|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zamujeni splav in postopek v bolnišnici
23.1.2021 15:53:00   
*rjavolaska*
Dekleta zdravo, tudi jaz sem ena od predstavnic, ki jih je doletela velika žalost. Po tem ko je bil na prvem UZ zaznan srčni utrip in je bilo vse BP, je bilo na drugem UZ ugotovljeno, da je plod odmrl. To se je zgodilo brez kakršnihkoli opozoril (npr. izcedka, krčev), razen to, da se je slabost nehala, kot bi odrezal.

No, da preidem k bistvu... V prihodnjih dneh me čaka splav z vaginalnimi tabletami v bolnišnici - zanima me predvsem, kako to zgleda? Vse kar vem je to, da ti takoj zjutraj vzamejo kri, vstavijo tablete in potem ležiš več ur nepremično na postelji.

Zanima me predvsem to, ali začneš krvaveti že ko ležiš v postelji, za kakšne količine krvi gre to in pa predvsem kako je z ugotavljanjem, kaj in koliko si na WC-ju izločila - moraš to sama pregledati in opazovati, ali so res v uporabi kahlje za odrasle?

Skratka, rada bi se nekoliko psihično pripravila, kajti s krvjo nisem prijatla in se bom, da ne bom zmogla tega dela speljati oz. da bom padla skupaj.

Vesela bom tdui drugih uporabnih informacij. Hvala!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zamujeni splav in postopek v bolnišnici
23.1.2021 18:20:36   
Sneezka

IZVIRNO SPOROČILO: *rjavolaska*

Dekleta zdravo, tudi jaz sem ena od predstavnic, ki jih je doletela velika žalost. Po tem ko je bil na prvem UZ zaznan srčni utrip in je bilo vse BP, je bilo na drugem UZ ugotovljeno, da je plod odmrl. To se je zgodilo brez kakršnihkoli opozoril (npr. izcedka, krčev), razen to, da se je slabost nehala, kot bi odrezal.

No, da preidem k bistvu... V prihodnjih dneh me čaka splav z vaginalnimi tabletami v bolnišnici - zanima me predvsem, kako to zgleda? Vse kar vem je to, da ti takoj zjutraj vzamejo kri, vstavijo tablete in potem ležiš več ur nepremično na postelji.

Zanima me predvsem to, ali začneš krvaveti že ko ležiš v postelji, za kakšne količine krvi gre to in pa predvsem kako je z ugotavljanjem, kaj in koliko si na WC-ju izločila - moraš to sama pregledati in opazovati, ali so res v uporabi kahlje za odrasle?

Skratka, rada bi se nekoliko psihično pripravila, kajti s krvjo nisem prijatla in se bom, da ne bom zmogla tega dela speljati oz. da bom padla skupaj.

Vesela bom tdui drugih uporabnih informacij. Hvala!!

Pozdravljena. Tudi jaz sem imela splav z vaginalnimi tabletami. Vaginalne tablete so mi vstavili. Potem sem bila prepeljana na oddelek. Tam sem ležala nekaj ur. Potem pa sem začela krvaveti. In takrat sem lahko šla na wc kjer se je izločil zarodek. Potem sem še ležala in krvavela. Nekaj takšnega kot M. Potem pa sem še mela 2x UZ kjer so spremljali če se je vse izločilo. Hvalabogu je ostalo nekaj malega..kar se mi je izločilo ob naslednji M. 

(odgovor članu *rjavolaska*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
23.1.2021 19:18:31   
*rjavolaska*
@snezkaa, hvala za deljenje voje izkušnje.

Lahko še par podrobnosti? Na WC-ju moraš sama opazovati kaj, kdaj in koliko pride ven iz tebe? Kakšnih bolečin si pa bila deležna?

Strah me je fuuul :/user posted image user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 3
24.1.2021 9:54:08   
Sneezka

IZVIRNO SPOROČILO: *rjavolaska*

@snezkaa, hvala za deljenje voje izkušnje.

Lahko še par podrobnosti? Na WC-ju moraš sama opazovati kaj, kdaj in koliko pride ven iz tebe? Kakšnih bolečin si pa bila deležna?

Strah me je fuuul :/user posted image user posted image

Mene so vprašali ja kaj se je izločilo in koliko. Tudi jaz nisem gledala ampak sem čutila ko je šel zarodek.  Te pa spremljajo z uz. Bolečine pa pri meni niso bile hude. Kot krrči pri M. Sem pa se zdaj spomnila, da sem dobila že en dan prej 1 tabletko, ki sem jo spila in so mi rekli da mogoče se bo začelo že doma. Ampak pri meni se ni  tudi po vaginalnih je trajalo dlje kot bi naj.  Tudi mene je bilo strah ampak nekako se sprijazniš. Meni je  od vsega  bilo najhujše to da sem tam slišalaa kak jokajo otroci, ki so se rodili tiste dni. To je blo najhuje. Je pa bil G tam ki me je spremljal zelo dober in prijazen. Me je prav bodril, da sem lažje prenesla. In ob koncu rekel, da se naslednjič vidiva v porodni. Želim ti, da ti mine čim lažje. Pusti si žalovati in jokaj. Meni je to najbolj pomagalo. Objem 🤗

Neposredna povezava do sporočila: 4
2.2.2021 23:10:34   
Tasykaa RR
*Rjavolaska* sedaj je že zagotovo vse za tabo, pa ti še jaz opišem mojo zgodbo, da vam dam mogoče vsaj malo pozitive in upanja, da tudi vam uspe 💪🥰  moja prva nosečnost se je končala 2018 v 17 tednu nosečnosti 😔 sicer sem bila noseča z enojajčnimi trojčicami(naravno) in nisem želela na splav, pa so mi na vsakem pregledu dali to možnost pa sem vedno odklonila, nato pa se je vseeno zgodilo najhujše, na pregledu ni bilo več utripov 😥 enostavno prevelika preobremenitev za posteljico 😥 dobila tabletke, in po skoraj 19h urah muk rodila 😥 edino zaostala mi je pojstlca, so mi jo potem kirurško odstranili. Ko se končno sestavim, ponovno zanosim 2019, po treh pregledih plodeka ni bilo 😥 in spet tabletke, 3 dni bolnice ker se nisem čistila, namesto da bi me kirurško so me potem dali domov, da se z nasl...menstr... če se nebi šele potem bi me sčistili, na srečo se je 🙏 potem nekako si rečem da v tretje gre rado 🥰 in zanosim še v istem letu, decembra sem zagledala plusek(decembra bi imela prvič rok), in tako nas razveseljuje naš fantič že 5 mesecev in pol 🥰🥰 ne smete obupat 🥰💪 vem pa, da je težko 😔 

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
1.3.2021 4:50:50   
lotofsad1
Kravitz's comment has received more than 1,360 likes while her Instagram post overall has received more than 396,840 likes as of Sunday evening.

photography equipment store

(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:

30 dejstev o nosečnosti
Nosečnost je eno izmed najlepših življenjskih obdobij. Prinaša pa tudi marsikatera presenečenja.
Najlepše ime za fantka je ...
Kako izbrati najlepše ime za novega družinskega člana? Kako se odločiti?

oblačila
Lelly28 RR

Kaj naredite z oblačili, ki so jih vaši otroci prerastli?

image
Umma3
Priporočam Fitobalm gel
Moja izkušnja: Sedemmesečni sin je imel ob prehladu nosek čisto poln in je zato slabo spal in bolj malo jedel. Iskala sem naravno rešitev in prišla do Fitobimbi. Tekom dneva sem sinu redno čistila nosek s fiziološko raztopino, zvečer pa sem ga po prsnem košu namazala s Fitobalm gelom. Gel lepo diši po nežnih eteričnih oljih in hitro odpre zamašen nosek. Potem je super spal. Priporočam vsem mamicam, ki iščejo naravne rešitve  Več >>
image