|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zimske počitnice
12.12.2008 17:22:07   
staši
Najprej da bomo šli na Roglo ,potem so mi kolegice odsvetovale da je prevelika gužva in  predrago,zato mi je ena kolegica predlagala Pokljuko baje da tam prenavljajo hotel in da je cenovno zelo v redu in mirno,kar si jaz tole najbolj želim .Brez gužve in  zato ker tamala dva smučata sama pa da jih kdo ne pobere na smučišču.Ima katera kako iskušnjo ali kake počitnice za seboj iz Pokljuke?LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zimske počitnice
12.12.2008 17:24:07   
Kerensa*
Mir in brez gneče na zimske počitnice? Saj se hecaš, a ne? In to na Pokljuki? user posted image

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zimske počitnice
12.12.2008 19:22:07   
staši
Ja ne vem ,zato pa prašam tako so mi rekli ,a ni res je tudi tam gužva tudi če ni smučišče prav veliko.Pojma nimam kaka je pokljuka edino na sliki sem jo videla ,a ti mogoče veš kako je tam pozimi?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zimske počitnice
13.12.2008 12:34:32   
Mojca20
Tam je pozimi kot v pravljici, moje mnenje. Je pa res, da zna biti čez vikend polno, med tednom pa ziher ne!

Nora sem na Pokljuko pozimi! Samo mi hodimo tja samo na sankanje, meni oseno je prekratka proga, za otročke pa je super.

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zimske počitnice
13.12.2008 14:08:52   
nuala
Smučišče je zelo kratko, ne vem, koliko sta stara otroka, ampak po moje se starejši otroci, ki že dobro smučajo, tam dolgočasijo.
Hotel je bil katastrofa, ampak če ga prenavljajo bo verjetno fajn.
Pokljuka je pozimi zelo lepa, sploh če tudi radi hodite. Pa raj za tek na smučeh.
Gužva je med vikendo,. če je lepo vreme, vendar na smučišču najbrž ne.



_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zimske počitnice
13.12.2008 16:06:40   
kokoska007
za mirne počitnice so fajn tudi Rateče. smučat se da v Podkorenu in Planici, ful je prog za tek na smučeh. apartmaji imajo dosti ugodne cene, ker je le 10 km od Kranjske Gore. najceneje, da si sami kuhate in greste 1x na pico.

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zimske počitnice
13.12.2008 17:31:19   
staši
No sej mi bi šli med počitnicami od ponedeljka do petka glih zaradi tega da se izognemo gužvi.Otroka sta pa stara 6 in 9 let in sama smučata in kot sem gledala nekaj na internetu imajo samo dve vlečnice sidro in ene krogce in to je super ker na sedežnico sama jih ne pustim pa če so proge kratke jih še lahko tudi vidim kaj delata.hvala! 

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?