|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zgaga
18.3.2008 23:09:43   
novopecena
kaj vse pomaga če te daje zgaga? že cel dan me peče pa kruha oz. prepečenca mam že dost user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zgaga
18.3.2008 23:10:18   
kofetek2010
Rupurut user posted image

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zgaga
18.3.2008 23:13:47   
novopecena
kaj pa če ga ni pr rok. bom kr ogenj bruhala user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zgaga
18.3.2008 23:16:26   
Dadi
kavno zrno?

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zgaga
18.3.2008 23:20:35   
kofetek2010
mleko?user posted image

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zgaga
18.3.2008 23:51:17   
kovač
še tle je reklama za ranitaluser posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zgaga
19.3.2008 7:05:56   
srki
Donat.

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zgaga
19.3.2008 8:24:09   
luka jan
Nič od tega ti ne bo trajno rešilo problema. Vedeti moraš da zgaga peče zato, ker imaš zakisano telo, torej ga je trebana nek način  sčistit. Ali s postom, ali drugačnimi prehranjevalnimi navadami, ali kako drugače.
Jaz sem imela podobne težave, pojedla tono Rupuruta, pa nič boljš. Pol sem pa spremenila prehrano, vsako jutro na tešče kozarček kombuče in problemov ni več.
Te pa razumem kako je to, men je šlo tako na živce da sem skor znorela zraven.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zgaga
19.3.2008 8:40:49   
Anonimen
Donat ali rupurut.

(odgovor članu luka jan)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zgaga
19.3.2008 8:45:14   
srki
Ah, kaj pa vem, če je to trajno, potem bi rekla, da je zapacano telo, če pa je to samo v obdobjih, kot so npr. v nosečnosti, pa ne vem, če je treba prehranjevalne navade spremenit. Res pa je, da če veš, da te po določeni hrani peče zgaga, se je najbolje izogibat taki hrani.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zgaga
19.3.2008 9:56:22   
luka jan
Nosečnost je res poglavje zase, takrat so problemi z zgago nekaj čisto vsakdanjega. Tudi sicer je tu in tam ta nadloga normalen pojav, ampak problemi z zgago več mesecev, pa ne ravno po eno in isti hrani pa kažejo na znake zapacanega telesa. Tako je vsaj meni rekel en zdravnik ko sem mu vedno jamrala da imam hude težave s tem.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zgaga
19.3.2008 10:03:46   
srki
Saj zato se je pa fajn taki hrani izogibat, če veš, da imaš po njej probleme. Meni npr. škodi vroč oz. topel štrudel. Že samo če pomislim, da ga jem, me ali boli želodec ali peče zgaga.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?