|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zalotli pri sexu
2.11.2005 12:27:15   
Anonimen
Pozdravljene!!!
Mene zanima če so vas zalotil kdaj kje in kak ste pol sexal.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zalotli pri sexu
2.11.2005 12:31:44   
baguSka
Ja so. Od bivšga mama, na pojstli od njegove none, tist trenutk smo vsi utihnl, se spogledal, ko je odšla, pa sva odsexala naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zalotli pri sexu
2.11.2005 13:15:00   
CUKRČEK
Nikoli!! Vsaj mislim, da neuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zalotli pri sexu
2.11.2005 13:17:30   
Anonimen
Nikoli, vsaj cimr ni nikol nič reku.
Uletu pa ni nikol noben preverjenouser posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zalotli pri sexu
2.11.2005 13:56:49   
Dejča
Ja, tast (no, takrat še ni bil), ker je od tega že .... UUUU let, v dnevni na kavču. Mene je moj kar z odejo čez glavo pokril, sam mu je pa rekel "Dobro jutro!" Mi je bilo fuuul nerodno, a smo preživeli in pozabili user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zalotli pri sexu
2.11.2005 14:29:11   
lex
Ja moja oma v dnevni na kavču (sma pol spakirala kufre in šla sexat v mojo sobouser posted image ) pa njegov brat je enkrat uletu zjutraj na vse zgodaj (le kaj user posted image  je delal tako zgodaj pokonci, ko drugač ga pred 12 ne spraviš s postle user posted image !)

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zalotli pri sexu
2.11.2005 14:34:56   
CatJa
Ne, pa tebe?

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zalotli pri sexu
2.11.2005 15:03:41   
Anonimen
ne mene ni še nihče

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zalotli pri sexu
2.11.2005 16:01:42   
sašaš
Ne (da bi vedla). user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zalotli pri sexu
2.11.2005 18:07:56   
Nia30
Ja, tašča (no, takrat še ni bila tašča). Zalotla pa naju je ob treh ponoči v njegovi sobi. Vstopla je v sobo, ko je moj user posted image  ravno mel glavo med mojimi nogami user posted image . Jaz sem se z odejo čez glavo pokrila in čakala, da je šla ven. A sva pol odsexala do konca, se ne spomnim, vem pa, da pol neki časa pri njemu nisva sexala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zalotli pri sexu
2.11.2005 18:09:45   
kapica
A nismo na to temo odgovarjali ravno pred kratkim user posted image ?

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zalotli pri sexu
2.11.2005 18:37:33   
tijana
na srečo še nikoli. in upam da me tudi nikoli ne bodo. nia30, kaj za vraga pa je imela njegova tašča iskat v njegovi sobi ob treh zjutraj? user posted image  

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zalotli pri sexu
2.11.2005 18:45:51   
soncece24
Ja, brat je mene in bivšega enkrat zalotu. sva se hitro z odejo pokrila, pa smo se potem vsi delali, ko da nič ni blo

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu tijana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zalotli pri sexu
2.11.2005 19:27:59   
Anonimen
user posted image .Ja, od njega stari je enkrat v sobo vletel, dobro, da sva bila pokrita in ni nič videl.In je nekaj spraševal kam je dal fant en šraufenciger, kar ni štekal kaj se dogaja.In ko mu je moj razložil kje se ta šraufenciger nahaja, se je končno ven pobral.Naju je kar minlo v tistem trenutku, danes pa je vse skupaj smešnouser posted image .

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zalotli pri sexu
2.11.2005 19:39:40   
Nia30
pojma nimam kaj je hotla ob treh ponoč. Mogoče je preverjala, če sva doma user posted image

(odgovor članu tijana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zalotli pri sexu
18.11.2005 12:42:18   
lati
Naju pa je njegova sestra ze velikrat SKOR zalotla... na sreco zmer potrka in pocaka, da ji reces, da lohk pride not.. user posted image Nisva lih cist sigurna, ampak mislm, da sva enkrat clo seksala medtem k je bla njegova sestricna not v sobi... smo bli nek k nas je 20 spal v eni sobi in sva misla d sva sama.. pa je ona spala not.. kriza...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zalotli pri sexu
18.11.2005 21:17:19   
SABILA
no prav tist da bi not kdo stopu pa vidu enga na drugim ne

je pa blo velikrat tak da sma se kr na hitr mal pokrila, al ko sma že bla pokrita zaprla oči češ da spima.

sma se pa  enkrat in samo enkrat zaklenla pa še tedi je pršla njegova sestra pa lepo potrkala midva sma pa bla v neki čudni pozi in sma 100ur rabla da sva se oblekla pa moj pač odklenu, pa je not stopla pa je sam rekla naj ji da ključe pa lahka nadaljujema tam ko naju je zmotla (jst pa zafarbala od ušesa do ušesa)

_____________________________

vsak dan je lahko nov začetek tistega česar si želiš da še lahko narediš v življenju!

(odgovor članu lati)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zalotli pri sexu
20.11.2005 17:38:44   
soncicaT
Najina je dobra...user posted image , sva seksala v moji sobi (še doma) in sredi noči je ful grmelo in dež padal, pa je moja mama (njo je hudo strah bliskanja in grmenja), prišla izklopit računalnik, ha ha....moj ravno na meni pod kovtrom, edin kar je bilo, sva "obstala"...kako butasto, joj...naša mama..user posted image

(odgovor članu SABILA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zalotli pri sexu
2.12.2005 1:01:26   
KODA
Zaenkrat še ne.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zalotli pri sexu
2.12.2005 1:07:14   
artista7
ne samo enkrat. cimra je enkrat uletela, ko me je ravno slekel, on je bil pa še oblečen.. je samo rekla, da potrkala drugič. pa tašča tudi ni nič štekala, kaj za vraga rabiva njeno ta veliko odejo v njegovi sobi.. se kar ni hotla spokat ven.. samo ma dolgo lajtengo, ni ji potegnlouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zalotli pri sexu
2.12.2005 20:09:12   
KiSsMyAsS
Glih zadnjic naju je zalotla njegova mama. Je kr potrkala pa stopla notr, on pa ravno na men. Sicer mislim da ni kej dost vidla, si je pa misla svoje, ko se je moj razburil, da naj potrka in pocaka da ji kdo rece : NaPrEj, sele potem naj stopi v sobo.user posted image  In pol me je blo cel dan sram hodit po bajti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zalotli pri sexu
4.12.2005 9:20:51   
Anonimen
V sobo je neznano kdaj stopil moj sin Jan in kar na lepem sem slišala:"Mami, zakaj imaš pa nogo v zraku?" O tem, da nadaljevanja ni bilo, pa sploh ne bi.

(odgovor članu KiSsMyAsS)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zalotli pri sexu
4.12.2005 9:34:59   
karmy
user posted image user posted image enkrat sva pr men spala... in se spraviva k akciji takrat so bli moji starši že pokonc (zjutraj)... in samo takrat se  nisva zaklenila...moja mama ful potiho pride po stopnicah.. odprejo se vrata in jo zagledam s tamalim u naročju, on je bil pa na men...kriza.. smo farbal...user posted image user posted image user posted image  čeprav sva bla pokrita je vedla ka delava...

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zalotli pri sexu
6.12.2005 9:36:38   
tanikaa
na srečo nikoli. imamo ključ v ključavnici....

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: zalotli pri sexu
12.12.2006 16:07:32   
Anonimen
mislim da me ni še nihče zalotil pri sexu. madoniš kaj vsi sexate v misijonarskem položaju?user posted image .. no skor vsi..user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?