|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zanositev
9.3.2023 9:49:36   
Jaz1234

Pozdravljeni, s partnerjem se trudiva po narascaju. In saj veste ko si zelite komaj cakaste, da zagledate plusek na testu hehe. Vglavnem da zacnem..moj cikelj traja od 32-33 dni, kar je tudi  ginekolog povedal da je to cisto normalno in super ce se giblje med 28-35 dni. Malo spremljam po aplikaciji FLO in zadnja menstruacija se je zacela 15. Februarja ki je trajala 5 dni, torej kot mi pise naj bi prislo do ovulacije priblizno 18-19 dan na dan ovulacije glede mojega 32 dnevnega cikla, saj na 28 dnevni cikelj pride do ovulacije 14-6 dan. Tudi sem delala ovulacijski test, saj sem cakala vse do zadnjega testa, mi je pokazalo da sem 4 in 5 marca najbolj plodna, mela sem odnose vsaki drugi dan.. takrat semtorej 5 marca mela kar mocne bolecine oziroma spikanje v trebuhu v casu ovulacije, 4 mesece nazaj sem nehala jesti kontracepcijsje tabletke in se vidi da so krci med menstruaciji bili tudi bolj mocni. V casu ovulacije sem imela mocan “beli tok” oziroma kot beljak kar je normalno v casu ovulacije. Od ovulacije je ze 4 dni in jaz imam se kar mocan beli tok ki se je spremenil in je gost cremast, pri noznici sem ze par dni cisto “mokra” oziroma cutim da mi ta beli tok kar tece ven in mam hlacke cisto belkaste po sluzbi ko stojim in grem na stranisce in tudi zjutraj okoli noznice vse mokro..malo sem prebrala da ce zanosim naj bi bila zdaj v tretjem tednu nosecnosti kar se vecina punc ne cuti simptomov, tako jaz tudi ne. Vendar pa pise da ce sem v tem obdobju “nosecnosti” kar se nevm saj mi test nebi pokazal se plusek, ti pokaze okoli 4 tedna takrat kot bi mi zamujala menstruacija, menstruacija bi mogla dobiti 20 marca glede na moj cikelj. Bolse da kar pocakam in vidim kaj bo hehe.. mogoce pa bo koncno pokazal plusek..

 

Vnaprej se zahvaljujem za case odgovore mogoce pa kateri se kaj pomagam oziroma tistim ki bodo pod komentarjem kaj vec povedali.

lep dan



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zanositev
30.3.2023 21:42:19   
Lelly28 RR
Upam ,da nam kmalu sporočiš da si noseča user posted image
Sama sem pri obeh nosečnostih bila brez belega toka oz je bil komaj opazen, je pa res da vsako žensko telo deluje drugače. Edina stvar ki je res zanesljiva je ginekološki pregled. Ko pa boš doma delala teste ti priporočam ClearBlue z indirkatorjem tednov, da se takoj pomiriš kako daleč si user posted image
Aja pa ne pozabi, da test lahko delaš šele 1-2 tedna pop redvideni menstruaciji, drugače ne bodo realni rezultati.

(odgovor članu Jaz1234)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?