|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrtne jagode
11.6.2013 21:52:31   
pepa6
Zanima me, kakšne so vaše vrtne jagode letos? Katere sorte imate nasajene? Ima katera tiste bele ananasove jagode, kakšne so po okusu, velikosti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrtne jagode
11.6.2013 21:55:21   
Flavia_
Mi imamo kar navadne rdeče jagode, take, ki cvetijo večkrat na leto. S ta prvimi sladkimi sadeži smo se že posladkali user posted image

Bela jagoda me ne prepriča - že na pogled mi ne potegne, ker ni "ta prave" barveuser posted image

lp, flavia

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 11.6.2013 21:58:36 >


_____________________________

Be the change you want to see in the World ...

(odgovor članu pepa6)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrtne jagode
11.6.2013 21:55:52   
Izabelina
mi mamo jagode, tiste navadne... so edine, ki dobr uspevajo v našem vrtu, jih je kr precem (6 sadik mam) samo so še vse zelene... ker niso ravno na soncu...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu pepa6)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrtne jagode
11.6.2013 22:01:02   
pepa6
Jaz sem si letos kupila te bele, in so cvetele, po presaditvi na vrt pa so cveti odpadli in nič ne kaže da bi cvetele, samo poganjki rastejo za nove jagode. Sicer pa imam večrodne sorte in so se kar razrasle. Pa tudi velike so in sladke.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrtne jagode
11.6.2013 22:02:47   
Izabelina
a te tabele so take male? zgledajo kokr gozdne jagode sam so bele? take ma moja stara mama in so booožanske... res aromatične, mehke... tko k gozdne!! Njama! pa sm čis pozabila nanje, bi si jih lahko omisnla...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu pepa6)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vrtne jagode
11.6.2013 22:06:13   
pepa6
Takšne so
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/p480x480/603097_4910469606348_1960271324_n.jpg

(odgovor članu pepa6)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vrtne jagode
12.6.2013 0:43:17   
orchid
Tudi jaz imam samo navadne - torej rdeče jagode... Za bele sploh slišala še nisem...
Lani se posadila 17 sadik, v maju... Letos sem jih morala presaditi v več škarpnikov, letos naštela kar na 47 sadik...
Uspevajo mi največ, kjer je sonce skoraj cel dan... Zelo sladke...

Tam na senčni strani pa mi še živali pojejo liste... Upam, da bo vsaj kakšna rodila v avgustu.

Najejte se jih, če imate možnost...

(odgovor članu pepa6)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?