|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanositev med menstruacijo oz. tik pred njo??
28.6.2010 16:11:00   
*ava*
Mene pa zanima,ali je katera zanosila med menstruacijo oz. ob pričetku le te?Z partnerjem sva imela nezaščiten spolni odnos prve dni, imela sem sluz oz. rjavi tok pred menstruacijo.....zdaj pa menstruacija,ki se je z izcedkom začela se je kar prenehala in toka je vedno manj,ga sploh ni več.....glede na to,da imam redno menstruacijo na 21 dni,je zdaj že točno 30 dan jaz pa je še nisem dobila....test sem naredila 3 dni nazaj ampak je pokazal negativno,ker je bilo verjetno prehitro, 4dni po zanositvi.....res ne vem kaj si mislit....ali obstaja kakšen test ki pokaže tako hitro nosečnost oz.kdaj ponavadi prikaže test "pozitivno"??

Hvala....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zanositev med menstruacijo oz. tik pred n...
28.6.2010 16:31:36   
ronja
Jaz sem taprvič tik pred m. zanosila, vendar je sledil ss. Ginekologinja je špekulirala, da verjetno zato, ker je bila maternična stena že čez tisto točno, kjer ni vrnitve - da je pač sledilo luščenje, čeprav se je jajčece oplodilo. ni pa to nujno, da je bil zato ss.

(odgovor članu *ava*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zanositev med menstruacijo oz. tik pred n...
28.6.2010 17:41:52   
SMT3
Zanosila sem se mi zdi 4 dan menstruacije,ker sedmega dne nisem imela O.vempa zato,ker je bila O vedno točna in bolečauser posted image j pa baje 4 dan M zelo ploden danuser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zanositev med menstruacijo oz. tik pred n...
2.7.2010 21:54:30   
*ava*
jaz sem pa par dni nardila test in za 1x sem noseča,test je bil pozitiven,čeprav imam še vedno rjav izcedek....dokler ne grem na pregled k ginekologu se prav malo bojim...

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zanositev med menstruacijo oz. tik pred n...
3.7.2010 8:13:37   
shyshy
*ava* user posted image  

(odgovor članu *ava*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zanositev med menstruacijo oz. tik pred n...
17.9.2010 15:51:36   
Teja84
Pozdravljeni.. mene pa zanima kako je z zanositvijo med menstruacijo.. s fantom sma okoli teden dni nazaj na drugi in tretji dan menstruacije imela spolni odnos pri katerem mu je prišlo v mene..imam pa tudi menstruacijo zelo neredno, na mesec dni, ozr včasih še več.. Zdaj nevem koliko je tukaj možnosti da zanosim, mi je pa čudno ker mi je že zadnja 2 dni samo zvečer ko se vležem v postlo tak močno slabo da moram it na wc.(bruhat, taka sila mi je). za test pa se mi tak zdi prehitro, še nebi nič pokazalo pomojem.. Zanima me samo če lahko ima ta nenadna slabost kakšne veze z zanositvijo?? ima katera kakšne izkušnje glede tega? hvala za odgovor..

(odgovor članu shyshy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zanositev med menstruacijo oz. tik pred n...
26.10.2010 9:48:21   
Anonimen
Koliko je možnosti za zanositev na zadnje dni menstruacije? Dobila sem jo 22.10., včeraj nama pa je počil kondom?!?

(odgovor članu Teja84)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zanositev med menstruacijo oz. tik pred n...
30.10.2010 13:19:34   
Urti
Pozdravljeni!
Ne vem če sem na pravi temi, vendar imam vprašanje. S punco delava na tem, da bi postali trijeuser posted image .
Ima zelo redne menstruacije, sedaj pa ji zamuja že 14 dni. Znaki kot so slabost, utrujenost, boleče prsi in da ji določene stvari smrdijo, so prisotni. Vendar sva opravila dva testa in oba sta bila negativna. ali je možno da je kljub temu noseča in da test tega ne pokaže.
Hvala komorkoli za odgovor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zanositev med menstruacijo oz. tik pred n...
30.10.2010 13:31:05   
hani bani
testi ne pokažejo vedno takoj...sta poskusila z clearblue digital? če so znaki prisotni in ji že 14 dni zamuja potem zna bit da ste že 3-je user posted image sporoči ko bo še + da vama čestitamo :)

(odgovor članu Urti)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zanositev med menstruacijo oz. tik pred n...
30.10.2010 13:35:19   
Urti
poskusila sva clear blue ja, samo ne vem če je bil digitalni....to pomeni da je možno, da je noseča, glede na to, da ji zamuja 14 dni, test pa je bil opravljen danes zjutraj...žal negativno?user posted image

(odgovor članu hani bani)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zanositev med menstruacijo oz. tik pred n...
30.10.2010 15:05:45   
~Biba~
hmm...naj gre delat krvi test, kjer se meri količina nosečniškega hormona, in ti z zagotovostjo povedo,
- ali sta noseča, le da je hormana še premalo, da bi ga navadni testi prepoznali,
- ali pa nista noseča, in je vzrok kje drugje; svetujem obisk ginekologa, da dobi tablete, za sprožitev menstruacije.

(odgovor članu Urti)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zanositev med menstruacijo oz. tik pred n...
2.11.2010 8:42:21   
Urti
še zmeri sva dva, bova pa vztrajno delala na tem da bomo zlo hmal trije :) dons zutri je prtekla user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zanositev med menstruacijo oz. tik pred n...
2.11.2010 9:09:58   
Biba Buba
IZVIRNO SPOROČILO: Urti

še zmeri sva dva, bova pa vztrajno delala na tem da bomo zlo hmal trije :) dons zutri je prtekla user posted image
Po 14-ih dneh bi pa pokazal plusek, ja. Ko sem delala test tri dni pred M, mi je pokazal negativno, en dan pred pa pozitivno(obakrat ClearBlue). Imela sem pa vse znake nosecnosti. Aja, pa se zadnja M je bila krajsa dva dni in sibka.

Drzim pesti, da naslednje ne bo! user posted image

(odgovor članu Urti)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?