|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanositev po hSG-ju
4.3.2008 19:47:10   
Anonimen
Pozdravljene, nekaj me zanima in vem, da mi boste z nasveti in informacijami zelo pomagale.
Prejšnji teden sem imela HSG (jajcevodi so prehodni, matrnica je tudi vredu). Ko mi je G delal UZ mi je rekel, da vidi na desnem jajčniku folikle in da bo čas ovulacije. Se pravi, da je treba user posted image . Zanima me, po kolikih dneh od HSGja imaš lahko spolne odnose in kdaj lahko zanosiš? Lahko normalno delava na user posted image ? Tiste, ki ste imele HSG in že imate user posted image ... po kolikem času ste potem zanosile?
Vem, da smo ženske različne, ampak saj veste... radovednostuser posted image . Hvala punce za odgovore, naj jih bo čimvečuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zanositev po hSG-ju
4.3.2008 20:06:50   
lučka 25
Meni so rekli, da ni potrebno nič čakati, mogoče par dni, da se vse umiri in ne pride do vnetij. Imam pa tudi jaz vse izvide od HSG-ja v redu, ampak je pa pri meni problem sindrom PCO, da ne zanosim.
Mogoče ti bo še katera povedal, napisala svojo izkušnjo. Pa srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zanositev po hSG-ju
4.3.2008 22:29:05   
vesel
jaz sem isto imela hsg-in so mi dali najprej antibiotik proti vnetju. In normalno sem lahko mela spolne odnose po 4 dneh! LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zanositev po hSG-ju
5.3.2008 7:28:23   
kalaxy
Jaz sem imela spolni odnos takoj po HSG-ju, ko sem nehala krvavet in takoj sem zanosila.
Ginekolog je rekel, da je možnost zanositve po tej preiskavi zelo velika.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zanositev po hSG-ju
5.3.2008 10:27:22   
hokejistka
Jaz sem imela spolni odnos takoj po HSG-ju, ko sem nehala krvavet in takoj sem zanosila.


Tudi jaz user posted image user posted image user posted image . Mi je pa G na LJ kliniki rekel, da naj v istem ciklusu ne bi zanosila, ampak midva sva vseeno user posted image . Rezultat sedaj pridno pančka na kavču. user posted image

(odgovor članu kalaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zanositev po hSG-ju
5.3.2008 12:28:44   
lana38
Dvakrat sem bila na HSG in obakrat imela samo še eno user posted image . Rezultat 2 sinčka, eden star 11 let, drugi 2 meseca.user posted image  user posted image  sem lahko začela en teden po HSG, tako je rekel G.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zanositev po hSG-ju
5.3.2008 14:19:31   
Ayo
user posted image lahko brez problema po HSG.
Mi smo user posted image takoj v naslednjem krogu user posted image in imamo doma sedaj 2,5m starega polhka! user posted image
Imam pa tudi jaz PCO in zelo neredne in dolge cikle...tako da res zavisi od zenske do zenske.
Pa srecno!!

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zanositev po hSG-ju
5.3.2008 14:46:07   
smetanca
tudi jaz sem bila na HSG-ju - v Ljubljani. Meni so rekli da v istem ciklusu kot sem imela pregled ne smem zanosit. Baje da zaradi sevanja???
Sicer ima pa verjetno vsak ''dohtar'' svoj prav.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zanositev po hSG-ju
5.3.2008 19:36:04   
Hator
Jaz sem imela tudi 14 dni nazaj hsg, jajcevodi so prehodni, maternica vse bp.
G. ni nič rekel, da naj ne bi user posted image
Nekje sem sicer prebrala, da ni dobro, prva dva dni me je tudi še precej bolelo, potem sva pa vseeno. Sicer bolj malo, ampak bilo pa je, tako da upamo na user posted image
Sicer pa začnem nasl. mesec s klomifenom.

(odgovor članu smetanca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zanositev po hSG-ju
6.3.2008 10:25:45   
Caarmen
HSG in Laparo sem imela marca zanosila pa sem konec oktobra, pa čeprav je bil izvid OK.

Tudi meni so dejali da je velika verjetnost da bom takoj zanosila. Pa so sledili meseci solza in žalosti.

Upam, da boš ti kmalu zagledala magični črtici...

LP

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zanositev po hSG-ju
3.12.2019 11:16:36   
Anonimen
En lep pozdrav želim vsem. Na to temo že dolgo ni bilo nič napisanega, pa vendarle upam, da se bo sedaj katera ob njo malce "spotaknila"..Jaz sem včeraj opravila hsg, zdaj pa že komaj čakam, da vidim, če bom morebiti tudi jaz srečnica, ki bo zanosila po tej preiskavi. Zame je drugače vse to novo, otrok še nimam, na tem pa delava že eno leto. Zelo si želim naravne zanositve, upam, da mi ne bo treba skozi težke izkušnje. Drugače pa kapo dol vsem ženskam, ki se borite in ostajate pozitivne ne glede na karkoli. Iz lastne kože vem, da je zelo težko ostati pozitiven in da se hitro zapade v dolgotrajno slabo voljo. Če je še kakšna, ki bi delila svoje izkušnje, dobrodošla. Včasih je lažje, če poveš nekomu, ki to tudi sam doživlja. Ima katera kakšne sveže izkušnje, da ji je hsg preiskava pomagala pri zanositvi?Lp

(odgovor članu Caarmen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko časa po porodu je nosečnost rizična?
Najnovejša raziskava je pokazala, kdaj mora biti nosečnica še nekoliko bolj previdna, da ne ogrozi svojega zdravja in zd...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?