|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   wordov dokument iz USB-ja
3.4.2008 7:16:08   
Volga
Zakaj mi naredi okoli obrobo in ga ne morem predelati, spreminjati?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: wordov dokument iz USB-ja
3.4.2008 7:37:48   
Anonimen
Obrobo??? Koliko KB pa ima ta datoteka na ključku?

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: wordov dokument iz USB-ja
3.4.2008 8:03:52   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Obrobo??? Koliko KB pa ima ta datoteka na ključku?


Ti, a verjameš, da ne vem? Sem aberveznik za te zaeve, sodelavec mi je zapisnik prinesel na USB, pa je potem, ko sem ga direkt iz USB prekopirala v moje dokumente, delalo tako obrobo.  No, potem pa sem ga kar direkt iz USB popravila in uredila in shranila v moje dokumente, zdaj ga pa lahko tudi tam spreminjam. Ne vem, v čem je fora.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: wordov dokument iz USB-ja
3.4.2008 8:19:37   
Anonimen
Ko imaš dokument odprt, se kreira začasna datoteka, ki je vidna, če imaš prikazane skrite ikone. Ta začasna datoteka zgleda tako bledo. Ko dokument shraniš in zapreš, tudi ta začasna datoteka izgine.
Predvidevam, da si ti k sebi skopirala začasno datoteko. Z njo pa res ne moreš nič delat.user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: wordov dokument iz USB-ja
3.4.2008 8:25:52   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Ko imaš dokument odprt, se kreira začasna datoteka, ki je vidna, če imaš prikazane skrite ikone. Ta začasna datoteka zgleda tako bledo. Ko dokument shraniš in zapreš, tudi ta začasna datoteka izgine.
Predvidevam, da si ti k sebi skopirala začasno datoteko. Z njo pa res ne moreš nič delat.user posted image


ja, čisto možno,d a bo kaj takega.

hvala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: wordov dokument iz USB-ja
3.4.2008 9:58:14   
facka
zato ker ti ga odpre v obliki slike, tam se mi pa zdi, se ne da popravljat

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: wordov dokument iz USB-ja
3.4.2008 10:22:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: facka

zato ker ti ga odpre v obliki slike, tam se mi pa zdi, se ne da popravljat

Kako pa odpreš Wordov dokument v obliki slike? A to se tudi da naredit?

(odgovor članu facka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: wordov dokument iz USB-ja
3.4.2008 11:34:37   
facka
ponavadi tako odpre kak dokument, ki je scaniran v Word obliki

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: wordov dokument iz USB-ja
3.4.2008 13:05:15   
Anonimen
Aha, hvala za pojasnilo.
Samo še vedno ne razumem obrobe. Ker, če je skenirano, je običajno v formatu za slike in ne v Wordovem formatu, niti ne moreš z Wordom odpirat. Pa na USBju je pa lahko urejala???user posted image
Nič jasno.user posted image

(odgovor članu facka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?