|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zavarovanje rizika odpovedi
18.11.2009 14:13:58   
livia
Zdaj so me na Triglavu čist šokirali in ne vem kaj naj naredim.  user posted image
Vedno potujemo v lastni režiji in tako smo tudi letos rezervirali apartma za smučanje. Ker moram plačati aro, sem šla običajno na Triglav in zavarovala rizik odpovedi turističnega aranžmaja.
Od 8.4.2008 pa baje to ni več tako. Se to da samo, če potuješ z agencijo, če rezerviraš preko spleta pa kao ne.
Preklicala sem vse živo in nikjer ni to možno rezervirat.
Kaj naj naredim? Do sedaj mi je tako zavarovanje že 4x prišlo prav, saj vedno ena od tamalih kaj zboli, ko bi mi mogli na dopust.
Obstaja še kaka varianta?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zavarovanje rizika odpovedi
18.11.2009 18:06:24   
travica
poskusi na zav. Generali

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zavarovanje rizika odpovedi
18.11.2009 18:52:21   
silvy
To si tudi meni govorila in sem prvič slišala za tako obliko zavarovanja. Mi ponavadi damo aro okoli 100 eurov in reskiramo teh 100 eurov. Več ne dam za rezervacijo. Če slučajno kdo zboli, to pač zgubimo.
Zmeni se z lastnikom stanovanja.
Kam greste letos?

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zavarovanje rizika odpovedi
18.11.2009 21:26:01   
livia
Tudi Generali nima. Ima samo varianto, če kam odpotuješ za celo leto. user posted image user posted image user posted image

Silvy, are imamo tudi mi 100€ in jo bo pač treba požret, če kdo zboli, ni kaj.
Se mi zdi pa bedno, da so to ukinili, ker vsaj mi še nikoli nismo nikamor šli z agencijo in valda obstaja možnost, da se ti zgodi kaj, da ne moreš it. Upam tudi, da bomo vedno manj bolni.
Gremo pa isto kot lani, za ta dnar bo kar ok, samo šele marca. Pri vas bodo že rožice zunaj, ko bomo mi šele šli.

(odgovor članu silvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?