|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanositev po laparoskopiji
5.12.2007 10:34:33   
Zvezdica
Zdravo,

sem že pisala na forumu težave z zanositvijo/pa žal še nisem dobila nasveta, pa vam dajem link do moje zgodbe.
Če jo boste prebrale in mi boste pomagale vam bom zelo hvaležna.

Hvala


http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2153489




< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 5.12.2007 20:29:52 >


_____________________________

i belive i can fly....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj mi svetujete 2.
5.12.2007 11:19:32   
pika74
Ojla,

glede zanositve po laparoskopiji... kolikor so meni povedali, je takrat v 6 mesecih po laparoskopiji največ šans, da se prime, potem je se pa baje stanje lahko spet poslabša (npr. zarastline al pa kaj podobnega). Čeprav pri meni se takrat ni prijelo. Ampak tako ponavadi rečejo po laparoskopiji.

Držim pesti, da ti kmalu rata user posted image user posted image user posted image .

Lp
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj mi svetujete 2.
5.12.2007 11:23:39   
emaa
Kot je rekla pika74 naj bi bila 6 mesecev po laparo boljša možnost zanositve. Meni v tem času ni uspelo, mi je pa po drugi histero. Tudi sam močno upam, da bo šlo v drudo lažje. Torej jaz bi na poseg počakala, izgubit nimaš kaj,, kot si že sama rekla, če ne bo pomagalo, je še vedno IVF. 

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj mi svetujete 2.
5.12.2007 11:47:41   
citrončica
Se tud jaz strinjam z obema, tud mani so isto rekli po laparoskopiji, paa ker ni bilo nič, sem zdaj v 3.ivf postopku, čakam na rezultat....srečno!!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




ime za punčko
emsika

Za katero ime naj se odločim?

Patricija (28%)

Timea (8%)

Lia (29%)

Vita (35%)


Število vseh glasov: 480

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!