|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zakaj?
9.9.2010 13:37:27   
Anonimen
Imam rjav izcedek teden dni pred menstruacijo že drugi dan. Prvi dan me je malo srbelo sedaj pa nič več. Rjavkast izcedek pa še vednouser posted image Aja pa nisem noseča!

Kaj bi to lahko bilo? Glivice ali le hormonsko neravnovesje? Mislite da je lahko kaj hujšega in bi mogla do g?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zakaj?
9.9.2010 13:39:09   
Kratka
To pa tudi mene zanima, imam isti problem kot ti, le brez srbenja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zakaj?
9.9.2010 13:41:36   
lananai
Jst sem imela z rjavim izcedkom ful probleme par let nazaj. Meni je moja G takrat razložila, da je nekaj v zvezi s hormoni, ki so v KT. Da je moje telo pripravljeno na nosečnost, ker sem v takih letih. Sem res nehala KT jemat in je bilo boljše. Potem sem pa itak zanosila. user posted image

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zakaj?
9.9.2010 13:48:01   
Kratka
Jaz pa nisem nikoli imela teh problemov, niti s KT, niti brez. No sedaj jih ne jem že kar nekaj let. Ravno danes imam pregled pri G in jo bom vprašala zakaj je tako...

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zakaj?
9.9.2010 14:03:33   
zvezdan
Tudi jaz ne jem KT  in se mi pojavlja tak izcedek teden pred menstruacijo. Kratka prosim sporoči kaj ti bo rekla ginekologinja.

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zakaj?
9.9.2010 18:02:26   
Kratka
No, torej, rekla je, da je možna vgnezditvena krvavitev, hormonsko neravnovesje ali pa vnetje. Če gre za vnetje potem so poleg še drugi znaki, ki so značilni za vnetje. Jaz sicer še nisem ugotovila v katero od navedenih možnosti spadam user posted image . Skratka to ni nič kaj hudega. Če je vnetje greš k zdravniku.

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zakaj?
9.9.2010 18:33:31   
m_o_i
jaz navijam za vgnezditveno krvavitev user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zakaj?
10.9.2010 13:35:08   
Kratka
haha moi, mislim, da ni to user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zakaj?
10.9.2010 14:00:06   
m_o_i
mogoce (se) ni, jaz pa bom vseeno navijala user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zakaj?
10.9.2010 18:36:41   
Kratka
Hvala vseeno, čeprav še nismo tako daleč. Ti obljubim, da ti javim če/ko bo tvoje navijanje obradilo sadove.user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?