|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   začudena nad izjavo
30.8.2009 11:02:59   
kekso
Pozdravljene

Sinoči sem se pa res malo zamislila.  Naj povem kaj se je zgodilo. Sin (7 let) se je nekaj igral in hčerkica (1 leto) se mu je naslanjala na nogo. Ko je sin nogo odmalnil (ali zanalašč ali ne ne vem) je mala padla in se udarila in seveda joookala. Mož je sina malo okregal in potem sta z malo šla spat, tako sem jaz ostala s sinom, ki pa je začel jokati in jokati in rekel, da se bo enkrat tak mogel preseliti, ker mu tukaj ni več lepo živeti, ker je vsega kriv. Jaz sem bila tako presenečena, da sem kar obstala in se resnično zamislila.  Vedno mu je zelo hudo, če se sestrica kje udari ali kje pade, jo ima zelo, zelo rad in je zelo navezan na njo.
POtem sva se malo pogovorila, in pravljico sem mu prebrala in je zaspal, ampak jaz skoz razmišljam kaj je rekel. Naj povem, da se zelo trudimo, da med njima ne delamo razlik, ko cartam malo, še sina pocartam (če se  hoče), ko gremo v trgovino, vedno oba nekaj dobita ...
Zanima me, kaj ve mislite o njegovi izjavi!

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: začudena nad izjavo
30.8.2009 11:08:44   
veselka
a mož tudi ne dela razlik?

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu kekso)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: začudena nad izjavo
30.8.2009 13:55:17   
Shorty_
Zakaj je bil kregan če ne veš ali je nogo zanalašč odmakinil??user posted image

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: začudena nad izjavo
30.8.2009 15:24:31   
sanasan
Zakaj je bil kregan če ne veš ali je nogo zanalašč odmakinil??


Malo razmisli o mpževem obnašanju...morda je ekstremno zaščitniški do hčerke.
Pri nas se je to kar dogajalo, pa sva na koncu ugotovila, da tega on(mož) sam sploh ni opazil. Je pa razlika pri nama med otrokoma 10 let in se mu je zdelo, da mora sin s sestrico ravnati kot odraseluser posted image Pri nas sem moža morala ves čas opozarjat, da ni ves čas krivil sina za vsak padec, buško hčerke.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: začudena nad izjavo
30.8.2009 15:57:15   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: veselka

a mož tudi ne dela razlik?


Ja, tudi jaz sem na to pomislila. Mamice znamo bolj čutiti otroke, očetje pa ...

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?