|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanima me...
15.5.2006 20:45:39   
Anonimen
...katera krema proti celulitu po vašem mnenju učinkuje oz. ste z njo zadovoljne. Še nikoli nisem kupovala kaj takega sem bolj mnenja da to ne deluje a vseeno bi poiskusila kaj preizkušeno dobrega ....saj veste da deluje ne le za v omaro.


Hvala za vaše odgovore!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zanima me...
15.5.2006 20:46:48   
dory
Eh kje pa...probala in nc...nateg bi rekla....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zanima me...
15.5.2006 21:13:23   
dulcinea
Poleg kreme je treba tudi migat in delat vaje. Jst imam trenutno Niveo (šele 1 teden, zato ne vem kaki bodo rezultati). Če ne misliš nič delat, pol ej brezveze se mazat s kako kremo.

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zanima me...
15.5.2006 21:16:56   
Anonimen
menda je una dobra za masažo sivih celic ... user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zanima me...
16.5.2006 5:10:20   
Lunca1
Pomaga vodna aerobika.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zanima me...
16.5.2006 6:49:58   
dory
Poleg kreme je treba tudi migat in delat vaje

LP, D

aja? no mislim,da to vsaka ze ve, da brez vadbe+enormnih kolicin vode ni nic....ampak dejansko,ko se te prime celulit ne pomaga nic...moja svakinja je hodila na bolece masaze...dokler je hodila,se je stanje izboljsalo, koj je nehala se je celulit nabral nazaj...

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zanima me...
16.5.2006 8:08:30   
Anonimen
To da je potrebna telovadba dobro vem. Le zanima me če kombiniraš z kako tako kremo ali pomaga ali je to vse le larifari?
In če - katero kremo ste imele ??

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zanima me...
16.5.2006 8:20:20   
Lumpi
No, jaz imam in bom imela še naprej kremo od Loreala. Z njo sem bila še najbolj zadovoljna, rezultati so kmalu vidni.

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zanima me...
16.5.2006 9:18:47   
katis
Jaz poleg fitnesa uporabljam Body sculp od Oriflame-a (1x dnevno) pa tudi Toning Cream na bazi morskih alg (tudi Oriflame, 1xdnevno).

Meni se rezultat precej pozna. Celulit se zmanjšuje, koža postaja prožnejša in napeta, struktura je izboljšana. Celo strije so manj vidne.

Vendar pa sama pazim tudi na to, da se ob mazanju vedno poskušama dobro zmasirati, ker mi je celo lekarnarica rekla, da ni toliko važna krema (ko sem ravno kupovala Vichy pred letom) ampak sama masaža in redna uporaba (1-2x dnevno).

Torej punce, veselo mazat. Kar vam pač pod roke pride. Al pa aktivirajte svoje drage, da vas konkretno premasirajo :)

Lp user posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zanima me...
16.5.2006 12:21:56   
Ženkica
Če bi bile rade brez celulita se zdravo prehranjujte in redno telovadite - to je pravi recept. Pa veliko tekočine je treba popit; pa ne mislim coca-cole. No, pri meni to vsekakor deluje.

Sedaj sem sicer nosečka in celulit se počasi a vztrajno nabira, ampak ni hudič, da se ga po porodu ne bom znebila.

Raznim kremicam pa jaz ne verjamem kaj dosti.

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zanima me...
16.5.2006 12:27:48   
naniplus4
Je že katera probala hypoksi terapijo? Baje se obnese, ampak če časopisom verjameš, se itak vse obnese.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zanima me...
16.5.2006 13:27:21   
Anonimen
pomaga, če piješ dosti vode. Krema? Prej bi rekla, da pomaga masaža s katero si vtiraš kremo noter.

Recept:
- piti vodo, vodo, vodo
- pod tušem si predel, kjer je celulit najbolj izrazit polivaj izmenično mrzla/topla voda - pospeši prekrvavitev
- po tuširanju si eno fajn olje vmasiraj na tem predelu.
- po masaži si predel še malo poklofutaš - da je koža rdeča.
- telovadba itak.

Tako delaš par mesecem in rezultat bo viden. Preverjeno.

Nosečniški celulit jaz ne štejem med celulit, ki se pojavi predvsem zaradi hormonov in ponavadi zaradi dojenja izgine. No vsaj meni je.

< Sporočilo je popravil URSKA -- 16.5.2006 13:29:10 >

(odgovor članu naniplus4)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?