|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vztrajne - 50 dan ( b )
19.6.2006 7:03:19   
dory
UAU MAGICNA STEVILKA 50 user posted image

Skratka vceraj sem fasala en virus,celo noc iz sobote na nedeljo visela na wc-ju, ampak sem se po cudezu vceraj popoldne spravila k sebi, pojedla sem eno kuhano jajce in veliiiko tekocine...

Dones pa B dan:

Z: kava z mlekom + banana
K: jajce + solata
V: se ne vem, ker bo pozno kosilo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vztrajne - 50 dan ( b )
19.6.2006 7:18:16   
tejčica
Jutro punce!

Danes zjutraj je bilo prvo tehtanje in kljub parim pregreham prejšnji teden je šlo dol še 0,5 kilce. Premika se malo po malo (važno da se!) in to rundo sem skupaj zbila dol 6,5 kg. user posted image  Kar zadovoljna.

Sedaj bom šla pa počaaaaasi na kolo, potem pa si privoščim eno veliiiiiiko šalco bele kave. Za zajztk bo jabolko, ki mi prav nič ne diši ampak drugega trenutno nimam (bo treba v nabavo). Za kosilo pa, kot sem že včeraj napisala, bodo težko pričakovani čevapčiči in zraven solata iz paradižnika in kumar. Za večerjo bo danes res kar enako, količina pa vprašanje če bo samo polovična. user posted image

Teja., ti si pa imela pravo "čistilno" ta vikend.  Hitro se pocajtaj in gremo v nove boje.

Pozdravček!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vztrajne - 50 dan ( b )
19.6.2006 8:33:29   
Teni_
Pozdravljene. Samo, da javim, da nekako ne najdem poti nazaj na dieto. Totalno sem zabluzila. Verjetno sem prehitro začela spet z dieto in mi je že brezvezna, pa še kg bolj ali manj stojijo. Bom prenehala in se je spet lotila čez nekaj časa. Ta čas pa pazila, kaj jem.

Punce, vztrjajte še naprej.


(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vztrajne - 50 dan ( b )
19.6.2006 9:24:05   
amy26
Danes bo pri meni sadni dan saj sem čez vikend kar grešila, tako da sem že popapcala jagode pol bodo še melone pa spet jagode pa kakšna zelena solata.

Kg so šle mal gor za +0,4 tako da je sedaj skupaj -5,2 kg

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vztrajne - 50 dan ( b )
19.6.2006 11:55:07   
CosmoGirl
Ej, sam tile dnevi grejo pa tooooook hit skoz. A ni to cool?? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jst sm pa dons ful vesela, ker je ta teden ne glede na nihanje šlo dol 1.5kg - skupi je do sedaj to 8,5kg. user posted image user posted image

Sicer me mal prehlad daje al je alergija... ne vem... ampak se bolša... je zmer tko... eh bo že user posted image

Dons bo pa tkole:

Z: kava, jabolko
K: juha, solata, zrezek
V: mogoče bojo pa dolgem času jajčka... točn!! to pa že dolg nism... user posted image user posted image user posted image

No, mejte se fajn!! papa...

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vztrajne - 50 dan ( b )
19.6.2006 13:29:10   
puka
Živjo,
Ve ste že ulaufane v dieti,jaz bi pa šele začela.A kakšna ve koliko bi v 3 tednih shujšala z ločevalno,ker grem na morje takrat.Ve boste to verjetno vedele,ker ste to dale že skozi.
Hvala za odvgovoruser posted image user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vztrajne - 50 dan ( b )
19.6.2006 13:39:38   
tejčica
Puka, izgubljanje teže gre pri vsakemu drugače. Eni na začetku izgubijo največ, drugim šele po kakšnem tednu ali več teža začne padati. Odvisno pa je seveda tudi od viška kilogramov. Več ko imaš za izgubit, hitreje padajo. Moraš pa vedeti, da na začetku gre iz telesa predvsem tekočina in traja nekaj časa preden, se začne topiti maščoba. Potem so tukaj še rekreacija, tvoje trenutne prehranjevalne navade...

Poskusi in boš videla. Izgubit nimaš kaj - razen kilogramov. user posted image

< Sporočilo je popravil tejčica -- 19.6.2006 13:41:19 >

(odgovor članu puka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vztrajne - 50 dan ( b )
19.6.2006 13:49:17   
tejčica
MojcaH, sama najbolje veš kako ti odgovarja. Mogoče je za tvoje telo res bolje da malo počiva in se navadi na novo težo, saj si letos izgubila že kar veliko kilogramov. user posted image  Pa pazi da res ne boš zavrgla vsega tega kar si dosegla v teh mesecih kot Odločna in Vztrajna. Vse pohvale.

Pa malo nas še spremljaj, saj se kakšne vzpodbudne besede ne bomo branile. user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vztrajne - 50 dan ( b )
19.6.2006 15:56:55   
dory
Aja jst sem na -5,5kg se zmer :)

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vztrajne - 50 dan ( b )
19.6.2006 16:50:50   
Tejči
Pozdrav še od mene, ki sem danes user posted image user posted image user posted image  (prvič padla na izpituuser posted image user posted image user posted image )

Ja, volje pri meni tudi ni več, ker mi gre zadnjih 14 dni vse narobe. Poskušam čim manj jest, čeprav se ne držim čisto ločevanja. Je pa šlo ta teden še 0,5 kg dol-skupno 6,5 kg. Bom se potrudla pred morjem 1 teden strikno držat-bo zame dovolj, da ne bodo vsi s plaže pobegnili.

LP

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vztrajne - 50 dan ( b )
19.6.2006 22:03:05   
tejčica
SEM OSTALA BREZ VEČERJE!!!

Proti večeru sem morala še nekaj v službo in sta bila moje dva sama doma in je moj poskrbel za večerjo. In ko pridem jaz domov, se je ravno mastil z MOJIMI čevapčiči. In to ravno on, ki NIKOLI ne je istega za večerjo in kosilo!!! In kaj sem naredila? Priborila sem si celo en čevapčič, potem pa sem pojedla še en navaden jogurt. user posted image   Pa saj ne bi bilo take panike, ampak res so se mi luštali kot redkokdaj kaj. Naslednjič jih bom v klet skrila. user posted image   

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice za enkratno uporabo
grahek85

Katere plenice uporabljate?

Müller (beauty baby) (18%)

DM (babylove) (14%)

Hoffer (mylove) (10%)

Sparky (1%)

Huggies (2%)

Pampers (55%)


Število vseh glasov: 129

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!