|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   za na balkon
7.3.2007 20:18:16   
lojzika
A ste kej nasadile ali nasejala, v februarju da bo maja godno za na balkon? Kaj pa?

Jaz bi nekaj če nisem prepozna, pa ne vem kaj, A bi vodenke?
Pelargonije verjetno lahka sam podtaknjence kupim a ne? Nekaj bi nasejala, kaj priporočate
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: za na balkon
7.3.2007 22:49:24   
2 Sraki
Oj

Midva imava ( ups, sedaj smo trijeuser posted image ) torej imamo na balkonu že dve leti jagode v teglih in moram reči, da je zadetek v polno. Sicer jih je treba zalivat, ampak rastejo v polno. Vsak ki pride, se najprej čudi, nato pa se mu cedijo sline po svežih, rdečih jagodah.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: za na balkon
8.3.2007 16:18:35   
lojzika
Ja user posted image user posted image  ni slaba ideja

Kdaj pa jih moram nasadit? Že sedaj jih bom kar iz maminega vrta prestavla na mestni balkon

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: za na balkon
8.3.2007 16:29:12   
bamby



Mi smo že jeseni nasadili čebulice tulipanov. Zdaj prav lepo že poganjajo. Upam, da bodo tudi lepo cveteli.



(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: za na balkon
8.3.2007 18:12:44   
Strawberrie Cherrie
Tole z jagodami je pa user posted image user posted image user posted image user posted image

Verjetno bom jaz za kakšen lonec tudi ukradla idejo user posted image

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: za na balkon
9.3.2007 9:13:27   
Anonimen
Uf jaz vedno bršljanke na balkon posadim,lanske še niti pospravila nisem,ker so vseskoz nekaj cvetele,tudi sedaj,ampak zelo revno,zato jih bom,kar ven vrgla.Moram podrezat mojo prijateljico,da vpraša za ime njenih balkonskih rož.So mesnatih listov,drobno in bujno cvetijo in so trdožive,vstrajajo tako na soncu,kot v senci.

Nakj za oko!!Pri meni nikoli ne bo takouser posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil neva6 -- 9.3.2007 9:18:16 >

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: za na balkon
9.3.2007 9:25:43   
Anonimen
Pa še:
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: za na balkon
11.3.2007 22:07:21   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: Zvončica in Peterpan

Oj

Midva imava ( ups, sedaj smo trijeuser posted image ) torej imamo na balkonu že dve leti jagode v teglih in moram reči, da je zadetek v polno. Sicer jih je treba zalivat, ampak rastejo v polno. Vsak ki pride, se najprej čudi, nato pa se mu cedijo sline po svežih, rdečih jagodah.


A so to kakšne posebne sorte???? 

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: za na balkon
12.3.2007 12:27:33   
zaljubljena23
IZVIRNO SPOROČILO: neva6

Pa še:
user posted image


Moj balkon ;) Še več idej najdete na http://www.zaljubljena23.com/galerija/index.php (administrator)

Neva, surfinije potrebujejo res veliko časa, da  skrbiš za njih, tako da sem jih jaz imela samo 2x, lani sme imela še samo2 koriti, ker enostavno nimam več toliko časa, da bi ga namenila surfinijam. Vsak dan jim treba odstranjevati odcvetele cvetove, redno zalivanje (veliko), dognojevanje, pa najbolj je, da so bolj pod streho, saj jih dež zelo uniči in potrebujejo kar nekaj časa, da postanejo nazaj lepe. Res so lepe rožice, ampak moraš jim nameniti veliko časa


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?