|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zajtrk
12.4.2005 13:22:14   
mahija
Kaj dajete kej 7 mesečnikom za zajtrk? Midva sva se do zdaj še dojila a le za zajtrk, vse ostale obroke jeva že normalno hrano. Ne vem pa kaj bi mu začela za zajtrk dajati namesto mleka, ker mu je to nekako premalo. Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zajtrk
12.4.2005 13:23:20   
CUKRČEK
Predlagam čokolešnik!

(odgovor članu mahija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zajtrk
12.4.2005 13:25:16   
mahija
Čokolešnik vsebuje arašidovo olje in lahko pride do alergije. Pediatri ga zelo odsvetujejo. Žal.

(odgovor članu mahija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zajtrk
12.4.2005 14:32:47   
Blink1
Kaj pa keksolino, čokolino, mlečne kašice od Alete (so tudi riževe...brez glutena), mlečne kašice s sadjem...

Jaz moji še vedno dajem 2 dl adaptiranega mleka

(odgovor članu mahija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zajtrk
12.4.2005 16:34:23   
Alika
Če se smem vmešat...:zmeden:
A keksolino pa tko naprej mešate z adaptiranim mlekom al z kravjim?

(odgovor članu mahija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zajtrk
12.4.2005 17:48:55   
CUKRČEK
Samo ena pripomba glede alergije: če bi se ozirali na vse, kar naj bi škodovalo našim otrokom in mamicam oz. nosečnicam, potem bi se le še pasti lahko začele, pa še za travo na vrtu bi kmalu našli kako alergenost:zmeden:

Jaz sem med nosečnostjo vse jedla in rodila povsem zdravo dete..... pa moja hči tud od 7 meseca vsak dan je za zajtrk čokolešnik pa ji nič ne manjka in tudi kodrlajsastih pikic nima:)-
Vsi nekaj odsvetujejo....kaj pa frutki in podobne p...???
To pa kao vsi priporočajo, pa se mi zdi, da je vse skupaj le še bolj umetno, kot kaj drugega.
ČE pa je nekdo zaradi kake hrane kdaj kako piko dobil, pa to še ne pomeni, da tega sedaj ne sme jesti nihče več!!!



lp pa brez zamere za moje mnenje

(odgovor članu mahija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zajtrk
13.4.2005 8:40:33   
mahija
Cukerček,

Glede alergij in čokolešnika bi dodala samo še to. Alergij je čedalje več (tudi na vse mogoče in nemogoče stvari), so pa alergije na arašide najpogostejše, saj so arašidi oz. njihovo olje velik alergen (tako kot jagode, morski sadeži, cvetni prah, ipd.). Je pač tako, da nekatere mame smo bolj previdne pri tem, druge pa manj in tudi res nekateri otroci dobijo alergijo, drugi pa pač ne. Toliko v vednost.
Bodi vesela, da tvoja hči nima tovrstnih težav.

lp

(odgovor članu mahija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zajtrk
14.4.2005 17:10:49   
bini
mogoče si pa mislila ČOKOLINO, ker čokolešnik se res za kasnej svetuje :zmeden:

(odgovor članu mahija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   zajtrk
14.4.2005 22:23:31   
taca
Jaz sem mu danes naredila naslednje:
Zvečer sem namočila suhe marelice in slive.
Zjutraj sem to kuhala dvajset min. v čisto malo vode.
Pol pa to zmiksaš s paličnim mešalnikom.
Ko se ohladi, dodaš 3 male žličke v navadni jogurt.
Ful dobr. Tisto čežanico pa shraniš v hladilniku za več dni.

(odgovor članu mahija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?