|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zastoj rasti dojenčka v nosečnosti-pomoč
6.4.2006 7:01:10   
Anonimen
Sem v29.tednu nosečnosti,vendar mi otroček zaostaja v rasti(26ted.)Zanima me ali ima katera izkušnje s tem.Včeraj sem bila v Lj,na ultrazvoku in so mi priporočali hospitalizacijo pri njih.Kdaj sprožijo porod če vidijo da ni napredka?Je porod naraven ali s carskim rezom?Koliko mora tehtati otroček da ga odpustijo domov?Kako je z obiski v porodnišnici Lj.za osebje sem že čula da je ful nesramno.Prosim za odgovore in se vam zahvaljujem

< Sporočilo je popravil nalin -- 13.4.2006 11:47:43 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: na pomoč
6.4.2006 7:47:00   
golob
Zdravo!
Priporočam ti, da greš na med.over.net in tam na ginekološkem forumu vprašaš dr.Pušenjaka, ki je res strokovnjak in ti bo zelo hitro odgovoril.
Srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: na pomoč
6.4.2006 8:28:57   
k1
jaz sem rodila v 29t zaradi previsokega pritiska in zastoja v rasti. porod sprožijo, ko ugotovijo, da otrok v maternici nima več pogojev za življenje in se mu bo bolje godilo v inkubatorju.

če rabiš več info me kontaktiraj na ZS.

za lj porodnišnico pa ti žal ne morem nič povedat.

lp in upam da bebika čim dlje vzdrži v tebi! vsak dan je pomemben.

(odgovor članu golob)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: na pomoč
6.4.2006 9:26:27   
anajmad
Ostale dve so ti že vse lepo napisale.Za osebje pa ti tako povem: če boš ti nesramna do njih,bodo oni do tebe tudiuser posted image .
Jst sem bila tri mesece notri in lahko rečem,same pohvaleuser posted image .
Je pa res,da je odvisno od vsakega posameznika.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: na pomoč
6.4.2006 9:45:46   
Anonimen
Hvala za informacije.Tehta komaj 926g.in ima medenično lego.Moja gin.pravi da se ona nebi odločila za porod v L J.pa so drugačnega mnenja.Tako da ko grem jutri po napotnico k svoji gin.ji nesem še izvide iz LJ.Imam pa zelo slabo posteljico in popkovina je poškodovana in pupa ne dobiva dovolj hrane.

(odgovor članu anajmad)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: na pomoč
6.4.2006 9:57:07   
k1
v bolnici te bodo do zadnjega non-stop spremljali. jaz sem imela večkrat dnevno UZ, ctg in posvete zdravnikov. bodi brez skrbi, poskrbeli bojo za pupo, da bo vse ok. samo pozitivno moraš misliti. naša se je rodila z 1070g, danes, pri 14m pa smo pri 9 kg in je vse ok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: na pomoč
6.4.2006 11:37:10   
KODA
Jaz sem bila hospitalizirana en mesec pred načrtnim carskim rezom(31eden).ker je bil otroček prevelik in pretežak,kar tudi ni bilo dobro za mojo maternico,ki je enoroga.Rodila pa sem v 35 tednu s por.t. 3680g.Tastarejšega pa po istem sistemu v 34 tednu(3320g).
user posted image user posted image pohvala sestram na E oddelku,ki so tako lepo skrbele za nas.Saj se navadiš biti tam.Dobiš nove prijateljice in čas hitro mine.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: na pomoč
6.4.2006 16:22:52   
POKPOK
Pa saj ni tako mičkena. Moja je imela 840 g (29.t). Moje mnenje je, da jim je v inkubatorju bolje, kot  da ne dobivajo dovolj kisika in hrane.
Sploh, če bo v Lj. Tam si lahko ogromno z otročkom.
Bres skrbi. Že sedaj se mora boriti za hrano, taki so potem izredni borci.

Bolje se je prepustiti strokovnjakom v porodnišnici, kjer te non-stop "merijo" in opazujejo. Ambulantni ginekologi imajo pač svoje teorije. Meni je moj rekel, da moja ni bila zahirana!!user posted image Pa bi morala imeti že čez kilo...
Držim pesti, da se vse prav izteče.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: na pomoč
17.4.2006 19:03:16   
k1
anonimna, je kaj novega?

(odgovor članu POKPOK)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: na pomoč
18.4.2006 16:55:55   
Anonimen
Spet se oglašam.Naša pupa je pridobila na teži iz 926g na1060g.Tudi pretoke ima dobre tako da mi je danes rekla zdravnica da zaenkrat ima še dobre pogoje.Vendar sem vsaka 2-3dni vLJ.V petek grem zopet na pregled.Vsaj doma sem lahko.

(odgovor članu k1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: na pomoč
18.4.2006 19:51:57   
k1
super, le tako naprej!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?