|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaspi pred tv
11.11.2007 22:34:10   
cvetkamarjetka
Pozdravljeni!

Pa mi je ratal najdt eno stran da mal pojambram o svojem problemu.

Moj user posted image me vsak dan najeda kdaj bova seksala. Itak zvečer, ne morva seksat čez dan k je najin mal več k eno leto star otrok buden. In pol pride večer, zlekne se pred tv, jaz seveda zraven, vzamem kaj štrikam al pa šivam (pač morm neki delat k gledam tv) in čakam...čakam...on pa nič... ne mine petnajst minut in že smrči zraven mene in potem ni več variante da ga zbudim, po kakšni uri ko spi ga uspem zbasat v spalnico in tam smrči naprej, jaz pa obvisim na računalniku, potem drug dan pa sem jaz kriva da ne seksava, ja user posted image kdo je zaspal jaz ali on. Skakat po njem in ga prosit pa ne mislem, če si želi seksa (no saj si ga jaz tut, ampak...) naj kj nardi matr ne pa user posted image user posted image user posted image pol pa pizdi, če bi jaz tok hotla bi ga kuj pohopsala,on pa nič. Kaj naj si mislem, zakaj je tak???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zaspi pred tv
11.11.2007 22:39:57   
Anonimen
user posted image Oprosti, sam si te prou predstavljam pred tvjem z šivanko v roki in očali na nosu k čakaš da te poseksauser posted image
Totalno seksiuser posted image

Sorry sam mi je res smešnouser posted image user posted image user posted image

Mislm mogoče bi blo fejst da k se on zravn vsede odložiš šivanko ipd., vstaneš, se počas slečeš(pametno je da daš prej rolete doluser posted image ) in se odzibaš pred tv. Pomoje se mu bo takoj nehal spatuser posted image . Pol ugasneš tv....nadaljevanje pa po željiuser posted image

(odgovor članu cvetkamarjetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zaspi pred tv
11.11.2007 22:41:12   
Anonimen
Kaj naj si mislem, zakaj je tak???


Najbrz je samo zaspan.. user posted image

(odgovor članu cvetkamarjetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zaspi pred tv
11.11.2007 22:42:30   
cvetkamarjetka
Ja user posted image zakaj zmer jaz. Sicer pa ne nosm očal če štrikam, pa če bi on mal roke stegnu bi tut kuj nehala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zaspi pred tv
11.11.2007 22:43:55   
Anonimen
če bi jaz tok hotla bi ga kuj pohopsala,on pa nič. 


Hm....a pol si ga ti ne želiš? Mislm k pravš da bi ga. Zakaj ga pa ne? Zakaj pa čakaš da se on premakne? Mism madona no....vzem si kar ti pripadauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zaspi pred tv
11.11.2007 22:44:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

user posted image Oprosti, sam si te prou predstavljam pred tvjem z šivanko v roki in očali na nosu k čakaš da te poseksauser posted image
Totalno seksiuser posted image

Sorry sam mi je res smešnouser posted image user posted image user posted image


Ha ha... user posted image  user posted image  user posted image  to sem si tud jst tko predstavlju.. totalno smesno.. da nekdo strika med tem ko caka na seks.. :))) 


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zaspi pred tv
11.11.2007 22:45:38   
cvetkamarjetka

Ja user posted image zakaj zmer jaz. Sicer pa ne nosm očal če štrikam, pa če bi on mal roke stegnu bi tut kuj nehala.

Aja pa to je blo konkretno od danes, k sm delala gobilen, učer sm ležala zraven pa se tut ni zmigal. Pa če si želi on pol naj bo še on pobudnik.

(odgovor članu cvetkamarjetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zaspi pred tv
11.11.2007 22:45:50   
Anonimen
ni edini ki spi pred TVjem, jest ga ponavad tud čakam, pa ga nazadnje ko se 1. zbudim grem budit, me mal nazmerja - napol v spanju in to je to...

Sej res zakaj pa bi zmer babe na desce skakale?

Sicer se moj spomne, ko je še mali pokonc, al pa čez dan, da bi bla potem samo živčna iz katere smeri bo kdaj kšn prletu ( k nismo sami v bajti)user posted image

(odgovor članu cvetkamarjetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zaspi pred tv
11.11.2007 22:47:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cvetkamarjetka

Ja user posted image zakaj zmer jaz. Sicer pa ne nosm očal če štrikam, pa če bi on mal roke stegnu bi tut kuj nehala.


Ce hocs seksat.. nehi strikat tist vecer.. pa se lepo v enem seksi perilu zraven ulez.. in ce mu ne bo kapnlo.. pol pa en velik lonc fajn mrzle vode.. in zlij po njemu.. in si najd ljubimca.. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cvetkamarjetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zaspi pred tv
11.11.2007 22:48:52   
Anonimen
Mislm sta smešna.user posted image

On teb cajhna da nč ne dobi.
Ti nam cajhnaš da ne dobiš.

Namest da bi preverla vzmetenje vajine sedežne pa neb noben rabu cajhnatuser posted image

Če pa hočeš da on začne, pa štrikej v spodnjem perilu, al pa še boljš brez. Mogoč mu bo pa kaplnuuser posted image

(odgovor članu cvetkamarjetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zaspi pred tv
11.11.2007 22:50:27   
cvetkamarjetka
Mat zdj ste se vsi na štrikane ubesl. Fora pa je v tem da ne glede kaj počnem zraven zaspiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image - pol me pa drug dan pizdi zakaj ni nč dobu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zaspi pred tv
11.11.2007 22:52:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cvetkamarjetka

Aja pa to je blo konkretno od danes, k sm delala gobilen,


Jaoo... nc rajcig ni ce strikas.. sivas.. in delas gobelin.. user posted image user posted image
Sej lahk to delas.. sej ni nic narobe.. sam takrat pac verjeten ne bos glih seksala.. :)

(odgovor članu cvetkamarjetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zaspi pred tv
11.11.2007 22:52:53   
Peli

...Ma ni fora v štrikanju, pa ne v TVju, če bi se njemu dal bi te tud napadu, namest da bi jamral, da s tabo nč ni!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zaspi pred tv
11.11.2007 22:53:24   
Anonimen
Fora pa je v tem da ne glede kaj počnem zraven zaspi .


A tud če naga zravn ležišuser posted image

Ježeš...ta pa je mal huda ja.

Ja pa drugič k bo reku da bi on seksal pa mu reč da ti bi tud, če bi mela dedca k neb zaspal predn se mu sploh dvigne.


Sam te gobeline pa to pa res raj kdej drgač delej, k to pa res ni glih rajcig, soryuser posted image ....jst še zmeri crkavam od smehauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cvetkamarjetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zaspi pred tv
11.11.2007 22:55:31   
cvetkamarjetka
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: cvetkamarjetka

Aja pa to je blo konkretno od danes, k sm delala gobilen,


Jaoo... nc rajcig ni ce strikas.. sivas.. in delas gobelin.. user posted image user posted image
Sej lahk to delas.. sej ni nic narobe.. sam takrat pac verjeten ne bos glih seksala.. :)

To se čist strinjam. In tut običajno to ne počnem č je on doma ker pač vem da ne mara. Sem pač skurjena od celodnevnega letanja za tamalim, velikega trebuha in če bi me on mal pocartov zvečer bi bla prov vesela, ne pa da morem še pol njega prost. Sam to je, ampak on tega ne zastop.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zaspi pred tv
11.11.2007 22:57:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cvetkamarjetka

Mat zdj ste se vsi na štrikane ubesl. Fora pa je v tem da ne glede kaj počnem zraven zaspiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image - pol me pa drug dan pizdi zakaj ni nč dobu.



A ves v kaksnem primeru bi jst to neredu? kar on pocne..

Ko se mi ne bi dalo seksat.. al pa ko ne bi hotu..

v tem premeru bi predlagu.. tak cas.. ko itak ne bi mogl.. ampak jst sem pac pokazu ineteres.. to je vazno.. v tem primeru..
takrat ko bi pa lahk.. pa bi se zmatranga naredu.. in cao..

Ce ti je partnerka zraven tebe seksi in se je zelis.. ni variante.. da zaspis.. ker to je adrenalin.. ki tud ce hocs zapsat.. ne mors..
Ce si res tok zmatran.. se pa vsaj stisnes k njej.. in pol pa itak da te to prebudi..

Ampka to sm jst.. on pa je res samo mal zaspan.. user posted image  

(odgovor članu cvetkamarjetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zaspi pred tv
11.11.2007 23:02:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Sam te gobeline pa to pa res raj kdej drgač delej, k to pa res ni glih rajcig, soryuser posted image ....jst še zmeri crkavam od smehauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

tko kot kaksna mamca.. total zdolgocasena.. user posted image user posted image  pa taka velika ocala.. in lece kot dno od pirovske flase.. user posted image user posted image user posted image  in tko lepo pocas stikas.. pa si se kaksno partizansko zapojes zraven.. user posted image user posted image user posted image user posted image

sori.. cvetka.. sam to je pa res toook hecno.. da je kr kriza.. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

sej bos prezivela mal joka na tvoj racun.. he he user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zaspi pred tv
11.11.2007 23:03:23   
cvetkamarjetka
Tjazy: jaz mam tut tak občutek, ker teži nj seksava takrat k ve da ne morva, k pa bi loh pa zaspi. Pač presedam mu očitno. Zgleda da sva prej prevečkat in mi zj že u drugo rase trebuh in mu lepo al pa grdo pač nisem všeč, rad bi pa seksal, ampak očitno ne z mano.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zaspi pred tv
11.11.2007 23:06:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cvetkamarjetka

Tjazy: jaz mam tut tak občutek, ker teži nj seksava takrat k ve da ne morva, k pa bi loh pa zaspi. Pač presedam mu očitno. Zgleda da sva prej prevečkat in mi zj že u drugo rase trebuh in mu lepo al pa grdo pač nisem všeč, rad bi pa seksal, ampak očitno ne z mano.


Ah neee... sam zapsan je mal.. user posted image

Kje pa je zdej? A spi?

(odgovor članu cvetkamarjetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zaspi pred tv
11.11.2007 23:10:22   
cvetkamarjetka
Ja spi že točno 2 uri. Js pa itak ful slab spim zadne cajte tko da dežuram dons kle na rruser posted image .

Ni ni zaspan, to sigurn ne, ker če bi pa kje bil bi biu pa tut do treh ponoč pokonc če bi se mu zdel, ampak zgleda da pač nisem vredna tok, da bi zdržov mal dalj poknc.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zaspi pred tv
11.11.2007 23:11:46   
Anonimen
Noo in kaj bos zdej nardila?

(odgovor članu cvetkamarjetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zaspi pred tv
11.11.2007 23:13:43   
cvetkamarjetka
U rit ga bom brcnla k se tkole obnaša do mene. kaj pa nj narim, rint vanjga se ne grem, k se bo obrnu stran in spal dalje?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zaspi pred tv
11.11.2007 23:14:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cvetkamarjetka

U rit ga bom brcnla k se tkole obnaša do mene. kaj pa nj narim, rint vanjga se ne grem, k se bo obrnu stran in spal dalje?


A noseca si ze drugic?

(odgovor članu cvetkamarjetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zaspi pred tv
11.11.2007 23:15:35   
LuNa73
ah, zdejle pa ste me nasmejal! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: zaspi pred tv
11.11.2007 23:16:33   
Anonimen
U rit ga bom brcnla k se tkole obnaša do mene. kaj pa nj narim, rint vanjga se ne grem, k se bo obrnu stran in spal dalje?


Ja če se tkole obnašaš do njega....jaz bi bila še vesela na njegovem mestu, da mi pomagaš "brcnit me v rit" :)

(odgovor članu cvetkamarjetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?