premešamo. Nato zmesi dodamo še začimbe in naš namaz je gotov.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vrtčevski zelenjavni namaz
3.5.2011 23:26:47   
Anonimen
Jaz sem ga delala s temi sestavinami in je čisto podoben tistemu, ki smo ga pri nas jedli v vrtcu:

Jajca
Kumarice
Korenje
kisla smetana (eni dajejo majonezo)
Sol
Poper

(odgovor članu Andromeda)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?