|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zdravi prigrizki
1.3.2009 14:00:39   
m_m
Zanima me kakšen je vaš recept za kakšne prigrizke, razen svežega sadja in zelenjave, ki so takoj pripravljeni in užitni... Ponavadi eno jabolko ne prežene tiste želje po čokoladi pa niti polurno glodanje korenčka ne.

Jst sem nekaj časa nazaj pekla polnozrnate mufine z gozdnimi sadeži in jih zamrznila. Tako sem imela vsak dan zraven navadnega jogurta odlično malico. Verjetno imate tudi ve kakšno finto za lakoto na zalogi...



_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zdravi prigrizki
1.3.2009 15:02:06   
nuala
Meni je najboljsi navadni jogurt, tisti cvrsti, zmesan s sladilom in cimetom, ce bi nekaj sladkega, kremastega...
Pa sveze narezane kumare z arasidovim maslom ( v zmernih kolicinah seveda ), kadar pase kaj pikantnega.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zdravi prigrizki
1.3.2009 16:27:47   
kaya2007
zadnjič sem v jablani kupila take velike kroglice, narejene iz prosene kaše, v njih je še sadje (mislim da slive) in v kokos so povaljane, fajn. pa imajo še razne majhne kroglice, večinoma iz sadja, brez sladkorja seveda.
če sem kje v tujini, pa prigriznem še kakšen suši, jih imajo ponavadi v vsaki trgovini.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zdravi prigrizki
1.3.2009 18:31:26   
Muca Copatarica
Pražena soja.

_____________________________




(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zdravi prigrizki
1.3.2009 19:30:42   
tintin
jaz si naredim belo kavo, čaj in malo osladkam...
al pa kak jogurt s sadjem
al pa kroglice iz suhega sadja (medexove) eno al pa dve
suhe brusnice
kakav brez sladkorja

(odgovor članu Muca Copatarica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zdravi prigrizki
1.3.2009 20:24:49   
kepa*
Če sem ful lačna, si ponavadi naredim belo kavo brez sladkorja ali pa zeleni čaj z zelo malo mleka.

Včasih pojem par koščkov lahkega sira.

Ko me pa daje huda huda želja po sladkem, pa tudi kako zeleno frutabelo ali par koščkov čokolade s 70% kakavom.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zdravi prigrizki
1.3.2009 20:35:18   
alička
IZVIRNO SPOROČILO: nuala
Pa sveze narezane kumare z arasidovim maslom ( v zmernih kolicinah seveda ), kadar pase kaj pikantnega.


Tole mi zveni zanimivo, ker imam rada arašidovo maslo, če te prav razumem surova olupjena kumara namazana z arašidovim maslom?

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zdravi prigrizki
1.3.2009 21:28:38   
Splišni
Indijski oreški so fajn, neslani, pa sir meni poteši lakoto.

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zdravi prigrizki
3.3.2009 8:29:45   
Poka
Muffini na vse načine. Ker jih pa ponavadi nimam časa pečt, to ni pogosto. To z zmzovalnikom je dobra ideja. Jih napečeš ene tri platoje... Sam jaz imam problem - mali zmrzovalnik... 

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?