|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zakaj jaz?
26.1.2005 7:59:32   
simonas
Dobro jutro!

Zunaj naletava sneg, jaz pa sem tako :((:((:((. Danes zjutraj me je obiskala :hudicek:M ("#$%$#$&%###&%&%). Sicer še nič močnega ampak vseeno tak krvavkasto vlečljiv izcedek, ki napoveduje :hudicek:. Pa zakaj jaz??? :((:((:((

Očitno tudi :sloncek::sloncek::sloncek: vsak drugi dan ne koristi kaj dosti. Ja ja, saj vem, odklopit bi morala, pa ne gre kar tak. Prvega pol meseca se gre, pol pa rata kriza.

Najbolj pa me jezi, da z lahkoto zanosijo ljudje, ki si tega sploh ne želijo. Z enim kolegom se sploh ne pogovarjam več, ker je punca imela že tri abortuse, ko kao "nista pazila" pa si sploh nista želela otroka. Dvakrat sem mu še rekla, naj se neha zezat in naj se zaščitita, tretjič pa mi je film počil. :grrr:

Kaj vam naj rečem druga kot da danes nisem najboljša družba ker sem kar :((:((:((, pa bo že boljše. Ne vem kaj še naj. Krvomočnico bom spet začela pit, ker sem že odnehala, pa morda kake vitaminčke... Kaj priporočate???

Simona:muca::((
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zakaj jaz?
26.1.2005 8:04:29   
Tejčika
Simona,

ne bit žalostna:(

bom še jaz jokala,.....

boš videla, da si bomo vse, ki si tako zelo, zelo, zelo želimo dojenčka, to tudi zaslužile....nič skrbet, prihaja tudi naš čas.

tako dolgo kot boš žalostna, tako dolgo nič ne bo,....veselje, razigranost, sreča, smeh, .... to ti bo prineslo težko pričakovane želje:)

naj se čimprej uresničijo:pujs:

Tejčika

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zakaj jaz?
26.1.2005 8:06:27   
Čiračara
Želim ti veliiiko optimizma za vnaprej in da čim prej zagledaš :modri:!!
Je pa res čudno kako lahko zanosijo tiste, ki si tega sploh ne želijo:zmeden:

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zakaj jaz?
26.1.2005 8:14:51   
Natka1
Simona,
še jaz sem :( s tabo.

Se pa strinjam s teboj, tisti, ki si otrok ne želijo, bi jih lahko imeli kolikor bi si jih želeli.

Za naslednji mesec, sprosti se, misli na vse drugo. Če je potrebno se s čimerkoli zaposli, da ne boš utegnila misliti ali bo, ali ne bo ratalo. Pa boš videla, da bo ratalo. Veliko je v psihi.

Vso srečo ti želim in bolj svetel dan v tvoji duši.

Natka

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zakaj jaz?
26.1.2005 8:28:18   
bskrle
Tudi na tebe prav gotovo caka na tebe rav poseben dojencek, le malce bolj se bosta morala potruditi(malo vec potrpeti zanj)
počakati nanj.
Saj veš, za najlepše stvati se je vredno potruditi ...
Pogumno
Nasvet, kot pravi Adi ... le rada se imejta

Barbara

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zakaj jaz?
26.1.2005 8:30:52   
ElaM
Simona, jaz sem prepričana, da bo letošnja pomlad radodarna z :modri::roza:. Jaz močno verjamem v to!:bravo::bravo:

Prejmi velik :), pa ne bit več :((.

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zakaj jaz?
26.1.2005 8:34:26   
žlička
simona, kot bi brala svojo zgodbo..........:(:(:( meni se je ravnokar poslovila :hudicek: pa tako dobro je kazalo, ko je zamujala 5 dni

kaj naj recem, po parih dneh je bolje, ko se :hudicek: poslovi ratam bolj optimisticna in gremo jovo na novo...saj bo, tudi za nas da bomo ugledale :roza: cez 9 mesecev pa se :duda:

drzimo skupaj:rozica:

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zakaj jaz?
26.1.2005 8:47:17   
žužu
nič jokat pa v nove boje! a smo al nismo:bravo:
a ste pomislile, kako bodo naši popolno, ko jih tako dolgo delamo:)

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   zakaj jaz?
26.1.2005 8:47:38   
simonas
Hvala punce. Res ste pravi balzam za dušo. Saj se bom potolažila. Malo me tolaži tudi to, da mi M vsaj ne zamuja. Imam jo namreč na 27 sli 28 dni in to točno kot urica. Pravijo, da je to dober kazalec, pa upam, da je res.

Mogoče je krivo to, da je taki čas, ko smo venomer nekaj prehlajeni in se slabo počutimo, pritiski v službi in ostale zadevice ki spadajo zraven...:(

V glavnem vsaj vam želim prelep dan in upam, da vse skupaj kmalu ugledamo :modri:. Sicer pa se moram danes razvedrit, saj dobim popoldan čisto poseben obisk, ker pride prijateljica s hčerkico. Morda pa me le uspe spravit v boljšo voljo.;)

Simona:muca:

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   zakaj jaz?
26.1.2005 8:58:07   
wawa
Ne bit žalostna:(

Saj bo, letošnje leto bo čudovito :love:
Veliko bo :nosecka: in pomoje boš tudi ti zagotovo med njimi!!!!

En velik šopek :rozica: zate!

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   zakaj jaz?
26.1.2005 9:00:18   
A & T
Simona,

ne bodi prevec zalostna, kot so ti svetovale ostale punce, z necim se zaposli, jaz sem zacela hoditi na sprehode, da mi malo zbistrijo misli, doma pa sem mislila le na to ... na kaj ze?

Bodi vesela, smej se, bos videla, da bos tudi ti kmalu srecka :nosecka:.

Lep dan,

Andrea :kuza:

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   zakaj jaz?
26.1.2005 9:13:59   
emaa
Ti si kar čas vzemi, ko se malo :(( se veliko boljše počutiš. Vsak mesec si mislim koliko mesecev bom še zdržala, pa zdržim še vsakega, pa jih bom verjetno toliko kot bo potrebno, da dobim kar želim.
Kar se pa tiče splava, moja mami pravi, privč je lahko napaka (po nesreči), naslednjič pa je že malomarnost in lenoba.
Drži se tudi zate bo sonček posijal

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   zakaj jaz?
26.1.2005 9:31:43   
mujcek
Tudi jaz vsake toliko časa izvem kako je enim takoj uspelo, pa kako ne vejo kaj bi naredili... Ko bi meni uspelo, sploh nebi pomislila na to, da imam 2 možnosti! Sicer pa kadarkoli zagledam kako:duda: me oblijejo :((
No poskusimo veselo korakati naprej, ampak kako???

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   zakaj jaz?
26.1.2005 9:49:51   
Mirna
:roza:Simona, ne vem, ce mi bo uspelo te kaj potolazit, ampak, jaz sem na tisti dan, ko bi morala dobiti :hudicek:, imela tudi en tak rjavkast izcedek. Ne mocen, pa vseeno toliko, da sem mislila, da bom dobila M. Pa sem se zmotila:)-:)- Ocitno je bila to le tiste vrste krvavitev, ki jo ima zenska lahko tudi, ce je ze :nosecka:. Tudi dve moji znanki sta imeli se tisti mesec, ko sta zanosili,nekaksno :hudicek: ena celo tako, da ni mislila, da je :nosecka:. Pa je bila.:)-

Drzim :miska:pesti :miska:zate in za vse, ki se trudite, ker vem, kako veliko je razocarjanje, ko namesto :roza::modri: pride tista nesramnica :hudicek:. Tudi sama sem bila kar nekajkrat na tem :((:((, ampak potem pa nam je uspelo. In to ravno takrat, ko sem bila sigurna, da ne bo nic.
Drzi-te se in cimbolj optimisticno skozi naprej zivljenje! Kmalu bomo tudi vam cestitale za :modri: :roza: do takrat pa se cimbolj imeti radi, se ne razburjati in zivcirati...pomaga. Pa seveda pridno :sloncek::sloncek:

:rozica::rozica:Mirna

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   zakaj jaz?
26.1.2005 9:51:57   
pupika
Simona ne bit žalostna, sej bo pa naslednji mesec, ali pa čez dva, reci si da bo že. Jaz sem bila tudi full žalostna in sem :(( iz meseca v mesec. Potem sem se pa pripravljala na božične praznike in na vse pozabila, ker sem bila že skoraj 100% da ta mesec tudi nič ni bilo, pa sem se krepko zmotila. Takrta ko najmanj pričakuješ, ravno takrat te lepo preseneti.

Zato bodi vesela in uživaj v lepih trenutkih.

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   zakaj jaz?
26.1.2005 9:58:17   
srnica
Kako prav mate punce - tiste, ki si ne želijo otrok, zanosijo kar tako.
Od fantovega brata punca je sedaj že v 5m in si je zadnje želela zanositi, pa je po štirih splavih kar tak,...
Odkrito povedano sem bila vesela zanjo, čeprav sedaj vidim da si je pikica v njej že sedaj uboga.
Zakaj ? Kadi kot turk, pije, zunaj hodi do druge, tretje ure zjutraj ( s tem da nobeden nikjer ne dela).
Srce me boli ko vidim da je tako nepremišljena in da nima niti malo materinskega čuta v sebi.
Zato ni fer da take zanosijo.

Ampak punce moje, naj vem še nekaj povem.Lani je bilo prestopno leto (prekleto) in marsikaj je šlo narobe.
Letos boste videle, da boste vse zanosile, ki si tega tako želite.Jaz trdno verjamem v to, da je letos srečno leto, dajte še prosim ve.Vem da je hudo, saj sem se tudi jaz lani celo leto trudila, ampak bo.Enostavno vem da bo.

Ena velika PUSA vsem :rozica:

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   zakaj jaz?
26.1.2005 10:12:42   
Skye
Simona sočustvujem s tabo.

Ampak ne smeš obupati....saj je to najslabše kar se lahko zgodi. Glavo pokonci in optimistično v nove boje, tako kot vse punce tukaj, boš videla tudi ti boš enkrat zagledala tisti magični :modri::roza:

Čaj krvomočnico pa le pij, pa čim manj bodi obremenjena z mislimi na :duda:, pa enkrat bo;)

Pozdravček
Skye

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   zakaj jaz?
26.1.2005 10:18:54   
pikica05
Joj, Simonca,

saj vem.:(( Ko že misliš, ja zdaj pa je to, to....
.....in ugotoviš, da pa še ni to,to,...
.....res zelo hudo:((:((:((.

Tudi sama ne najdem "recepta";), ker ga pač ni.

:sloncek:Biti korajžna, čeprav to ni lahko.:sloncek:

LP-pikica05

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   zakaj jaz?
26.1.2005 10:24:22   
simonas
Joj punce kaj bi jaz brez vas?!? Pošiljam vam 100 :pujs: za srečo! Zdaj pa šibam delat...

Simona

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   zakaj jaz?
26.1.2005 12:03:37   
naja78
jaz ti priporočam,da ne vsak drugi dan,ampak naj bo 3-4 dni pavze vmes.moraš pa vedeti kdaj imaš O,DA NAVTA ZAMUDLA.Tako je meni rekel G,nazadnje.mora biti čas,da se kvaliteta semena zboljša zato tudi priporočajo spermiogram z 4 dnemi pavze-abstinence.izvidi so lahko slabši samo zarad tega.no ni pa nujno,možno je vse.

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   zakaj jaz?
26.1.2005 22:45:45   
Pikipoki
JOj,ne bit žalostna.:( Tudi mene je obiskala :hudicek: in to celo dan prej preden sem jo pičakovala (sajjenisem, ampak ...). :(:(:(
Jaz se tolažim, da je enkrat ne bo. 31. januarja grem že tretjič v MB - pogledat izvide in se pogovorit z G. :)
Veš, tudi meni je hudo, pa včasih kar jokam ... Moj mož pravi, naj ne bom tako pesimistična in me objame ...:((

Daj, simona, saj bo ...:duda:Mogoče bova pa pav kmalu zapisale, da se je uresničilo ... in vse druge tudi ... Privoščim vsem ... Iz srca!!!!:rozica::rozica::rozica:

LP

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   zakaj jaz?
27.1.2005 8:27:55   
simonas
Hvala vsem!

Simona:muca:

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?