|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
zakaj genetske preiskave? 15.11.2007 18:27:32
|
|
|
|
Anonimen
|
Z možem se že nekaj časa trudiva za , za nama je par neuspešnih ICSI postopkov. Razlog je slab spermiogram (diagnoze ne vem), možu v izlivu najdejo le redke gibljive ali negibljive spermije. Celice so, v prvem postopku 4, v drugem 7, vendar se očitno ne razvijajo tako, kot bi se morale (v drugem postopku so jih vstavili 5 dan, vendar niso bile na stopnji blastocist). Sedaj je mož dobil napotnico za genetske preiskave. Mi lahko kdo pojasni, zakaj? Ali to pomeni, da bova morala začeti razmišljati o donorskem postopku? Prosim za mnenja, izkušnje. Vse bo pomagalo.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiOtrok in sidro v isti materniciTa mama se je za podvezovanje jajcevodov odločila pri 28 letih, saj je pred tem trikrat zanosila kljub uporabi kontracep...
Kako čim prej zanositi?Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Zadnje s foruma
kam rodit binabinakam bi odšla rodit LJUBLJANA (
67%)

MARIBOR (
33%)
Število vseh glasov: 177Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!