|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zeloooo rahla črtica na testu
23.4.2008 19:19:06   
*m*o*j*c*a*
najprej en lep pozdravček vsem!

sem že nekaj časa na tem forumu, sam pišem pa sem prvič..nisem vedela kam nej napišem svoje vprašanje, zato sm odprla kr novo temo..
s fantom od januarja delava na bebiki, pa je potem dvakrat prišla user posted image ..sedaj bi jo mela tretjič, če bi prišla..vendar pa je od nikoder ni..zamuja že 18 dni..sicer verjetno mam še mal zmeden ciklus..tabletke sm nehala jesti z 8.januarjem..prvič mi ni nič zamujala, sm dobila user posted image ravno tako, kot če bi jemala tabletke (na 29.dan), ni bilo nič zamude, pol naslednjo sm dobila na 34.dan, torej je mela 6 dni zamude, sedaj pa še kr nič..že prvi mesec sem delala test, že kar preden je bilo predvideno da naj bi prišla, ker sem bila neučakana, pa še znake sem imela tako čudne, seveda je bilo pol razočaranje..drugič enako, le da sem delala test potem, ko mi je zamujala...sedaj v tretji "rundi" pa si nisem upala narediti testa, ker sem se bala ponovnega razočaranja..no v ponedeljek pa sm se vseeno nekak odločila, da pogledam, pa kar bo, pa bo..kupila sem test first sign, in ko sem malo čakala, se je pokazala zelo, zelo, zelo rahla druga črtica..tako da nisem vedela, ali jo vidim, ali se mi že nekaj prikazuje..pokazala sem potem fantu, pa sva probala še en test..pa je blo isto..zelo rahla črtica..videla sva jo oba..tako da sm sigurna, da se mi ni samo nekaj prikazovalo..user posted image ampak sem vseeno malo zmedena..user posted image predvsem zato, ker je tako zelo, zelo rahla..aja, povem pa še naj..da imam že nekaj časa kar nekaj problemov s šraufanjem, pa občasno me kaj špika v spodnjem delu trebuha, težko tudi sedim dalj časa, ne da bi me bolelo, ampak je neugodno..
zanima me če ma katera že kakšne izkušnje s tem testom (first sign)? ali je možnost da sem user posted image , tudi če je črtica tako zelo, zelo rahla, res slabo vidna? s fantom si ne upava se niti veselit kej preveč, da ne bi bilo preveliko razočaranje spet..
že vnaprej hvala za vaša mnenja pa odgovore..super ste!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

vsem, ki si želite user posted image , pa želim čim hitreje videt te magične pluske! user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zeloooo rahla črtica na testu
23.4.2008 19:21:12   
Netopirčy81
Men se je tut pokazala zvečer in zjutraj rahla črtica in danes imam že malo štručkouser posted image user posted image user posted image . Tko da, čestitke user posted image user posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zeloooo rahla črtica na testu
23.4.2008 19:25:13   
CIPRESA
Mojca jaz mislim da če sta dva testa pokazala rahli črtici potem to pomeni da si  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pomoje je le hormona v urinu še tako malo da  je črtica rahla, sicer pa nimam izkušenj z temi testi, jaz uporabljam CB in  mi je še vedno pokazal prav.

Čestitke jaz mislim da ni dvoma, si srečka nosečka user posted image user posted image user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zeloooo rahla črtica na testu
23.4.2008 19:27:50   
Barbk
Jaz testu First sign zaupam in verjamem v njegove črtice, tudi rahle. Pri meni je rahla črtica pomenila user posted image  in zdaj imava sončico Manco. Mislim, da ti lahko kar čestitam. user posted image  Lahko pa seveda test ponoviš še čez kaka 2 ali 3 dni.

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zeloooo rahla črtica na testu
23.4.2008 19:29:43   
rija
podobno sem spraševala na tem forumu pred tremi leti user posted image user posted image

na dan D po transferju sem si delala tes....sem bila tak hin, da sem mojemu rekla, da naj pogleda, kaj je....pa pravi NIČuser posted image

ker ni bilo vmes nobene krvavitve sem bila ziher, da se je prijelo....ta nič me je totalno razočaral in tulila sva oba kake pol ure....nakar hočem vrečt test CB v koš in vidim nekaj, kar bi lahko bilo podobno zelo,zelo rahli črtici user posted image  in nisem vedela, če je test po pol ure še sploh "veljaven"user posted image


no, ta črtica pravkar razturava svojo sobo user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zeloooo rahla črtica na testu
23.4.2008 19:31:25   
*m*o*j*c*a*
joj punce, full vam hvala za čestitke..zdej ste mi dale full upanja...sm tako vesela, da bi kr jokala..zdaj samo upam, da bo vse v redu!
res ste zlate! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zeloooo rahla črtica na testu
23.4.2008 19:35:54   
Anonimen
čestitke mojca, upam, da je to touser posted image

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zeloooo rahla črtica na testu
23.4.2008 19:55:52   
Jančika_
Meni je First Sign (trakec) en dan po izostanku pokazal tako zelo rahlo črtico, da kar nisem hotela verjeti. Je bila pa roza, čeprav je bila rahla. Dva dni kasneje sem namočila drugi trakec in je bila črtica že zelo lepo vidnauser posted image . Čestitam!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zeloooo rahla črtica na testu
23.4.2008 20:01:31   
Anonimen
moja zeeeeeeeeelooooooo rahla skoraj fantomska črtica ( ki je partner ni videl)... me pravkar brca v trebuhu. tko da črtica je črtica.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zeloooo rahla črtica na testu
23.4.2008 20:32:04   
Jančika_
Evo slika mojih dveh testov. V živo se vidi malo boljše, skratka na zgornjem testu je sled črtice v živo vendarle vidna, tule na sliki pa si jo moraš zamislit:

user posted image

Vem tudi, kako zgleda čisto negativen test - tam si pa tudi zamislit ne moreš, da kaj vidiš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zeloooo rahla črtica na testu
23.4.2008 21:35:45   
divans1
Vsaka vidna črtica pomeniuser posted image user posted image user posted image Čestitke. Upam, da jo tudi jaz še letos zagledam!!!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zeloooo rahla črtica na testu
23.4.2008 22:14:29   
catisima
ej črtica je črtica...ti pa povem jest, ki imam v treh tednih izkušnje; je bla rahla črtica pa so ginekologi rekli nej poskusim clear blue(kao je najboljši in 100 odstoten) in je bil pa oreng plusek. Nežna roza črtica po njihovo pomeni zgodnja nosečnost, tko da dobrodošla med nami in iskrene čestitke user posted image

_____________________________

enga :), pa pa Simonka

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zeloooo rahla črtica na testu
24.4.2008 9:23:29   
_sanja_*
Ewo, da še jaz pokažem moje črtice... (klikni na sliko, da bolš vidišuser posted image )

user posted image


Čestitke!user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil _sanja_* -- 24.4.2008 9:24:48 >

(odgovor članu catisima)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zeloooo rahla črtica na testu
24.4.2008 9:26:57   
sharona
bravo, punce!! user posted image

zdej mi je pa kar žal, da tud jst nisem svojega CB-ja slikala in slikce kam shranila za spomin ... user posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zeloooo rahla črtica na testu
24.4.2008 10:30:17   
sasa78
IZVIRNO SPOROČILO: sharona

bravo, punce!! user posted image

zdej mi je pa kar žal, da tud jst nisem svojega CB-ja slikala in slikce kam shranila za spomin ... user posted image

enako user posted image user posted image user posted image user posted image    čestitke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu sharona)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zeloooo rahla črtica na testu
25.4.2008 19:27:02   
becky
nočem nobene strašit, ampak pri meni so bili trije te4sti rahlo pozitivni (rahla druga črtica), pa nisem noseča. pa že en lažno pozitiven test je redkost-pri meni so bili trije!!!

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zeloooo rahla črtica na testu
26.4.2008 8:22:13   
bastian111
Tudi jaz mislim da si noseča.Želim ti vse dobro v naprej in pazi nase.user posted image user posted image user posted image
Becky tudi ti boš zagledala plusek ,držim pesti za tebe in pridno user posted image .Lp

(odgovor članu becky)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zeloooo rahla črtica na testu
26.4.2008 8:30:33   
*m*o*j*c*a*
živjo!
hvala vam za vse čestitke....user posted image user posted image joj, kako sem vesela.. user posted image danes zjutraj sva s fantom še enkrat ponovila test (je hotel bit zravenuser posted image ) in črtica se že velikoo bolj  močno vidi..user posted image user posted image jupiiiiiii!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
becky jaz ti tudi želim, da čimprej zagledaš plusek in hvala ker si nam zaupala tudi tvojo izkušnjo s testi..
držim pesti za vse, ki upate na pluske, da boste kmalu user posted image ..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zeloooo rahla črtica na testu
26.4.2008 8:40:53   
jolly123
Definitivno si noseča. pri meni je bila tudi zelo rahla črtica in še to samo do polovice, pa so mi potem izkušenejše do mene povedala, da to ziher to pomeni pa nisem verjela user posted image Pa sem šla naslednji dan po CB, kjer se mi je naredil + že takoj ko sem ga pomočila v urin, tako da ni bilo več dileme.

Čestitke, uživaj user posted image

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zeloooo rahla črtica na testu
26.4.2008 16:23:22   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: *m*o*j*c*a*

živjo!
hvala vam za vse čestitke....user posted image user posted image joj, kako sem vesela.. user posted image danes zjutraj sva s fantom še enkrat ponovila test (je hotel bit zravenuser posted image ) in črtica se že velikoo bolj  močno vidi..user posted image user posted image jupiiiiiii!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
becky jaz ti tudi želim, da čimprej zagledaš plusek in hvala ker si nam zaupala tudi tvojo izkušnjo s testi..
držim pesti za vse, ki upate na pluske, da boste kmalu user posted image ..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






še enkrat čestitke frišni nosečki!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zeloooo rahla črtica na testu
27.4.2008 13:56:46   
Hator
M bi morala prit par dni nazaj (no, ali pa tudi ne, včasih se zgodi tudi 28. dan, povečini pa 23.-26. dan). Mi pa ni dalo miru in sem šla delat včeraj test BC. Namreč že od O naprej me ful špika, dva dni nazaj in včeraj sem bila sigurna, da se bo vlila M, isto me je bolelo, pa nič. BC mi je pokazal rahlooooooo , pa še to po kakih 10-15 minutah, tako da res ne vem, če si je mogoče ne domišljam in če je rezultat po tolikem času sploh še pravi. Sem slikala, pa se na sliki še slabše vidi.user posted image user posted image user posted image user posted image
Danes sem test ponovila, po 5 min. se je malo bolj, ampak še vedno le rahloooooooo obarvalo .
Tako da zdaj upam in upam in čakam, da bom lahko naredila nov test, ker vem, da je zdaj verjetno še prekmalu. Mojemu si še ne upam povedat, ker bi ga rada presentila, ko bom bolj sigurna.

Kako pa se pripne slikica??

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zeloooo rahla črtica na testu
27.4.2008 14:01:20   
blanč
hatoruser posted image user posted image user posted image
Pa hitro slikco v album

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zeloooo rahla črtica na testu
27.4.2008 14:54:50   
Raguel
mojcauser posted image user posted image user posted image ,verjetno ti lahko že kar čestitamo-želim ti zdravegauser posted image

hator-ti pa ponovi test in nas razveseli


_____________________________

VELIKO SE SMEJTE IN RADE SE IMEJTE....

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zeloooo rahla črtica na testu
27.4.2008 15:45:21   
metuljcek27
Čestitamuser posted image user posted image user posted image .
Glede testov pa tako...
Vedno sem imela probleme s temi vidno,manj vidno itd...
Pa mi je v lekarni priporočala Clear Blue in vse je kazalo ornk!Nikoli nobenega dvoma o rezultatu...

(odgovor članu Raguel)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: zeloooo rahla črtica na testu
28.4.2008 20:32:49   
Hator
Naredila sem CB in lepo viden + user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu metuljcek27)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?