|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 14:37:13   
*alja*
Oba sva dokaj mlada, imava hčerko, do zdaj je vse vredu. Ampak očitno več ni ljubezni "do smrti", skoraj vsi slej ko prej varajo, pa zakaj sploh začet?

Midva se pogovarjava da bi si uredila stanovanje (kuhinja nama manjka), ampak zakaj? Če slej ko prej itak vsak gre narazen. Midva ko sva še mlada, pa enkrat bo ziher prišla kaka ženska mu nasproti in če mu nagon nebo dovolil rečt "ne" je ta ves trut zaman. Čemu sploh začet, če itak je logika da tega več ni da bi ostal z eno do smrti?

Mal sem mogla zatežit, po vseh teh prebranih temah, in moram priznat da so me kar potrle in mi dale misliti!


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 14:38:57   
rija
a maš pms?

zakaj začet?

recimo zato, ker v nekaj verjameš, ker v nekaj zaupaš, ker imaš pred sabo še celo življenje...

po tvojem razmišljanju sodeč, bi lahko vsi šli jutri kar samomor naredit....ker itak bomo enkrat umrli.....



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 14:39:47   
Strawberrie Cherrie
3x sem prebrala, pa te ne razumem.

po tem razmišljanju sodeč je najbolje, da si klošar. nič ne začneš, za nič se ne potrudiš (za vsako resno in stabilno vezo se je potebno trudit in sklepat kompromise), celi dan lahko v luft gledaš...user posted image hja, čudno, ja.


(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 14:39:59   
Anonimen
Če takole razmišljaš o vajini zvezi, potem pa res nimata kaj iskati skupaj.
Zelo pesimistično.

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 14:40:38   
lunca99
Če bi vsi razmišljali tako kot ti bi bili sami.Midva sva tudi zidala pa nevem kaj pa ne razmišljam o tem zakaj začeti,kaj pa,če bova šla narazen.Tega nikol ne smeš razmišljat.
Potem res bolje,da si že kar zdaj sama.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 14:41:02   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Če takole razmišljaš o vajini zvezi, potem pa res nimata kaj iskati skupaj.
Zelo pesimistično.


evo jaz sem tudi pomislila na depresijo. sama sem se spopadla z lažjo obliko depresije, hvala bogu dovolj hitro, ampak je en velik pokazatelj na le to, to, da nimaš več želje po ničemer?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 14:48:20   
jazz
preberi knjigo peskovnik boga otroka od dese muck...al muk. Če tebi dol visi, bo slej ko prej res tako. Upaj, ljubi in se imej lepo.....četudi morda nekoč pride do česa takega...ni nujno.

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 14:50:10   
jazz
heeej, ne se hecat, pa tak lep podpis imaš! DRŽI SE GA NO!!!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 14:51:47   
Skratek46
3x sem prebrala, pa te ne razumem.

po tem razmišljanju sodeč je najbolje, da si klošar. nič ne začneš, za nič se ne potrudiš (za vsako resno in stabilno vezo se je potebno trudit in sklepat kompromise), celi dan lahko v luft gledaš... hja, čudno, ja.


Tale komentar je pa legendaren...crknla sm skori od smeha in oseba,ki je to napisala ima prav...vsekakr.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 15:04:19   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

Oba sva dokaj mlada, imava hčerko, do zdaj je vse vredu. Ampak očitno več ni ljubezni "do smrti", skoraj vsi slej ko prej varajo, pa zakaj sploh začet?

Midva se pogovarjava da bi si uredila stanovanje (kuhinja nama manjka), ampak zakaj? Če slej ko prej itak vsak gre narazen. Midva ko sva še mlada, pa enkrat bo ziher prišla kaka ženska mu nasproti in če mu nagon nebo dovolil rečt "ne" je ta ves trut zaman. Čemu sploh začet, če itak je logika da tega več ni da bi ostal z eno do smrti?

Mal sem mogla zatežit, po vseh teh prebranih temah, in moram priznat da so me kar potrle in mi dale misliti!








Oprosti za tole grobo besedo ampak malo si usekanauser posted image .







skoraj vsi slej ko prej varajo





A veš kaj pomeni skoraj vsi?
Meni ni jasno zakaj sploh imaš otroka in moža če pa bomo vsi umrli.
Torej lahko gremo vsi pod en most sedet in čakat kdaj bomo umrli?
Res te ne razumem in te niti nočem.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 15:07:08   
mama54
Poročena sva 35 let, kar precej ustvarila, pa mi ni nikoli prišlo na misel "zdaj pa nebom še tretjega otroka na svet spravila in še kaj postorila" , ker se bova pač mogoče rašla.Upam in želim si sedaj še samo, da bova na stara leta uživala.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 15:08:40   
*alja*
Ja res mal se ni dogaja danesuser posted image

Mal je prisotna nesamozavest (strije, par odvečnih kilogramov), mala je spet bolana, on je v službi, potem pa še berem tu na partneskih take poste (sem že rekla da več nebom) in me mal zagrabi "panika", da se moje življenje spremeni  spet v trpljenje (ki pa ga je bilo že preveč v mojih 23 letih), enostavno se bojim biti srečna.

Mal noro sem vse skupaj napisala, upam da razumete bistvo.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 15:12:24   
*alja*
Pa še to! Nisem vsak dan taka, imam voljo, se trudim, delam tudi študij (redno, polek otroka), imam še dva ispita do diplome, ampak me včasih prime kaj takega, ampak saj me bo minilo, do tečas kaj pride moj iz službe bo že vredu.user posted image Ampak po tistem ko sem prebrala da vsak moški kao vara, me je prijela neka depresijauser posted image

Ma sem res prismuknjena na hipeuser posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 15:20:57   
mama54
Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!


Alja, lepo živi življenje kar se da lepo,ne razmišljaj kaj vse slabega se ti lahko zgodi.Boš videla , da ni vse tako črno kot se ti zdi.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 15:21:05   
Gabrielka
alja - meni je tvoje razmišljanje logično. Pa nimam depresije. Punce so vedno ostre do tistih, ki so mal v dvomih, a veš, s tem sebe prepričujejo, da vse delajo prav.
Meni se zdi, da je vredno kupit kuhinjo in se preselit zato, ker je življenje sestavljeno iz trenutkov, iz mesecev, iz let. Torej, če boš uspela preživet samo en srečen mesec v skupnem stanovanju, z možem in malo hčerkico, bo to na koncu tvoje življenjske poti ostalo kot nekaj vrednega in pomembnega in se zato splača.
Tudi jaz mislim, da ni več večnih zvez, ker smo ratali preveč zahtevni do vsega, tudi do lastnih zvez, ampak vseeno se splača zažurat skupaj, dokler traja in je veselo, se splača!

Srečno in ne oziraj se na sumljive komentarje o depresiji.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 15:21:06   
trnuljčica
S takim razmišljanjem boš sama nakopala hudiča. Veš moški ne marajo, da ženska že ko je vse ok govori ali razmišlja o tem, da bo tako videl, našel drugo čez čas. Tako da zberi se in razmisli kaj sploh ti hočeš. Ker meni se bolj zdi, da ti nekaj iščeš. Če pa imaš kar si iskala, potem uživaj ne pa filozofirat. Noben ne ve kaj bo v prihodnjosti, zato se prepusti sedanjosti.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 15:34:12   
Anonimen
Men pa za hudiča ni jasno kako se ti zdi škoda opremljat ene ****njene kuhnje k se bojiš da bosta šla narazen, otroka si pa mela brez problema z njimuser posted image
WTFuser posted image

Res bo tvoj največji problem en kup lesa k sta ga skup postavla če bosta šla kdaj narazen ja...o moj boguser posted image user posted image

(odgovor članu trnuljčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 15:38:18   
Naja30
Pa ne bit tako črnogleda, no. Konec koncev gradiš prihodnost za svojega otroka, kar bo pa prinesla med vama, pa pač bo. Ne moreš vedet vnaprej, kaj bo. Nič v življenju ni 100%.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 15:42:39   
Anonimen
Nekaj te je spravilo v takšno razmišljanje. Pa mislim, da ne prebiranje Družinskih odnosov, kot si sama dejala.
Mora biti nekaj globjega, česar si morda sploh ne priznaš.To sem napisala zato, ker se spomnim ene tvoje teme nedolgo nazaj.

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 15:45:59   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Men pa za hudiča ni jasno kako se ti zdi škoda opremljat ene ****njene kuhnje k se bojiš da bosta šla narazen, otroka si pa mela brez problema z njimuser posted image
WTFuser posted image

Res bo tvoj največji problem en kup lesa k sta ga skup postavla če bosta šla kdaj narazen ja...o moj boguser posted image user posted image



Pa soloh se negre za to eno kuhno, to je bil sam primer. Nisem nek materialist. Gre se mi za čas za življenje za prihodnost. Nočem več trpet, gre se sam zato. Vsak ki me pozna (starejši ljudje, moja razredničarka srednje šole) vsi so mi rekli da sem v teh mladih letih, v kratkem času preživela in pretrpela več kot negdo v celem življenju. Zdaj ko pa mam otroka, partnerja ki se ljubiva, nama je lepo, se enostavno bojim bit srečna, da nebi spet tako zelo trpela. Pa saj vam neznam razložit. Pa nisem v depresiji, ampak mi pride včasih naprej moja preteklost in me spet opomni da ni vse tako rožnato kot se zdaj zdi.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 15:51:23   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Nekaj te je spravilo v takšno razmišljanje. Pa mislim, da ne prebiranje Družinskih odnosov, kot si sama dejala.
Mora biti nekaj globjega, česar si morda sploh ne priznaš.To sem napisala zato, ker se spomnim ene tvoje teme nedolgo nazaj.


Saj vem da preteklost dela z mano marsikaj, pa še bo če nebom tega prebolela.

ps. Kero temo misliš?


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 15:51:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Men pa za hudiča ni jasno kako se ti zdi škoda opremljat ene ****njene kuhnje k se bojiš da bosta šla narazen, otroka si pa mela brez problema z njimuser posted image
WTFuser posted image

Res bo tvoj največji problem en kup lesa k sta ga skup postavla če bosta šla kdaj narazen ja...o moj boguser posted image user posted image



Pa soloh se negre za to eno kuhno, to je bil sam primer. Nisem nek materialist. Gre se mi za čas za življenje za prihodnost. Nočem več trpet, gre se sam zato. Vsak ki me pozna (starejši ljudje, moja razredničarka srednje šole) vsi so mi rekli da sem v teh mladih letih, v kratkem času preživela in pretrpela več kot negdo v celem življenju. Zdaj ko pa mam otroka, partnerja ki se ljubiva, nama je lepo, se enostavno bojim bit srečna, da nebi spet tako zelo trpela. Pa saj vam neznam razložit. Pa nisem v depresiji, ampak mi pride včasih naprej moja preteklost in me spet opomni da ni vse tako rožnato kot se zdaj zdi.



Nihče na tem svetu ti ne more zagotovit da ne boš še kdaj trpela. Sam sedaj ne trpiš a ne? Sedaj praviš da si srečna. Torej uživaj v tej sreči in je ne uničuj z pesimizmom. Prihodnost pa bo pač prinesla kar bo prinesla. S tistim se boš ukvarjala takrat ko se bo, oz. če se bo zgodilo.
Sedaj pa največ kar lahko narediš je da uživaš življenje in trenutke s svojo ljubeznijo in otrokom. Lahko pa tudi naslednja leta preživiš v konstantnem strahu da bo šlo kaj narobe in se zbudiš pri 50ih in ugotoviš da je šlo življenje mimo tebe zato ker si se obremenjevala s prihodnostjo namesto da bi živela. Saj nočeš se postarat v strahu? Ali pač?

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 16:49:20   
Gina
Vedno si lahko sama narediš lepo življenje. Ne more biti tvoja sreča odvisna zgolj od tega, a si s tvojim skupaj ali nisi. Če se pač kaj zgodi, se zgodi. Lako tisto potem vzemeš za katastrofo in trpljenje ali pa si rečeš j... ga, tako pač je, jaz si bom nareidla življenje lepo ne glede na to. A veš, če te nekdo zapusti, prevara, to samo po sebi ni nobena katastrofa. Posesivne ženske si to tako same naredijo v svojih glavah. A veš po drugi strani pa je tako, da ima čisto vsak človek določeno dozo slabih reči za predelat v življenju. Vprašanje je zgolj, kako se s tem spopada. Če se smiliš samemu sebi, ali če jemlješ življenje preveč resno, ali če zahtevaš, da je vse po tvoje, potem imaš problem. Torej se moraš naučiti znati biti srečna ne glede na to, ali bosta s tvojim skupaj ali ne. Ne delaj si odvisnosti, vse odvisnosti so zanič zgolj za tistega, ki jih ima. Povzročajo zanič misli in zanič počutje. Naredi si življenje lepo sama.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 18:14:39   
rija
stran od teme:
ispit,
nebom
trut
polek
negre
negdo

alja.....cccc......

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 20:11:06   
madela
Ta razumem in vsaj približno vem kako ti je.
V tvojem postih na tej temi vidm,da si okrog sebe naredila zid. Nočeš,da bi ti prišel kdo blizu,da bi se lahko dotaknil tvoje duše in to samo zaradi tega da ne bi ponovno trpela.
Potrebovala boš čas,da boš lahko zaupala in se popolnoma predala sreči in ljubezni. Bodo dnevi,ko se ti bo zdelo vse brezveze in se boš zaprla vase in bodo dnevi polni upanja in načrtov za prihodnjost. Dan za dnem bo bolje. Poskušaj o tem govoriti s partnerjem,o tvojih strahovih in že to ti bo stvri olajšalo in skrajšalo pot k tvoji odrešitvi nezaupanja in strahu.
Srečno!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?