|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanositev po splavu
7.12.2014 19:40:00   
vrtnica88
Lep pozdrav pred 3 meseci sem imela splav zaradi odmrtja zarodka ker je imel gensko napako. Zanima me ce ste imeli kaj tezav pri ponovni zanositvi in kako hitro ste ponovno zanisile?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zanositev po splavu
8.12.2014 8:57:15   
Katte
Takoj pri prvi ovulaciji. Imam visok FSH in nekako mislim, da mi je propadla nosečnost s HCG vzpodbudila jajčnik, da je zrastlo kvalitetno jajčece user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu vrtnica88)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zanositev po splavu
8.12.2014 9:16:15   
Hope2
Imela sem abrazijo v 6 tednu. cca 20 dni po abraziji sem dobila menstruacijo. Ene 6 dan (z namenom da paziva, ker ziher se ni ovulacijeuser posted image ) ciklusa sva imela spolni odnos in se je prijelo, zdajle lepo spi v zibki. Naj povem da sem bila brez zascite 12 let, pa prvega otroka smo dobili v 6 postopku ivf, po 6 letih poskusanja.


(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zanositev po splavu
8.12.2014 9:23:49   
Anonimen
Prvič zanosila takoj. Splavila v 7 0/7, missed abortus, po splavu sva imela zaščito tri mesece, potem pa sem zanosila, ko sva bila dva meseca brez zaščite. In srečno donosila zdravo dete.

Tudi tebi želim, da boš kmalu srečka nosečka in da bo detece zdravo!


(odgovor članu vrtnica88)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zanositev po splavu
8.12.2014 11:46:45   
vrtnica88
Hvala delamo na tam. Sicer se zadnje dni zelo cudni pocutim tako da nevem kaj je to. Imam bolecine v spodnjem delu trebuha, glava me boli pa na momente se mi zvrti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zanositev po splavu
8.12.2014 22:15:01   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica88

Hvala delamo na tam. Sicer se zadnje dni zelo cudni pocutim tako da nevem kaj je to. Imam bolecine v spodnjem delu trebuha, glava me boli pa na momente se mi zvrti.


Vrjetno psiha.user posted image

(odgovor članu vrtnica88)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zanositev po splavu
9.12.2014 8:38:01   
vrtnica88

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica88

Hvala delamo na tam. Sicer se zadnje dni zelo cudni pocutim tako da nevem kaj je to. Imam bolecine v spodnjem delu trebuha, glava me boli pa na momente se mi zvrti.


Vrjetno psiha.user posted image


Možno je tudi to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zanositev po splavu
17.12.2014 7:10:06   
MauMow
Tudi sama imam zelo podbne strahove da se bo isto zgodilo kot prvič - miss ab. v 10 tednu... No trenutno sva 2 mesec po splavu, prvi mesec brez zzaščite, vednar full veliko upanja nimam ker sva tudi za prvi plusek delala več kot pol leta.

(odgovor članu vrtnica88)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zanositev po splavu
17.12.2014 8:57:58   
vrtnica88
Jaz isto v 10 tednu polet tega sem imela se zaplete da o tem sploh ne govorim. Zdej pa spet delamo na tem pa tud jaz nevem kako bo.
IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Tudi sama imam zelo podbne strahove da se bo isto zgodilo kot prvič - miss ab. v 10 tednu... No trenutno sva 2 mesec po splavu, prvi mesec brez zzaščite, vednar full veliko upanja nimam ker sva tudi za prvi plusek delala več kot pol leta.


(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zanositev po splavu
17.12.2014 9:01:41   
MauMow
Jaz nisem bla še ok ščiščena po 2 tednih tako da smo potem na M čakali ki je vse k sreči do konca ščistila - sedaj po 2M spet lahko delamo. Samo me je fulll strah da ne bo spet ok...

(odgovor članu vrtnica88)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zanositev po splavu
17.12.2014 11:19:07   
vrtnica88

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Jaz nisem bla še ok ščiščena po 2 tednih tako da smo potem na M čakali ki je vse k sreči do konca ščistila - sedaj po 2M spet lahko delamo. Samo me je fulll strah da ne bo spet ok...


Mene je enako full strah zelo se bojim da se ne ponovi

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zanositev po splavu
17.12.2014 11:48:52   
MauMow
Sem G vprašala koliko je možnosti da se ponovi pa je rekla ponavadi se ne ampak saj veste kako je lahko se zgodi pa pri tem čisto nič ne moremo... No upam da padeva v tisti procent punc kjer se kaj takega ne ponovi....

Smo pa en mesec po mojem splavu zvedeli da je možev bratranec (no njegova žena) tudi imela miss ab, 15 dni za nami.... tega je res ogromno zadnje čase....

(odgovor članu vrtnica88)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zanositev po splavu
17.12.2014 12:08:22   
vrtnica88

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Sem G vprašala koliko je možnosti da se ponovi pa je rekla ponavadi se ne ampak saj veste kako je lahko se zgodi pa pri tem čisto nič ne moremo... No upam da padeva v tisti procent punc kjer se kaj takega ne ponovi....

Smo pa en mesec po mojem splavu zvedeli da je možev bratranec (no njegova žena) tudi imela miss ab, 15 dni za nami.... tega je res ogromno zadnje čase....


Ja veliko je tega pa še sami ne vedno za kaj. jaz tud upam da v drugo uspe

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zanositev po splavu
17.12.2014 12:37:07   
Marčevka2010
Tega je veliko, okoli 30 % ali več nosečnosti se ne konča vredu. Ampak se sedaj več govori o tem kot pred leti.

Ampak nič skrbet, punci, vse bo vredu. Jaz sem imela isto najprej prazno vrečno, potem pa drugič zanosila in je bilo vse vredu. Sicer se imela neke krvavitve, ampak je bilo vseeno vse vredu. Držim pesti. user posted image

(odgovor članu vrtnica88)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zanositev po splavu
17.12.2014 12:59:29   
vrtnica88

IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Tega je veliko, okoli 30 % ali več nosečnosti se ne konča vredu. Ampak se sedaj več govori o tem kot pred leti.

Ampak nič skrbet, punci, vse bo vredu. Jaz sem imela isto najprej prazno vrečno, potem pa drugič zanosila in je bilo vse vredu. Sicer se imela neke krvavitve, ampak je bilo vseeno vse vredu. Držim pesti. user posted image


Hvala upam na plusek in potem na najboljse

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?