|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vztrajne - 46 dan ( B )
15.6.2006 6:52:58   
dory
Na pa maste spet beljakovine...jst sem jih mela namrec vceri,k smo sli sluzbeno jest...dones pa bom se vidla..verjetn OH,k grem popolne na kavico, pa bi se tortica se mi zdi tud prilegla :)
 
Uziveeeejte sonchkauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vztrajne - 46 dan ( B )
15.6.2006 8:21:54   
Tejči
Dobro jutro,

Pri meni pa živčki delajo svoje in gredo kilce kar dol, čeprav jem vse kar vidim (recimo včeraj zvečer vročo čokolado). Danes še ne vem kaj bom jedla-imam purana doma, samo še ne ve na kak način si ga bom pripravla. Vsekakor pa pride zdaj na vrsto en kakavčekuser posted image

Lep pozdrav vsem!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vztrajne - 46 dan ( B )
15.6.2006 9:49:46   
mala Zala
No, evo še mene, spet se rinem med vasuser posted image !

Jaz mam pa danes OH dan, sem že včeri vse splanirala, kaj bom jedla (ponavadi se kar sproti zmišljujem). Zdajle bom definitivno jagode napadla. Za kosilo bo pica (no, če se temu reče pica - čebulna čabata obložena z zelenjavo in popečena v pečici) in solata, za večerjo si bom pa en kornet privoščila.

Teja, a si ti tolk zgodnja ptica? Kdaj pa vstajaš? Madonca, jst se pa ne morm pa ne morm s postle skobacat. Včasih bi šla lahko že ob 22h spat, ampak ne, morm do polnoč rogovilt, pa nič konkretnega ne delam, sam neki prelagam pa hodm sem in tjauser posted image , pa je vedno jutri, preden zaspim. pol je pa zjutri vrag za vstat. Mam srečo, da se moji dve čebelici zbujata okrog 8h.

No, lepo se mejte, vse uživajte v poletnem dnevu, menda bo zdej 30 stopinj. Prejšnji teden smo se pa greli... Kdo bi zastopu tole vreme!

Pa, pa!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vztrajne - 46 dan ( B )
15.6.2006 10:43:59   
Nasy
punce, imam problem..v soboto imam OH dan, pa ne bo izvedljiv, ker sva povabljena na kosilo in piknik-meso..ne moreva pa odreči, ker odrekava že toliko časauser posted image bom se prekršila, kaj čem..potem pa daljeuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vztrajne - 46 dan ( B )
15.6.2006 10:59:30   
tejčica
Pozdravljene punce!

Spet nas sonček razveseljuje in ker se zaradi temperatur ne da več skrivati pod oblačili je moja motivacija spet malo zrasla.

Tudi danes sem bila pridna in sem prekolesarila 20 km, potem pa sem se nagradilo z veliiiiiiko belo kavo. Malo prej sem pojedla 2 jabolka, tako da je moj želodček trenutno prav zadovoljen. Za kosilo in večerjo bom pa danes naredila zelenjavno omleto.

Nasy, jaz sem že večkrat imela tak problem in sem kar dneve zamenjala. Danes bi tako namesto B imela OH dan, v soboto pa potem B dan.

Pozdravček!

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vztrajne - 46 dan ( B )
15.6.2006 11:42:34   
Urša
Spet beljakovine, njamsi!user posted image
Z:banana,beeeeeeeeeeeela kava
K:pečena zelenjava z gorgonzolo, kruh
V:skutina solata s čebulo

Lep sončen dan vsem!

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vztrajne - 46 dan ( B )
15.6.2006 11:53:53   
CosmoGirl
Spt sončeeeeeeeeeeeeeek user posted image user posted image Prou the best je!! user posted image

No, dons bo pa tkole:

Z: dinja, kava
K: pečen piščanec (belo meso), solata, juha
V: bomo še vidli... neki dobregaaaaaaa user posted image user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vztrajne - 46 dan ( B )
15.6.2006 13:25:37   
Tejči
Tako prišlo je do spremembe: ker se mi meso sploh ne lušta, sem si pripravila kr džuveč z jajčko in je bilo takooo dobro-še za večer sem si malo prihranila. Zdaj pa grem šipe pucat, pa žaluzije-juhuhuuser posted image

(odgovor članu CosmoGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vztrajne - 46 dan ( B )
15.6.2006 13:44:53   
tejčica
Urša, kako narediš skutino solato s čebulo. Sliši se njamsi!

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vztrajne - 46 dan ( B )
15.6.2006 16:00:42   
bonika
Jaz vas pa zapuščam, ker mi je ful bedno, ker zadnje čase sploh nimam časa pri računalniku sedet, in se nič ne javljam, pa še ful grešim, in čeprav ful športam, mi še vedno ni šlo dol več kot 3-4kg, ki mi pa tudi ves čas nihajo. V glavnem ne zaslužim si imena "vztrajna" , vam punce, ki ste pa ful pridne in vam kilce gredo lepo dol, pa čestitam in držim pesti še naprej, da dosežete željeno težo!
vas bom pa verjetno še vedno spremljala, če bom le imela čas, pa tudi kaj napisala.
čauči!

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?