|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zakaj ? mi lahko kdo pove odgovor ?!
14.3.2007 0:19:39   
/dudica/
živijo!
Menstruacijo imam zadnje čase zelo redno (25-27 dni). Začela sem jo beležiti šele sedaj,ko so se pojavili problemi pri zanositvi. Imam leto dni mlajšega fanta z katerim se že nekaj mesecev trudiva. Nikakor nama ne uspe. Oba sva še zelo mlada.
Zanima me če pozna morda kdo odgovor zakaj nama ne uspe!?
Tudi pred njim sem imela spolne partnerje s katerimi sem brez zaščite in občasno bi lahko prišlo do zanositve,vendar mi nikoli ni uspelo.
Zakaj ?
Ali naj grem k Ginekologu ? A se tam naročim za pregled ali kako potekajo te zadeve ?
Ta mesec sem bila prepričana,da nama je uspelo,a se je ta user posted image  pojavila ravno danes.
Mi lahko kdorkoli karkoli svetuje ali pa pove svojo podobno zgodbo,če ima na podlagi tega že morda izkušnje.
a je možno da sem neplodna ?
hvala za odgovore !
user posted image

< Sporočilo je popravil /dudica/ -- 14.3.2007 0:25:36 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zakaj ? mi lahko kdo pove odgovor ?!
14.3.2007 0:32:56   
lelaval
Najbolj pametno bi bilo it na pregled h G. Kaj več pa ti sama ne znam svetovat, ker jaz "zanosim že od besed" user posted image user posted image  - nama je 3x ratalo v 1. poskusu brez zaščite.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu /dudica/)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zakaj ? mi lahko kdo pove odgovor ?!
14.3.2007 0:38:55   
/dudica/
a je kakšna skrivnost ? midva sva se ravnala predvsem po ovulaciji

(odgovor članu /dudica/)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zakaj ? mi lahko kdo pove odgovor ?!
14.3.2007 5:16:11   
Anonimen
Dudica sprejeli vaju bojo šele po 1 letu matranja. Nisem zasledila koliko časa se vidva matrata, nekaj mesecev ni nič. Glede na to, da praviš, da sta precej mlada, pa se bo to leto lahko še potegnilo, vsaj iz lastnih izkušenj vem. Vedno so mi govorili, mladi ste še.
Kaj lahko ti narediš: Meriš si BT vsako jutro preden vstaneš, hkrati spremljaj sluz, po vsakem odnosu malo poleži, vsak drug dan odnos, predvsem sproščenost in veliko optimizma. Ne se ubadat, da po nekaj mesecih si pa neplodna. Če sta mlada, potem tudi v primeru neplodnosti imata dovolj časa, da dobita svojega željenega otročka. vendar vedi, da s stresom in živciranjem ne bosta prišla do njega. Raje se umirita, še nekaj mesecev poskusita tako in potem hop do G, ti UZ, tvoj partner pa na spermiogram. Če vaju pa tako zelo najeda, pa stopita do samoplačniškega spermiograma in naj partnerju preverijo seme. Tako se bosta rešila 50 % negotovosti. Tebi kaj preveč z UZ (edino če bi imela ciste, sam potem ne bil cikel tako kratek) ne bojo videli, z zdravili te še ne bojo šopali, pravtako ti ne bojo opravljali fizičnih posegov, vsaj ne pred enim letom, glede na vajino starost.

Lahko malo po RR iskalniku pobrskaš za alternativnimi metodami: čajčki, maca, matični mleček, refleksoterapija.........

srečno user posted image in hitro enga user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil MIŠEK13 -- 14.3.2007 5:18:04 >

(odgovor članu /dudica/)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zakaj ? mi lahko kdo pove odgovor ?!
14.3.2007 10:00:26   
Anonimen
Ne vem zakaj bi se mantrala z beleženjem BZ in ne vem še kaj.Spolni odnos naj bo na 2 dni,tako ne bosta zgrešila ovulacijo.Kar se pa tiče zanositve: ZDRAV PAR IMA SAMO 25% MOŽNOST DA JIM RATA KO JE SEVEDA OVULACIJA VSAKIČ,tako da.......

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zakaj ? mi lahko kdo pove odgovor ?!
14.3.2007 10:20:42   
Anonimen
Zakaj BT?
Zato, ker v današnjem času, včasih enostavno nimaš časa ali volje oz moči seksat vsak drug dan. Nekaterim ob vsem psihićnem napor, ki jim predstavlja zanositev in seks, enostavno ni več do seksa, ni več privlačnosti, vse je še samo rutina oz prisila. Zato je bolje spremljati Bt ali pa sluz in se vsaj tisti teden pomatrati.
Pa kar je najpomembnejše, da sploh vidiš ali imaš ovulacijo lai ne, glede na to, da ima punca kratek ciklus. Ker če nima O, potem lahko gre že prej h G.


< Sporočilo je popravil MIŠEK13 -- 14.3.2007 10:22:17 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zakaj ? mi lahko kdo pove odgovor ?!
15.3.2007 8:48:59   
sonchek
/duduca/...
...ne vem sicer točno kaj naj ti odgovorim...pomoje bi bilo najboljše da greš do G. in da te dobro pregleda, če nimaš kakšne pregrade ali kar koli drugega vidnega...
...drugače je pa res, da te resno začnejo obravnavati šele po letu poskušanja....

Tudi jaz nisem za merjenje BT-ja...in se popolnoma strinjam z anonimno...mislim, da se je treba predvsem sprostit in zaradi užitka sexsat....
...če pa tega užitka več ni, pa če ni več privlačnosti, tako kot pravi MIŠEK13...bi se pa jaz raj zamislila zakaj ne rata...

...pa brez zamere...

...l.p.

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zakaj ? mi lahko kdo pove odgovor ?!
15.3.2007 22:15:39   
lana24
Pozdravljene!
Imam problem z zanositvijo in me zanima, če priporočate kakšnega dobrega ginkologa,kajti moj ginekolog mi ze dve leti pravi počakaj bo ze saj si še mlada.Kar pa ni glih v tolažbo!
LP S.

(odgovor članu /dudica/)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zakaj ? mi lahko kdo pove odgovor ?!
16.3.2007 10:04:04   
t*e*j*k*a
LANA od kje pa si?? Če si iz okolice Celja ti lahko priporočam kaj, drugače pa ne.

Jaz sem tudi mlada (23), pa mi G ne pravi naj počakam ampak ukrepa in s trudi z mano!!

Čao

(odgovor članu lana24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?