|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   za vsw, ki mate kako kilco već..
31.1.2006 13:40:04   
KIRA
Debelost je nalezljiva Wisconsin | 31.1.2006 | I.K.



Če vam je kdo rekel, da se redi od zraka, mu lahko verjamete, saj strokovnjaki menijo, da je debelost lahko nalezljiva.
user posted image
user posted image















user posted image
So strokovnjaki odkrili pravi razlog za debelost? V preteklosti so ljudje osebam s prekomerno telesno težo svetovali veliko gibanja in zdravo prehrano. Strokovnjaki z ameriške univerze Wisconsin pa pravijo, da si boste vitko postavo zagotovili že z umivanjem rok.Zdravnica Leah Whigham je ugotovila, da človeški adeno-virus pri kokoših povzroči debelost, kar se lahko zgodi tudi pri človeku. »Povečanje števila oseb s prekomerno telesno težo po vsem svetu le težko razložimo z napačnimi prehranjevalnimi navadami in nezadostnim gibanjem. Vse kaže na to, da je eden od pomembnih faktorjev debelosti tudi adeno-virus,« razlaga Whighamova. Strokovnjaki so ugotovili, da se adeno-virus tipa Ad-36 pogosteje pojavlja pri osebah s povečano telesno težo. Kdaj in pri katerih osebah virus vpliva na težo, še ni znano. »Obstajajo osebe in živali, ki so z virusom okuženi, a nimajo težav s težo,« pravijo strokovnjaki in dodajajo, da virus po vsej verjetnosti le poveča nagnjenost k debelosti.Približno 50 tipov adeno-virusa lahko okuži človeške celice, prenaša pa se z neposrednim stikom.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: za vsw, ki mate kako kilco već..
31.1.2006 13:59:25   
Anonimen
Ne vem noo.. po mojih izkusnjah gibanje in prehrane se vedno na prvem mestu..

Ko sem bil jaz sluzbeno v Franciji 2 tedna.. sem mel zlo mal casa za hrano in sem se zelo veliko gibal po raznih izletih in ker sem imel ravno cas.. sem vsak vecer pretekel cca 5,5 km okoli enega jezera.. in sem v teh dobrih 10-tih dneh shujsal skoraj 5 kg..
Tako malo jesti je mozno samo ce si fajn aktiven.. ce ti je doma dolgcas.. je zlo tezko narediti to, da ne jes prevec..

Nic se tolazit s temi virusi.. zmanjsas obroke za 50% in povecas oktivnost za 200% pa ziher vsakemu uspe...

Problem je motivacija.. in tudi forum je lahko dobra motivacija.. Kdor hoce sodelovat lahko tukaj kar v tej temi napise trenutno tezo in svoj cilj.. in potem vsak ponedeljek recimo zapise trenutno tezo...
To bi bila dobra motivacija... mogoce..
Lahko pa si tudi kdaj roke umije.. ce bo kaj pomagalo..

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: za vsw, ki mate kako kilco već..
31.1.2006 14:08:46   
tanikaa
Ok. Jaz sem za sodelovanje v tem motivacijskem hujšanju. user posted image

177 cm, 66 kg

Samo Tjazy, zdaj pa mi povej, kje naj najdem jezero, kjer je okrog njega speljana dovolj široka pot, da se bom vsak dan lahko peljala z avtom okrog njega. Ja, pa ne pozabi, da mora v bližini biti fantastičan restavracija, kjer nudjo sanjski pohani sir s tatarsko omako. user posted image

Drug torek napišem novo kilažo. user posted image


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: za vsw, ki mate kako kilco već..
31.1.2006 14:11:39   
ronja5
..... al pa gre na forum hujšanje in se pridruži odločnim  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: za vsw, ki mate kako kilco već..
31.1.2006 14:17:18   
tanikaa
Ronja5, misliš občudovanja vrednim user posted image . Vsa čast tistim, ki zdržijo to dieto. Jaz bi prvi sadni dan crknila. user posted image No, zdržala bi edino, če bi meso in sir sadje postala.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: za vsw, ki mate kako kilco već..
31.1.2006 14:27:47   
ronja5
EEEEJ, Tanikaa, saj sploh ni tako hudo!!!
Jaz sedaj prvič v življenju hujšam sploh, namenoma mislim. Sem si dieto malo priredila, se sicer držim zaporedja dnevov, izločila sem vodni dan (mam takrat sadnega), ne držim se presledkov med obroki.Na sadni dan jem tudi pečeno, kuhano,... zelenjavo in veliko suhega sadja. Moje porcije so ogromne, vedno se do sitega najem, pa sem v 25-tih dneh shujšala 6 kg, brez problema in čisto brez stradanja. Zame je to res čudežna dieta!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: za vsw, ki mate kako kilco već..
31.1.2006 15:14:00   
taška30
IZVIRNO SPOROČILO: KIRA

»Povečanje števila oseb s prekomerno telesno težo po vsem svetu le težko razložimo z napačnimi prehranjevalnimi navadami in nezadostnim gibanjem.


Zakaj pa težko razložimo? Seveda je to razlog, kaj pa drugega! Kaki virusi, lepo vas prosim.user posted image

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: za vsw, ki mate kako kilco već..
1.2.2006 8:06:26   
lelaval
Naj začne kar z nami odločnimi (škoda, da ni včeraj na vodni dan)

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: za vsw, ki mate kako kilco već..
1.2.2006 12:14:58   
Špelka
ja, tud jest mislim, da je vse samo v hrani. Včasih nobeni afričani (native) in aboriđini ali indijanci niso bli debeli. Ker pač ni blo tolk hrane, da bi se lahko iz nje norčeval!!! Dons je je pa too much, pa še nezdrava za povrh.

Haha, ta je pa dobra: adeno-virusi!!!! user posted image user posted image user posted image

Še ena tolažba za debeluhe, da bodo lahko v miru naprej žrli!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: za vsw, ki mate kako kilco već..
1.2.2006 13:54:20   
Anonimen
Ejj Špelka.. pa ti maš mojo ikonco.. user posted image user posted image   Kje si to najdla?

Na enem drugem foumu.. lunin.net.. mam jaz tole ikonco... Ampak ze skor 3 leta..


(odgovor članu Špelka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: za vsw, ki mate kako kilco već..
2.2.2006 15:19:09   
Dadi
Ja Špelka ampak ne pozabi da so morali Indijanci in Aborigini in Bantujci itd. tekat za hrano, tudi zato se niso redili.user posted image Danes pa greš sicer v lov ampak štacune so vseeno nekaj drugega kot  sveži luft.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: za vsw, ki mate kako kilco već..
3.2.2006 14:00:31   
Cikica
Mislim,da virus ni kriv,pač preveč jemo in se premalo gibljemouser posted image je to tako.Vsaj jaz tako mislim.user posted image

lp,cikica

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: za vsw, ki mate kako kilco već..
6.2.2006 10:49:39   
matahari
Kar se virusa tiče..user posted image  lahko se samo smejem, ne verjamem nič..debelost je od prevelikega žretja ali pa bolezenska..sicer sem pa po drugem porodu shujšala 18 kg z pomočjo multinjaka in zdaj, ko sem tretkjič user posted image  in predvidevam, da bo potrebno tudi kakšno kilco dol dat po porodu bom zopet po multinjaku pa gibanje seveda..imam preveč lepih oblek, da bi jih morala zaradi debelosti dati komu drugemu..pa še bolj pri tleh sem user posted image  in se tako še vsaka kilca bolj pozna...

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?