|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanositev po KT
18.7.2013 13:24:43   
Anonimen
Mene pa zanima, če bi sedaj prenehala z jemanjem KT, koliko časa bi bilo dobro še počakati, preden zanosim?
Ali lahko zanosim kar takoj?
Načeloma ne bi smelo biti nič narobe s takojšnjo zanositvijo. Ali pač?

A ve ste možu povedale, ko ste se odločile za otroka, ali ste ga presenetile? Mož me že precej časa prepričuje za tretjega, pa tehtam pluse, pa minuse... Nekako je prevagalo na +, pa ne vem, ali bi mu povedala, da sem prenehala s kontracepcijo, ker bo če ne preveč v pričakovanju + user posted image . Lahko bi bil kinder surprise. Dobesedno. user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zanositev po KT
18.7.2013 14:37:20   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mene pa zanima, če bi sedaj prenehala z jemanjem KT, koliko časa bi bilo dobro še počakati, preden zanosim? Samo prvo M
Ali lahko zanosim kar takoj? ja
Načeloma ne bi smelo biti nič narobe s takojšnjo zanositvijo. Ali pač? Ne

A ve ste možu povedale, ko ste se odločile za otroka, ali ste ga presenetile? Kolikor vem morajo biti obe osebe za Mož me že precej časa prepričuje za tretjega, pa tehtam pluse, pa minuse... Nekako je prevagalo na +, pa ne vem, ali bi mu povedala, da sem prenehala s kontracepcijo, ker bo če ne preveč v pričakovanju + user posted image . Lahko bi bil kinder surprise. Dobesedno. user posted image

ja bi mu povedala,lahko se v kratkem času tudi premisi in noče več tretjega

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zanositev po KT
19.7.2013 9:44:15   
Anonimen
Ja potem pa najbolje, da sploh ne razmišljam več o tretjem, kar si lahko premisli tudi, ko bom že noseča. user posted image user posted image
Če sem povedala, da si tretjega zelo želi in je ta tema na tapeti skoraj tedensko.
Dilema je samo v tem, ali naj mu povem v naprej, da bi imela tretjega, ali ga presenetim z npr. mini copatki, ko bo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zanositev po KT
19.7.2013 11:22:42   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja potem pa najbolje, da sploh ne razmišljam več o tretjem, kar si lahko premisli tudi, ko bom že noseča. user posted image user posted image
Če sem povedala, da si tretjega zelo želi in je ta tema na tapeti skoraj tedensko.
Dilema je samo v tem, ali naj mu povem v naprej, da bi imela tretjega, ali ga presenetim z npr. mini copatki, ko bo?


pri meni takšne dileme ni.
A misliš,da boš takoj pri prvem seksu zanosila?A kasneje ko bo test pozitiven ga ne moreš presenetiti? user posted image
Pa saj ti lahko povedaš kar želi,vsak človek si premisli oz. poznam kar nekaj primerov,ko možje govorijo da bi radi,ko pa ženska na skrivaj tako kot ti zanosi,pa niso tako navdušeni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zanositev po KT
19.7.2013 12:02:57   
Anonimen
Jaz pa mislim, da če imata že 2 otroka in je tema vsak teden na sporedu, ga lahko kamot presenetiš. Zakaj pa ne bi mogla s samo enim spolnim odnosom zanosit? Imata 2 otroka in sama dobro veš, po koliko časa je uspelo, verjetno bo tudi v tretje tako. Upam, da vama je hitro uspelo user posted image
Midva sva se tudi odločila za otročka in sedaj ne uspe že 9 mesecev. Mi je kar malo žal, da nisem zadržala zase, kdaj sem nehala jest tabletke, ker mojega tako potre, ko dobim menstruacijo, si veliko bolj žene k srcu kot jaz, pa čeprav si neizmerno želim bebiko user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zanositev po KT
19.7.2013 12:55:45   
mateyka
eh, če hoče in je za otroka, imho ni nujno da mu poveš da si nehala - sej če bo + bo itak veseje pa če je prej vedel za prenehanje KT ali ne user posted image jaz bi šla po filingu - ti svojga moža najbolj poznaš in veš kaka bi bila reakcija. torej, delaj po občutku user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?