|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zamenjava G po pordu!
19.3.2005 14:40:33   
mala maja
Bom še tukej vprašala

A katera ve kako se pride do dr.Premrujeve v LJ porodnišnici.:bravo::bravo:

Meni se je moja G.. totalno zamerila:zmeden2::zmeden2: ko mi ni hotela dat napotnice za rodit.:hudicek::hudicek: tako da jo je mož eno uro fehtov jaz sem bla pa v pordni.:zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zamenjava G po pordu!
19.3.2005 14:45:58   
Anitka
Ahoj MALA MAJA!

A se me še spomniš? A tole na slikci je tvoj :duda: Čestitke ob rojstvu sinčka:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Glede tvojega vprašanja pa ti žal ne znam odgovoriti.

LP,

Anitka:metulj:

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zamenjava G po pordu!
19.3.2005 14:53:25   
mala maja
Seveda Anitka!!!

Kdo bi te pozabil. Ti si tak :angel::angel::angel:, je pa res da nisem veliko spremljala veliko debat ZA NAS.

Kako si kaj??????????? Kaj se dogaja s tabo kaj. Sem brala da sta prišla vsaj na nadaljne preglede, je pa to na žalost vse kar sem zasledila

Ja hvala za čestitke, čeprav včasih kar malo pogrešam buhija :nosecka:. sem danes 10d po porodu še stare hlače gor spravla. Kako me je pobral. Skbet za 3 :duda: res ni lahko pa še noben nič ne pomaga.

Jah za G.. bo pa verjetno najbolje da vprašan na MON-u Pušenjaka. Mogoče bo vedel kaj povedati.:zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zamenjava G po pordu!
19.3.2005 17:48:21   
Anitka
Hej!

Ja, če pa tako pogrešaš :nosecka: buhija, bo pa treba še kar takoj enga naročit;);)

Kako sem? Žal :( sem še kar tukaj. Trenutno čakam, da pride NEzaželjena M (tam nekje 29.3.) in potem kličem v MB, da se naročim na laparoskopijo.

Lepo se imej, čuvaj malo štručko in pa tudi sebe,

Anitka:metulj:

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zamenjava G po pordu!
19.3.2005 20:00:08   
mala maja
Hoj!

joj da bi mel koj še enega:zmeden::zmeden: prehuda!!!!

Ja no nebi se ga pa nič branla, samo sej veš kakšni so časi. družinam z velikim otrok pa tud država ni nevem kako naklonjena.

Ja veš kaj sedaj si tako in tako ti na vrsti. Jaz se svoji 4:duda: rade volje odpovem za to da jo dobiš ti.

LP mala maja, pa še kaj se oglasi. lahko tud privat.

No pa na :modri: ali pa :roza: (tako kot v starih časih:love::love: )

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zamenjava G po pordu!
20.3.2005 15:07:07   
Anitka
:)-:)-A ne bi še eno sestrico :)-:)-:)- Bom prišla za varuško.

Se kaj bereve in na :modri::roza:;)

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?