|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanositev z mireno
9.7.2010 17:43:11   
sinica2
Pozdravljene

Zanimame ali morda katera ve kolikšna je možnost zanositve z mireno in če je možno kakšne so posledice za plod.Ne obsojajte me samo sprašujem ker do ginekologa ne morem ker je odsoten ima pa ambulanro privat in nima nadomeščanja.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zanositev z mireno
9.7.2010 18:07:08   
Gina
Če si zanosila z mireno, greš lahko komot na urgenco vprašat, ali pa vsaj v pristojni ZD, če tvojega G ni. Če ti je pa tako zelo zoprno, pa pokliči po telefonu. Več kot zoprni bit itak ne morejo.

Sicer je možnost zanositve minimalna menda. Jaz z njo v 5,5 letih nisem zanosila. Kako je v primeru da zanosiš donosit, pa ne vem. Je pa bila enkrat debata na to temo na RR-ju. Malo pobrskaj.

(odgovor članu sinica2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zanositev z mireno
9.7.2010 22:45:14   
barika
LAhko poiščem navodila pa pogledam, sem ravno zadnjič brala.

Sinica, imaš ZS


< Sporočilo je popravil barika -- 9.7.2010 22:51:42 >

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
10.7.2010 12:18:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zanositev z mireno
11.7.2010 12:32:16   
sinica2
no punce naj vam povem,da še sama nisem  vedela da sem zanosila,ker se počutim čisto ok nimam nobenih težav ampak pred parimi dnevi so se pojavile  brce vtrebuščku in  tako zdaj ni dvoma ,da  je nosečnost potrjena.Poleg tega m nisem sploh imela odkar imam mireno in za povrh  sem še  mama ki šee vedno doji 2-3 krat dnevno,tko da sem po eni strani zdaj u strahu  kako in kaj me čaka.......

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zanositev z mireno
11.7.2010 12:40:21   
sinica2
 za nosečnost sploh nebi vedela če mi nebi trebuh zrasel in če nebi čutila nekega premikanja    na pregled sem naročena šele 27.7 do takrat pa lahko čakam v strahu kaj bouser posted image

(odgovor članu sinica2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zanositev z mireno
11.7.2010 12:47:26   
viroza
Naj ti dam malo tolažbe.Morda je slaba ne vem.
Sem zadovolna up.mirene in občasno tudi meni trebuh zrase-to naj bi bil čas ovulacije.Imam občutek kot da mi fuzbal nekdo špila v trebuhu.gin, mi je razložila da je to dokaj normale pojav in velja prva varianta,lahko pa inmaš malo problemov s prebavo.
Boš vidla da bo vse ok user posted image

(odgovor članu sinica2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zanositev z mireno
11.7.2010 14:40:01   
eva1
ja zakaj pa testa ne naredišuser posted image

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zanositev z mireno
11.7.2010 17:09:41   
barika
Sinica, če si noseča, potem si  po moje nekje v 17. tednu.

Naj se ti srečno izteče. user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zanositev z mireno
11.7.2010 20:22:44   
pelin
Tudi men se zdi čudno zakaj ne narediš testauser posted image ...drugače sem pa tudi jaz nekaj časa mislila, da sem noseča, saj sem imela podobne simptome kot ti in tudi  Viroza.Sama sem opravila test in sem bila potem bolj mirna...v končni fazi pa sem se mirene znebila in je zdaj čist super.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zanositev z mireno
11.7.2010 21:41:47   
sinica2
test nameravam it kupit jutri in  potem bom šla magari na pregled k drugemu ginekologu v pristojni zdravstveni dom ker ne miislim čakat do 27  na svojega ginekologa,da bo še kaj narobe.......

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zanositev z mireno
12.7.2010 16:41:31   
ronja
Naredi test in če je + in si zanosila z mireno, te mora vzet drug g. iz tvojega zd, če si pa privat, pa lahko greš tudi na urgenco/ginekološko, verjetno. Ker pri mireni je večja možnost, da si zanosila izvenmaternično, tako da to vedno takoj pogledajo.

Baje pa se mirena sicer izloči skup s posteljico, med nosečnostjo je ne dajejo ven.

(odgovor članu sinica2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zanositev z mireno
12.7.2010 16:44:16   
*miska.mcc*
par tednov nazaj sem vsa prestrasena pisala na RR, da se mi v trebuhu nekaj dogaja. premike sem cutila  celo z rokouser posted image .

po parih dneh se je prenehalo in ocitno nisem noseca. uporabljam mireno.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zanositev z mireno
12.7.2010 17:05:14   
sinica2
no da vam povem da so mi v lekarni rekli,da test ne pokaže vedno nosečnost če  si zaščitena z mireno ker  obstaja možnost da ne zazna nosečniškega hormona tko da test ni zanesljivi odgovor sem bila kar malce presenečena nad izjavo

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zanositev z mireno
12.7.2010 17:11:00   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: sinica2

no da vam povem da so mi v lekarni rekli,da test ne pokaže vedno nosečnost če  si zaščitena z mireno ker  obstaja možnost da ne zazna nosečniškega hormona tko da test ni zanesljivi odgovor sem bila kar malce presenečena nad izjavo


Tole pa ne bo držalo, ker G vpraši! Bhcg se izloča ne glede na vse, in tudi test pokaže pravilen razultat kljub mireni ali tabletkam..sicer pa če res misliš da si noseča, podji po test in ga čimprej naredi, potem pa do prvega G da se vidi kaj se lahko naredi...

(odgovor članu sinica2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zanositev z mireno
12.7.2010 17:12:03   
*miska.mcc*
sinica, prosim javi nam, kako se bo izteklo. mislim, da vse uporabnice mirene zanima.

hvala

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zanositev z mireno
14.7.2010 14:28:58   
darja.mark
No tut jaz uporabljam mireno in se mi trebuh napne vsak mesec pred M čeprav je zelo zelo slaba, par kapljic v celem dnevu. In tudi 'brce' se pojavljajo, je res občutek kot pri nosečnicah ko malček brcauser posted image , ampak to pač ni to. Je blo tut men sumljivo na začetku pa sem na forumih brala da je to običajno in se ne sekiram več :)

Zakaj pa ne greš v zdravstveni dom, v laboratoriju daj vodo in boš zaziher zvedla če si noseča la ne.

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zanositev z mireno
14.7.2010 14:39:10   
Gina
Samo ti si pa res čudna Sinica. Ne veš a si noseča ali ne, strah te je. Testa ne narediš že cel teden, h G pa tudi ne greš. Ne razumem te.

(odgovor članu sinica2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zanositev z mireno
14.7.2010 16:17:27   
malabiba30
je že kaj novega sinica?

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zanositev z mireno
14.7.2010 21:43:12   
viroza
Upam da je bil sam fouš alarm.

(odgovor članu malabiba30)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?