|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   yorkshir terier
12.5.2006 11:18:00   
Laubica
ARA IN ANAJMAD mislim da vi imate to pasmo mi jo podrobno prosim opišeta pa tudi drugi ki to pasmo poznate zanima me če je to pes ki dosti laja in če je posesiven in dlaka ali se fejst misi Mi imamo mopsa je čudovita psička ki ne laja dosti je pa zelo posesivna in GROZNOse misi Samo prosim po resnici povedat ker ko smo mi mopsa kupovali in bli pri vzrediteljih so rekli da se nič ne misi mi se bomo pa zadušli v dlakah no tak se to reče karakter ima pa naša čudovit pa se zanimam zdaj za nekoč ko naše psičke več ne bouser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: yorkshir terier
12.5.2006 13:30:28   
Klarissa
alo,
jaz imam yorkico staro 3 leta. moja je blazno posesivna, laja preveč-na vsak šum, ki ga sliši na stopnišču. misi pa se srednje-no, je kr dlak, ampak se mi ne zdi ogromno.
je pa super carta:)
papa

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: yorkshir terier
12.5.2006 13:40:21   
baguSka
JACA oprosti, ampak mene pa zanima kok je tvoja mopska stara, ker te že take stvari zanimajo user posted image

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: yorkshir terier
12.5.2006 17:17:27   
Anonimen
Mi smo se tudi zanimali za nakup yorkija lani in nas je gospod Plestenjak pred 14 dnevi tudi klicu, da imajo mladicke, ce nas zanima (pa smo se dogovarjali pred enim letom).

Najbolje, da poklices gospoda Plestenjaka (bom rekla mami za stevilko) in ti bo on najbolje svetoval. Baje je pri nas najboljsi. Lahko ti pa pomaga dobit tudi psicka iz Hrvaske oz. kaj podobnega.

Vsi teli tamali teriercki veliko lajajo, ker so zafrustrirani zarad visine. Take teckice male so :)

Kaj pomeni misi?user posted image

Lp, Ribica

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: yorkshir terier
12.5.2006 20:23:08   
Laubica
Eh baguska ne met strahov jaz bi pač mela več psov ne se bat da bi dala našo lepo Dafno jaz predčasno vstran user posted image Mi je pač kuži všeč pa vprašam sem radovedne sorteuser posted image Ribica "misi" pomeni da pušča dlako za številko pa ti bom hvaležna če mi jo napišeš ,Klarisa hvala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: yorkshir terier
15.5.2006 7:40:13   
tanaja*
Leglo ima tudi psarna Rapsodia  Yorkiana iz Ljubljane. Pokliči gospo Natašo na tel 01/ 5343214 ali 041/789-769. Mladički so zdaj stari približno mesec in pol.
Pri yorkijih je potrebno pazit na velikost in kilažo, ker velikokrat presežejo standarde (namesto 1 kg-1,5 kg, imajo yorkiji po 3-4 ali več kg).


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: yorkshir terier
15.5.2006 7:42:09   
tanaja*
Aja, drugače pa yorkiji veliko lajajo in so ponavadi zelo posesivni, pravijo da zaradi svoje majhnosti, sigurno pa je največji razlog za to njihova terierska kri. Imajo tudi probleme s sapnikom in srcem, tako da bodi pozorna tudi na zdravje strašev.

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: yorkshir terier
15.5.2006 15:32:06   
Klarissa
ja glede velikosti je res treba pazit. jaz sem mojo kupila v domžalah in se me fajn nategnili. namen sem imela kupiti čisto majhnega yorka, zdaj je pa velika kot 3 mini.
je pa tak, da kr dosti kiha. ne vem kako, a hitro ji gredo stvari v nos. bošček mali.
bom dala slike v album, da jo lahko vidite!
papa

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: yorkshir terier
15.5.2006 16:16:03   
pravljica
meni so bili tudi ful všeč tile "cezarčki", ko sem iskala enega zame (oz. za nas)...ampak glede na to da je terier, so mi ga vsi odsvetovali, predvsem zaradi majhnega otroka in ker smo v stanovanju...kolikor so mi povedali, kar precej lajajo in se ne pustijo kar vsakemu vodit (otroci!), še gospodar se mora kar dobro potrudit, ker je trmast in posesiven pes...izkušenj nimam, ampak sem poslušala
za naše pogoje so mi najbolj svetovali shitzuja...ta ima pa vse, kar bi naj blokovski pes in pes, ki živi z mlajšimi otroki imel

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: yorkshir terier
15.5.2006 17:37:33   
tanaja*
Hmmm, "cezarček" kot mu ti praviš... verjetno imaš v mislih westija- zahodnovišavski beli terier.
Yorkiji so pa rjavo-črni in dolgodlaki user posted image


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: yorkshir terier
7.6.2006 20:46:09   
Laubica
Klarissa je pa ful lep tvoj Venususer posted image

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?