|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zlagala sem se, da nisem noseča
23.6.2020 13:00:54   
ravno_noseca
Najraje bi se ustrelila v koleno.

V moji službi polni dežurstev, je konstantna tema, katera je noseča. Ko ena izmed nas namreč zanosi, se ponavadi podre ves ritem dežuranja. "Nenoseči" dežurajo več in so sploh več na tapeti.
Nekako se je razvilo splošno prepričanje, da človeka lahko kar v glavo vprašaš, če je noseč. Temu ves čas na veliko nasprotujem (brez uspeha), ker mogoče pa kdo ne bi želel delit takih info.

No, pa se je zgodilo tudi meni. Pred dnevi sem na paličici dobila plusek. Čisto sva vesela. Upam, da bo vse vredu. Pregled je čez več kot mesec dni. Nameravam delat čisto normalno.

In danes je veselo vprašanje zadelo tudi mene. Ali si noseča? Ker nisem imela pripravljenega, kakega izmikajočega se izgovora. In ker samo nisem želela povedat, da sem...(jih za enkrat še nič ne briga + komu drugemu bi raje povedala prej in ko se bova sama odločila)... sem se zlagala, da nisem.

Zdaj mi je hudo user posted image Nočem se zajinksat.... Ooooh....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zlagala sem se, da nisem noseča
23.6.2020 16:27:16   
Anonimen
Jaz bi na tvojem mestu povedala... pac povej da bi rada normalno delala naprej. Razen  ce se bojis da bos dobila odpoved... 

(odgovor članu ravno_noseca)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
23.6.2020 16:29:42   
ravno_noseca
Šele 4. teden sem noseča. Ne želim povedat, čeprav sem super vesela. Malo bi še počakala. Zdi se mi hitro, za tako oznanilo (tako na splošno, ne samo v službi).

Odpoved pri nosečkah pa itak pride v poštev le v izjemnih primerih (npr. če delodajalec preneha obstajat).

< Sporočilo je popravil ravno_noseca -- 23.6.2020 16:30:49 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
23.6.2020 17:28:37   
Anonimen
Če nimaš kakšnih težav ali da bi morala imeti kakšne prilagoditve zaradi narave dela, ti ni treba nič povedati do nuhalne oz. ko se boš sama tako počutila. Po pravilniku si dolžen povedati mislim da 1 mesec pred nastopom porodniške. Ne se obremenjevat s tem.

(odgovor članu ravno_noseca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
23.6.2020 17:49:27   
Bluejane
Pocakaj do nuhalne,  da je vse ok in pol povej. Jaz bom isto naredila. Nikoli ne ves, kaj se lahko zgodi. Da ne pomislim na SS in pol te vsi sprasujejo o tem. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:

Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Zgodbe malih junakov: Borca z veliko začet...
Bil je 8. april, dan pred mojim rojstnim dnevom in moj prvi pregled v nosečnosti. Na ultrazvoku sta se pokazali dve piki...

turistični boni
Lelly28 RR

Ali boste izkoristili turistične bone, ki nam jih je dala država?