|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zgodbica za očete ali kako smo rodili
13.1.2008 23:17:53   
Win1
Najprej naj vam povem , da sem postal ponosen očka v drugo. Dobili smo Anžetauser posted image user posted image . Vendar gre vsa zasluga moji ženički, ker je res svetovna. V petek 11.1 2008, sem kot ničkolikokrat prej zjutraj  poljubčkal pikico Kajo in ženičko Katrin, ter odpeketal v službo. Na delu pogledujem na telefon, če se doma že kaj dogaja. Pa nič, pa še kar nič. No sem si mislil pa saj ne bo danes user posted image . Nakar zazvoni telefon in ženička pravi; ej saj ni nič ampak na hlačkah je nekaj čudnega. Seveda jaz ne bi bil jaz, če nebi začel, pa pejva, pa se pokazat, pa domov še vedno lahk greva.... Končno nam jo je uspelo pregovorit, da bi bilo dobro če gre v porodnišnico, tam to najbolje vedo. Aja, da ne pozabim, zasluge za pregovoritev ima seveda moja draga svakinja. Hvala wahoo.  In tako smo se srečali pred porodnišnico ( na zdaj pa barve neznam spremenit ). Tam pa je bilo treba še prižgat cigaret, potem pa počasi v sprejemno. Ctg, pregled, naenkrat pa vrečke z oblekami. Kaj a kar rodit gremo? Seveda njo odpeljejo na oddelek jaz pa prav počasi. Še bundo dol, pa denarnico v žep, pa ključe od avta. Seveda sem mislil koliko časa imam. Pa naj vidijo drugi, kako nisem paničen. Seveda je bila to le farsa, v meni pa se je vse treslo. Sestri, katera je prišla pome, je prekipelo in začela preganjat; dajmo, dajmo bo rodila brez vas. Me pelje v očkovo sobo, se zleknem vzamem revijo, da bom bral, seveda saj imam čas. Hja pa ga ni bilo, dve strani pa gremo v porodno. Že ležimo in že dihamo. Pa pride babica Karmen, se zasmeji nas malo spravi v dobro voljo, pove kakšen vic.... Potem pa doktor predre plodovnico, voda odteče še trije popadki, žena pa noge skup. Potem je bila potrebna asistenca. Jaz potiskam glavo na prsi in vlečem za en kolen, babica Karmen za drug kolen, babica Jelena ( bila prisotna tudi pri prvem porodu) pa pritiska. In glej ga zlomka, en vdih in pritisk, pa je glavica zunaj, sledi še en vdih in pritisk in user posted image user posted image user posted image user posted image  Anže se je rodil. Vse skupaj, od prihoda v porodnišnico, je trajalo uro in petnajst minut. Hja zdaj pa slikaj..., le kako roke se mi tresejo, solze sreče silijo na oči. Komaj sem kaj spravil iz sebe. Petnajst minut po porodu, pa mami pravi, naroči mi pizzo, prinesi kavo in prižgi mi cigaret. Svetovno a ne.        
Draga mami Katrin, hvala ti za dva prečudovita otroka, katera bova vzagajala skupaj in verjamem da zvezdica sreče, katera sije na nas ne bo nikdar ugasnila. Želim ti, da prideta z Anžetom čim prej domov, da se bomo cartali in uživali.
Hvala babici Karmen, babici Jeleni ter vsem osebju ljubljanske porodnišnice, kateri ste bili z nami v teh najlepših trenutkih.
Hvala draga svakinja, ker brez tebe bi verjetno rodili kar doma. Hvala tudi babici in dediju, da sta pazila na Kajo in seveda name. ( da se ga nisem preveč napil ).
Slikice pa sledijo.....
Zdaj pa vsem srečno in na zdravje.
 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zgodbica za očete ali kako smo rodili
13.1.2008 23:27:45   
lex
ISKRENE ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 18.1.2008 21:58:39 >


_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Win1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zgodbica za očete ali kako smo rodili
13.1.2008 23:33:55   
Win1
Opa Lex, kaj takega pa ne prebereš vsak dan. Bravouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zgodbica za očete ali kako smo rodili
13.1.2008 23:49:16   
lex
hvalauser posted image

user posted image ti pa pocartaj hčerkico, sinčka in mamico

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Win1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zgodbica za očete ali kako smo rodili
14.1.2008 2:39:54   
daisy
na, zdej pa kar jokam..... hormoni, mam če z 14 dni PDP
user posted image user posted image user posted image ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Win1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zgodbica za očete ali kako smo rodili
14.1.2008 7:43:50   
blue sky
Iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zgodbica za očete ali kako smo rodili
14.1.2008 8:17:42   
Janya
Čestitke user posted image  user posted image

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zgodbica za očete ali kako smo rodili
14.1.2008 8:29:06   
MAŠKA
Čestitke! Ti pa še naprej ostani tako čustven očka, kot si se izkazal v tejle zgodbici! Bravo win, še več takšnih očkov!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Win1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zgodbica za očete ali kako smo rodili
14.1.2008 8:33:00   
mojčca
Win, tole si pa tako lepo napisal, da bom začela kar user posted image .

Pa še enkrat čestitke za Anžeta. Kako pa je vse skupaj sprejela njegova sestrica Kaja??

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zgodbica za očete ali kako smo rodili
14.1.2008 9:06:11   
Isabellabina
Čestitke win za sinkauser posted image
Tako lepo je napisano ,da imam kar solze v očeh.Vidim ,dasi navdušen in ,da si dober očka,le tako naprej!!!

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zgodbica za očete ali kako smo rodili
14.1.2008 9:34:09   
sayuri
Mi je všeč, kadar očka napiše svoje doživljanje poroda.user posted image Čestitke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zgodbica za očete ali kako smo rodili
14.1.2008 9:43:22   
pikalonca
Win iskrene čestitke. Uau, kakšna zgodba. Fenomenalno napisana in priznam orosile so se mi oči. Bravo za take očije kot si ti. Pa lepo se crkljajte.user posted image

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu Win1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zgodbica za očete ali kako smo rodili
14.1.2008 10:03:55   
mamči
Čestitke user posted image  user posted image  user posted image . In ja, res lepo si tole napisal user posted image .

(odgovor članu Win1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zgodbica za očete ali kako smo rodili
14.1.2008 10:11:24   
kai1
Win, iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zgodbica za očete ali kako smo rodili
14.1.2008 19:56:12   
Kepica83
uau!user posted image user posted image  me je mrazilo po celem telesu skozi cel post! Super! Želim vam vse naj naj in velik srečnih dni.

(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zgodbica za očete ali kako smo rodili
14.1.2008 21:00:41   
silvya
Lepo napisano, srečni očka. user posted image
Čestitke za sinka in lepo napisano zgodbo!
                        user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zgodbica za očete ali kako smo rodili
15.1.2008 8:13:49   
Wahoo RR
Dragi svak user posted image

Čestitke še tukaj user posted image  Zdaj pa kar pridno cartaj svoj zaklad.



_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zgodbica za očete ali kako smo rodili
15.1.2008 18:07:18   
helimaša
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zgodbica za očete ali kako smo rodili
15.1.2008 21:37:12   
Win1
No, pa smo doma! Me prav veseli, da je Kaja zelo lepo sprejela našega pikeca. Se, kar lepo rihtamo, ravnokar sva s Kajo zaspala, malo prej se okopala, seveda sva imela še koncert v kopalnici ter poplavo. Mami pa je tačas nahranla Anžeta. Hvala vsem za čestitke, mami pa se bo javila ko se malo odpočije. Trenutno sem še v službi, zato ne morem bit gor vsak dan, ampak s ponedeljkom pa na dopust. Moram še en kup stvari nabavit, da bo vse po pravilihuser posted image user posted image .

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zgodbica za očete ali kako smo rodili
15.1.2008 22:17:10   
Sulfinija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,za ponosnega očka ki nam je zaupal lepo zgodbico.user posted image user posted image user posted image user posted image ,tudi za mamico in user posted image .

Čestitke celotni družinici.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Win1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zgodbica za očete ali kako smo rodili
16.1.2008 11:51:08   
Katrin
Hvala vsem za lepe želje in čestitke,
 
predvsem pa hvala možu, ki je "poskrbel" za vse v moji odsotnosti in dragi možek, user posted image  za lepo zgodbico. In seveda, hvala moji sestrici, ki me je pregnala v porodnišnico user posted image
 
Z Anžetom sva doma; spi in je in je naš zlati sonček. Tudi Kaja se je lepo odzvala na bratca, kar naprej bi bila rada v njegovi bližini in ga božala. Srečna in ponosna sem na svojo družinico user posted image
 
lp, katrin RR

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zgodbica za očete ali kako smo rodili
16.1.2008 12:53:39   
NiLe
Win, lepo napisano ... imam čisto orosene oči, da komaj pišem.

Vse lepo tvoji družinici user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zgodbica za očete ali kako smo rodili
16.1.2008 13:57:30   
vaney
uf, kako lepo, kar jokat sem skoraj začelauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zgodbica za očete ali kako smo rodili
16.1.2008 14:05:47   
ugi
Win, kako lepo napisano ... sam jaz takih stvari ne smem brat v službi, sem se skor zjokala ... kaj bodo pa sodelavci misnli. user posted image
Čestitke! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: zgodbica za očete ali kako smo rodili
16.1.2008 15:34:17   
mala pikica
Bravo očka user posted image user posted image user posted image Še več takšnih, ki tako lepo povejo, kako je bilo lepo user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu ugi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?