|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zakaj
5.10.2006 20:51:14   
Anonimen
zakaj moj partner ne mara lizati moje muce??

vem, da ima bolj slab želodec user posted image , vendar tudi če se ravno stuširam, mu gre skoraj na bruhanje. to me ful žalosti user posted image . itak mi paše, če kaj počne "tam spodaj", vendar res ne vem, zakaj je tako.

rada bi, da bi se to spremenilo. kakšen predlog?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zakaj
5.10.2006 20:54:25   
Anonimen
očitno ma res slab želodec.. ne morš pomagat.. itak redna higiena je pomembna, ampak če praviš da to itak je, pol pa ne vem..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zakaj
5.10.2006 20:55:04   
smrka
Mu pac ne pase, ne sili ga v to ce se mu gabi. Mogoce probaj s pogovorm. Kaj pa ti njemu? A to mu pa pase ce mu?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zakaj
5.10.2006 21:49:47   
andrejka82
Sem imela ravno moza poleg in sem ga vprasala kaj bi to lahko bilo....user posted image

Odgovori moskega:

*tudi ce se zenska pravkar stusira ima vsaka svoj vonj odspodaj, cetudi se na dan stusira 10 krat imajo nekatere tako izrazit vonj, da moskega odvraca, zal se tega ne da odpravit, ker to ni v higieni
*veliko je danes tudi v urejenosti tam spodaj, cas gre naprej in tudi ljudje se spreminjamo in seveda sam sex, njegova pricakovanja......


Primer, da ima vsak clovek svoj vonj..... isti parfum disi na vsaki zenski drugace.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zakaj
5.10.2006 23:27:16   
firasto
Prav gotovo ga ovirajo predsodki. Znebi se jih lahko, če ve, da so vaginalni izločki popolnoma neškodljivi, če je ženska zdrava in skrbi za svojo čistočo. Vsekakor niso bistveno drugačni, kot slina iz ust. Na daljnem vzhodu so ti izločki veljali celo za eliksir nesmrtnosti. Če pa moški ob lizanju njenih sokov čuti nelagodje, lahko še vedno uporabi jezik in svojo slino, ne da bi ob tem zaužil vaginalno tekočino.
Pa plešasta je malo lažja za obdelavo, ko ti kocine ne lezejo v nos..
  Veliko zamujata, če se ne bo ozdravil tega predsodka. Običajno to ženskam veliko pomeni in jim najlažje pride.
Zrihtaj mu knjigo Popolni ljubimec - Lou paget, žepna knjiga, dobiš tudi v samopostrežni
Po Indijjski Kokašastri svetujejo, da si jo ti umij nadišavi in namaži z medom! Menda to moške čisto obnori.
 Hm, bo treba probat.

< Sporočilo je popravil firasto -- 5.10.2006 23:33:34 >


_____________________________

"Kako naj odpustim?"
"Če ne bi obsojal, ti ne bi bilo potrebno odpuščati!"

(odgovor članu andrejka82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zakaj
6.10.2006 7:01:57   
srki
Verjetno ima res predsodke in kot je napisala Andrejka82, imamo ženske in tudi moški tisti vonj tam spodaj, pa če si jo ali ga 10-krat na dan umiješ. Verjamem pa tudi, da ima zelo slab želodec. Take stvari tudi meni na začetku niso šle, ampak ko to počneš konstantno, se navadiš.

Firasto, med? Madona, pol mora bit pa res čisto gola, da se kocine ne zlepijouser posted image . Ampak moj pa ne mara meduuser posted image , ima rajši kar tako, kot jeuser posted image

(odgovor članu firasto)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zakaj
6.10.2006 7:37:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

zakaj moj partner ne mara lizati moje muce??



Kako pa vidva drugace funkcionirata? Vse ok.. ali se imata ze bolj ko ne, dost??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zakaj
6.10.2006 9:37:17   
Anonimen
ojoj, sori sam jst bi se tazga desca kr po hitrem postopku losala...pa sej nismo vec v srednjem veku, madona...user posted image  

pa en poiskus nared...kukr je uceri Tjazi reku...sprobi mal te svoje sokove in ce so res tko grous (v kar mocno dvomim), bos vsaj vedela, zakaj tvoj noce tega pocet...

pa srecno

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zakaj
6.10.2006 11:28:15   
Anonimen
Kako pa vidva drugace funkcionirata? Vse ok.. ali se imata ze bolj ko ne, dost??


vse je ok! sexa je res bolj malo, vendar to zaradi tega, ker imava oba dosti 4x na mesec. s tem se oba strinjava, tko da to ni problem. vse ostalo je fajn, razumeva se dobro,..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zakaj
6.10.2006 11:36:43   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

, ker imava oba dosti 4x na mesec. s tem se oba strinjava, tko da to ni problem. vse ostalo je fajn, razumeva se dobro,..



To je 1x na tedenuser posted image  Meni se to zdi absolutno premalo. Sicer pa če vama štima...pri nas v glavnem ne bi.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zakaj
6.10.2006 11:47:27   
NENAJANI
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

, ker imava oba dosti 4x na mesec. s tem se oba strinjava, tko da to ni problem. vse ostalo je fajn, razumeva se dobro,..



To je 1x na tedenuser posted image  Meni se to zdi absolutno premalo. Sicer pa če vama štima...pri nas v glavnem ne bi.





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   A  enkrat na teden mata dost???????    OBA?????user posted image user posted image user posted image user posted image

Jst znorim,  da sam enkrat na teden!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


PS. Tanikaa, O - v podpisu ti fali!!!user posted image






< Sporočilo je popravil NENAJANI -- 6.10.2006 11:49:35 >


_____________________________

MATI RAZUME, ČESAR OTROK NE POVE.

judovski pregovor

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zakaj
6.10.2006 11:55:55   
baguSka
Evo se eno mosko mnenje: obisci sex sop, kjer je cela paleta pripomockov namenjena tudi v te namene... razna diseca olja ipd. Mogoce ga tvoji feromoni ne vzburjajo, vendar tu nastane veeeeliiiiik problem. Ker moski in zenska si morata disat!!! Mogoce bi poskusla tud z medom, ce glih nimas denarja za sex sop... Najprej pa vzami v roke britvico in si jo obrij na nulo. Ampak jaz se vedno vztrajam... ce njemu ne disi tvoj vonj, potem je to bl kriza kot ne.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zakaj
6.10.2006 11:57:11   
baguSka
PS. Tanikaa, O - v podpisu ti fali!!!


pa hujašanja je narobe napisan user posted image user posted image

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zakaj
6.10.2006 12:09:41   
Zahi
predloga ti ne morem dat.. če moški tega ne mara in noče delat.. pol ga boš težko prepričala kar tako..

pa mu ti prej vrni "uslugo" s pogojem, da ti jo poliže user posted image mogoče bi tako šlo..

to govorim če ni kakega drugega razloga (kot si rekla, da raznih problemov z vonjem ni)..

če ga pa moti sama ideja.. mu jo pa predstavi na kak drug način user posted image

reč da je tam dol tvoje bistvo.. in da naj to bistvo ljubi kot ljubi tebe.. samo da je to "bistvo" v manjši obliki user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zakaj
6.10.2006 12:13:10   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

PS. Tanikaa, O - v podpisu ti fali!!!


pa hujašanja je narobe napisan user posted image user posted image




To se je zgodilo zaradi pomanjkanja hraneuser posted image user posted image user posted image  Bo zdaj ok???


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zakaj
6.10.2006 12:14:36   
baguSka
Bo zdaj ok???


Prfekt.user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zakaj
6.10.2006 12:17:11   
baguSka
reč da je tam dol tvoje bistvo.. in da naj to bistvo ljubi kot ljubi tebe.. samo da je to "bistvo" v manjši obliki


jp, tko kot tud ti ljubis njegovo pokoncno trdo bistvo!!!user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zakaj
6.10.2006 12:28:03   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

reč da je tam dol tvoje bistvo.. in da naj to bistvo ljubi kot ljubi tebe.. samo da je to "bistvo" v manjši obliki


jp, tko kot tud ti ljubis njegovo pokoncno trdo bistvo!!!user posted image



Imam občutek, da gli ne ljubi njegovega pokončnega trdega bistva. Ker:
1. je očitno redkokdaj trdo bistvo in
2. je očitno redkokdaj pokončno bistvo,
glede na količino seksa.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zakaj
6.10.2006 12:33:54   
baguSka
Imam občutek, da gli ne ljubi njegovega pokončnega trdega bistva. Ker:
1. je očitno redkokdaj trdo bistvo in
2. je očitno redkokdaj pokončno bistvo,
glede na količino seksa.


Verjetno bo drzalo ja. Za zjokat. Ampak kot je rekla, njima to pase!?user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zakaj
6.10.2006 12:35:14   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka



Verjetno bo drzalo ja. Za zjokat. Ampak kot je rekla, njima to pase!?user posted image



Ja, in potem svizec zavije čokolado.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zakaj
6.10.2006 12:42:07   
NENAJANI
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka



Verjetno bo drzalo ja. Za zjokat. Ampak kot je rekla, njima to pase!?user posted image



Se podpišem, za zjokat!!!!!!!!!!!!!!!!  Men že ne bi pasalo nič od zgoraj naštetega!!!! Mislim, da morem tipa prigovarjat, da mi jo poliže-pa sej se zezate!!!user posted image user posted image


Ja, in potem svizec zavije čokolado.


_____________________________

MATI RAZUME, ČESAR OTROK NE POVE.

judovski pregovor

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zakaj
6.10.2006 12:45:48   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
vse je ok! sexa je res bolj malo, vendar to zaradi tega, ker imava oba dosti 4x na mesec. s tem se oba strinjava, tko da to ni problem. vse ostalo je fajn, razumeva se dobro,..


Ni problem, če je sexa veliko ali malo, ali pa če ga sploh ni. Problem je takrat, če eden bi drugi pa ne.



< Sporočilo je popravil Sita -- 6.10.2006 12:48:05 >


_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zakaj
6.10.2006 12:46:38   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

reč da je tam dol tvoje bistvo.. in da naj to bistvo ljubi kot ljubi tebe.. samo da je to "bistvo" v manjši obliki


jp, tko kot tud ti ljubis njegovo pokoncno trdo bistvo!!!user posted image


jahm.. mogoče je pa tut kle problem.. da ni pokončno user posted image

sam.. če mora ženska za to prosit.. pol je dec res jalov...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zakaj
6.10.2006 12:47:33   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Sita



Za med pa v knjigi piše. Kaj morem.



Sem tudi jaz prebrala ja.  Samo jaz sem to prebrala v knjigi od Pamele Anderson: Zvezda v vrtincu slave.  Probala pa nisem...še user posted image  Samo moj tudi ne mara medu user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: zakaj
6.10.2006 12:54:07   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Sem tudi jaz prebrala ja.  Samo jaz sem to prebrala v knjigi od Pamele Anderson: Zvezda v vrtincu slave.  Probala pa nisem...še user posted image  Samo moj tudi ne mara medu user posted image


če ima odpor do tega, ga noben med, smetana, čokolada ipd ne prepričata.. v glavi more to poštimat..

je pa žalostno, da mora ženska o tem sploh razmišljat.. to je samoumnevno.. zadovoljna ženska = zadovoljen dec user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




dojencek
v3sn4

z dojenckom na letalo?

da (64%)

ne (36%)


Število vseh glasov: 42

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!