|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanositev?
2.4.2013 9:46:55   
naty86
Pozdravljene,
torej stara sem 26 let, fant 27 let, eno leto se že trudiva, da bi zagledala tisti težko pričakovani + ampak nama ne uspe,
ginekologinja mi je rekla naj si kupim folno kislino in ko bo + se vidimo, ampak pluseka od nikoder, vsak mesec razočaranje,user posted image
torej me zanima je čas za "paniko" in dodatne preglede?user posted image prosim za vaša mnenja..
lp Naty..user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zanositev?
2.4.2013 9:48:02   
Anonimen
Koliko sp.odnos imata?

(odgovor članu naty86)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zanositev?
2.4.2013 9:51:40   
naty86
V času ovuacije sva najbolj aktivna drugače pa 2-3x na teden..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zanositev?
2.4.2013 9:52:30   
sover
naty86, Gi ponavadi "zahtevajo" vsaj 1 leto rednih spolnih odnosov (redni = vsaj 3x na teden), preden začnejo s preiskavami.

Si poskusila s kakšnimi naravnimi spodbujevalci? Recimo čaj krvomočnice ali podobno? Pobrskaj po forumih - nekatere poznajo zelo veliko takšnih sredstev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zanositev?
2.4.2013 10:04:37   
naty86
Nisem še probala s čaji, ker se mi ni zdelo potrebno, glede na to da sem na splošno zdrava in bi pri teh letih naj bila še "najbolj" plodna, pri gin je vedno vse ok...
Pluseka pa kr ni in ni..user posted image Včasih se mi kr zdi, da se že smilim sama sebi, ker najprej urejaš vse da bi bili "idealni" pogoji za otročka, pol ko pa pride tako daleč pa tega ni in ni in na čase kr obupaš..Ampak težave ni ve tem da bi se sekirala skoz in ne bi bila sproščena, to so tisti občasni prebliski, da ne bo pomote..

(odgovor članu sover)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zanositev?
2.4.2013 11:17:54   
Metuljčica 2013
Kdaj si bila nazadnje pri gin? Si bila na kakem UZ jajčnikov, ali kaj podobnega? Mogoče imaš kakšno pregrado, kakšno cisto, ki se sprva na pregledu ne vidi? Kaj pa spermiogram tvojega? Če to ne štima pol lahko tudi vsak dan user posted image , pa bo še vedno težava, če se ne ugotovi zakaj gre.

Jaz bi šla kar v akcijo na tvojem mestu do gin. in prosila za dodatne preiskave, res ta še mlada, ampak čas hitro gre, tako, da vama držim pesti, da čimprej ugotovite v čem je težava!

(odgovor članu naty86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zanositev?
2.4.2013 11:57:28   
naty86
Pri gin sem bila kake 4 mesece nazaj, imela sem UZ jajčnikov vse ok..in tako me je gin odslovila češ, da je vse ok in da ne bi smelo bit težav pri zanositvi, s tem pa stavek kot vedno ko bo + se vidimo...user posted image , tako da niti omenila ni da bi moj imel kakšne težave, sploh pa ne da bi ga poslala na spermiogram..Zato sem tukaj vprašala za vaša mnenja, ker nočem neke panike delat če ni potrebno..

(odgovor članu Metuljčica 2013)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zanositev?
2.4.2013 12:19:39   
Anonimen
Najprej pošlji fanta k njegovemu osebnemu zdravniku po napotnico za spermiogram, mogoče ni v tebi problem. Ti pa si za začetek začni meriti bazalno temperaturo in uporabljati ovulacijske teste, kar ti bo dalo vedeti, če imaš ovulacijo. Tako da ko (če) bo prišlo do nadaljnjih preiskav pri tebi, boš že imela graf z bazalno temperaturo.

(odgovor članu naty86)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zanositev?
2.4.2013 12:34:51   
naty86
Upam da ne bodo potrebne nadaljne preiskave in nama uspe brez zdravnikov...user posted image Bom pa si začela merit temperaturo, fanta pa poslala k osebnem zdravniku pa da vidimo..malce me skrbi, ker je kolesar in le-ti imajo več možnosti za težave, plus tega kot dojenček je imel pruh oz kilo in so ga operirali, čeprav to naj ne bi imelo vpliva na zanositev nikoli ne veš..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zanositev?
2.4.2013 17:50:32   
mami83
Pozdravljene. Tudi mi že kar nekaj časa delamo na tem da vidimo user posted image . danes je že šesti dan kar mi zamuja m. naredla test in ničuser posted image , do sedaj sem imela vedno redne m, tokrat pa od nikoder m ne pluska.

(odgovor članu naty86)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zanositev?
2.4.2013 18:38:08   
naty86
Drzim pesti za pluska, se predobro poznam ta obcutek in to cakanje ali bo m ali +...pri meni obcasno zamuja nato ze delam test pa sva vedno razocarana...
:-(

(odgovor članu mami83)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zanositev?
2.4.2013 22:19:24   
DaRcIkA
Pozdravljene, sem ena izmed novih tukaj. Tudi midva z partnerjem delava na user posted image . Pa do sedaj ni bilo še nič, vsak mesec je pač priteklauser posted image tetka iz krvavca. Res je da imam neredne menstuacije ferbuarsko sem dobila že 31.1 pa do 6.2, marčevsko pa sem dobila 2.3 do 8.3. Ta mesec pa še ni prišlo nič, razen tega da sem nenehno utrujena, včasih se mi zdi da sem napihnjena kot balon, pa včasih me špika po trebuhu pa prejšnji teden me je pogosto pekla kislina. Kaj mislite ali bo prišla user posted image ali pa sem mogoče le user posted image ? Sva pa bila pridnauser posted image user posted image , ko naj bi bili plodni dnevi!

(odgovor članu naty86)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zanositev?
2.4.2013 22:31:37   
naty86
Darcika imava enake simptome le da imam jaz redno m in bi naj danes prisla no zaenkrat se je ni..drzim pesti za + in ne za m...

(odgovor članu DaRcIkA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zanositev?
2.4.2013 22:38:40   
DaRcIkA
Tudi jaz upam, da le ne bi prišla! Je res nihče ne rabi, želim si samo +. Kaj pa bi pa bomo videli? user posted image

(odgovor članu naty86)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zanositev?
3.4.2013 22:01:54   
Night
naty86, če imata že eno leto redne (!) spolne odnose, greš lahko h gin., da te pošlje naprej. Odvisno od ginekologa, ampak meja je nekako eno leto, potem te začnejo malo resneje jemati. Res sta še mlada, ampak to nima veze, če si otroka želiš.
Kolesarji so res v bolj ogroženi skupini, po drugi strani pa poznam dva, ki imata več otrok in kolikor vem, ni bilo nobenih težav. Tako kot so ti že svetovale, pošlji ga na spermiogram, ti pa spremljaj BT (čeprav če imaš redno M, imaš verjetno tudi redne O).
Včasih je s parom lahko tudi vse OK, pa še vedno ne uspe. To je nepojasnjena neplodnost. Marsikateri par zanosi potem tudi naravno po več letih, še več pa jih zanosi z umetno oploditvijo.

(odgovor članu DaRcIkA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zanositev?
4.4.2013 8:58:10   
Metuljčica 2013

IZVIRNO SPOROČILO: DaRcIkA

Pozdravljene, sem ena izmed novih tukaj. Tudi midva z partnerjem delava na user posted image . Pa do sedaj ni bilo še nič, vsak mesec je pač priteklauser posted image tetka iz krvavca. Res je da imam neredne menstuacije ferbuarsko sem dobila že 31.1 pa do 6.2, marčevsko pa sem dobila 2.3 do 8.3. Ta mesec pa še ni prišlo nič, razen tega da sem nenehno utrujena, včasih se mi zdi da sem napihnjena kot balon, pa včasih me špika po trebuhu pa prejšnji teden me je pogosto pekla kislina. Kaj mislite ali bo prišla user posted image ali pa sem mogoče le user posted image ? Sva pa bila pridnauser posted image user posted image , ko naj bi bili plodni dnevi!



naredi test, zdaj bi ti že moral zdavnaj pokazati. user posted image

(odgovor članu DaRcIkA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zanositev?
5.4.2013 22:22:47   
DaRcIkA
v ponedeljek grem po test potem pa bomo vidli kaj bo pokazalo. Do danes še ni blo ničuser posted image , utujena oziroma za en drek pa sem danes bila cel dan!

(odgovor članu Metuljčica 2013)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zanositev?
6.4.2013 9:30:47   
naty86
In spet je prisla nezazeljena user posted image ...res vec ne vem kaj si naj mislim..

(odgovor članu DaRcIkA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zanositev?
8.4.2013 12:37:34   
DaRcIkA
hej, hej punce tudi jaz sem danes naredila test in prvi je pokazal -, drugi pa ni pokazal sploh nič. zato mi še vseeno ni nič jasno, ker user posted image še tud ni odnikoder, napihnjena in brez volje pa sem vsaki dan!user posted image user posted image

(odgovor članu naty86)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zanositev?
8.4.2013 15:06:15   
naty86
Vrjetno res ni nič in bo tudi pri tebi kmalu user posted image čeprav ti tega ne želim, vem kako je to ko delaš teste, user posted image zamuja in to čakanje ubija...
Mogoče nama to vse skupaj psiha dela, ker je velika želja...user posted image

(odgovor članu DaRcIkA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zanositev?
15.4.2013 12:40:50   
DaRcIkA
hej, hej...en teden je minilo pa še vedno nimamuser posted image , danes sem spet ponovno naredila test pa ni bilo nič. user posted image Sedaj pa res več ne vem kaj naj ali naj pokličem ginekologinjo pa se naročim na pregled ali še naj počakam do konc meseca. user posted image

(odgovor članu naty86)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zanositev?
16.4.2013 13:18:41   
naty86
Hey...jaz bi počakala na tvojem mestu, če pa še drug mesec nič ne bo pa bi šla k gin..;)

(odgovor članu DaRcIkA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zanositev?
16.4.2013 17:08:47   
naty86
Hello punce, moja user posted image se je poslovila, jaz pa se oborozila s folno kislino in krvomocnico, sedaj pa se samo pridno slonckava in cakava...upam da sedaj pa res ugledavauser posted image ...pa lep dan vam zelim...user posted image

(odgovor članu naty86)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zanositev?
16.4.2013 17:35:29   
morskazvezdica
Jaz pijem čaj krvomočnice prvi ciklus zdele pa upam da bo kaj učinka user posted image

(odgovor članu naty86)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: zanositev?
16.4.2013 18:54:04   
naty86
Jaz tudi danes pricnem prvi cikel s krvomocnico..upam da bo res pomagala tako kot druge punce pravijo...user posted image pijes jo kot caj ne? Ena zlicka za dve skodelici?

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?