|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   znaki-spet :)
16.9.2004 12:34:54   
Sisy
oj punce

mene pa nekaj bega....a je sploh kakšna razlika med nosečniškimi in predmenstrualnimi znaki?:ups:

mam občutek kot da je vse isto....:zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   znaki-spet :)
16.9.2004 12:37:25   
anadejka
Hja Sissy dobro vprašanje:bravo:.To se tut jest sprašujem.Po moje bomo to vidle pol k bomo zanosile...če sploh je kaka razlika.:zmeden:

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   znaki-spet :)
16.9.2004 12:47:30   
ANJA5
Edina razlika je ta, da zelo, zelo bolijo bradavice. Drugače je pa vse isto (špikanje, zvijanje, tečnoba..)

Punce držim pesti za :modri: ali :roza:
Tudi jaz sem bila tako neučakana in več nisem vedla kaj naj, potem smo šli pa na morje - se zabavali, uživali, tako da nisem sploh imela časa za razmišljat (edino ko smo :sloncek: sem dala noge u luft :)-:)-)) in evo domov prišla srečka nosečka....
Res je nekaj ta tej psihi...

Lp, Anja

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   znaki-spet :)
16.9.2004 12:57:12   
Sisy
ampak bradavice bolijo tudi pred M....vsaj pri meni je tako :zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   znaki-spet :)
16.9.2004 12:59:05   
TARA in MAJ
MISLIM DA JE PRI VSAKI DRUGAČE NO PA SAJ BOŠ VIDLA;)

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   znaki-spet :)
16.9.2004 13:00:15   
ANJA5
Tudi mene so malo, ampak to je taka bolečina, da se ne smeš niti dotaknit, pa tud skoz (vsaj men so) utrdevajo - in se ploh ne zmehčajo - če me razumeš...:ups::ups: Pa tudi polne ratajo in žile se zvečajo tako da jih vidiš čisto razločno...
Sej pravim tako je bilo pri meni, pri ostalih pa nevem. Jaz sem takoj vedla (sem sumila) po tem, in sem potem delala test en dan pred nepričakovano M.
In bile sta :modri: (Delala sem test Romed za 300 sit)
Lp, anja

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   znaki-spet :)
16.9.2004 13:23:04   
danaja1
NO LINA POTEM SVA PA ŽE DVE KI ČAKAVA NA ISTI DAN TO :hudicek: IN UPAM DA JO NE BOVA DOČAKALI:))))
NO PA BOVA VIDLE NASLEDNJI TEDEN KAJ NAMA JE BOG POSLAL.
SE ČUJEMO,
CMOKKKKK

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   znaki-spet :)
16.9.2004 13:34:38   
anadejka
Anja točno to kar si opisala se meni dogaja ta mesec.Ampak po moje je to kriv Klomifen k ga jem,sej veš hormoni,in potem vse še bolj občutim.Fuuuuul bolijo bradavičke,še bolj kot ponavadi,modrc me tko grdo tišči,ful so večje,pa učer sm tut žile opazla.Potemtakem sem mogoče....neeeeeeee,močno dvomim ker imam po O tist bel izcedek ki kr napove M:hudicek:.No ja bomo vidl konc tedna,držte :miska:,jaz jih bom pa vam :miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:

Lepe pozdravčke...........andrejka:rozica:

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   znaki-spet :)
16.9.2004 13:39:56   
ANJA5
Držim pesti draga Andrejka !! :miska::miska:

Kako je pa s Klomifenom pa žal nevem ??

Anja

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   znaki-spet :)
16.9.2004 13:42:59   
Sisy
OJLA Lina

ja še zmeraj čakam da bom videla če smo bili ta mesec kaj bolj uspešni....;) Test bom naredila tam...23-tega..... Drugače pa saj veš...boleče bradavičke (nič bolj kot ponavadi),špikanje v jajčnikih ,tako kot pred M....Edino ta belega izcedka ni, kar bi bil lahko dober znak...recimo no.....

pa ti, kako se kaj počutiš?

Jaz si skoz dopovedujem da ne smem razmišljat o teh znakih ker je čist brez veze....

oglasi se kaj, sporoči kako si....

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   znaki-spet :)
16.9.2004 14:07:39   
bikica30
Moram še jaz nekaj napisati na temo znakov, sicer že spadam na forum Prvič noseča, pa vseeno.
Baje sem v osmem tednu ('baje' je tu zato, ker zelo težko verjamem, da je to res - beri naprej) in edini znak do sedaj sta dve zelo prepričljivi črtici na CB, ki jih še zdaj včasih pogledam, če sta resnični in sta še vedno tam! Prvega pregleda še nisem imela, zato je vse skupaj še težje verjet.
No, OK, priznam da me kakšen teden malo bolijo prsi, ko se fajn stisnem ob mojega dragega, drugače ne. In seveda, prej redne M že dolgo nisem videla :)
In to je vse.
Tako. Hotela sem samo povedat, da je tudi to možno - biti popolnoma brez znakov.
LP vsem upajočim in čakajočim, vsaka bo enkrat prišla na vrsto.
Verjamem v vas vse, :rozica:Anya

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   znaki-spet :)
16.9.2004 14:22:51   
anadejka
Hvala Anja:angel:
Jest pa ti želim vse najboljše za še en srček ki ga nosiš,pa čim lažji porod,pa držim :miska:,da bo vse o.k.
Poboži svojga bušija9nebesa

Lepe pozdravčke.......andrejka:rozica:

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   znaki-spet :)
16.9.2004 15:15:35   
manja11
Jaz osebno sem imela ravno prejšnji ciklus popolnoma vse znake, ki so značilni za nosečnost, vključno z bradavicami, pa so bili zgolj lažni znaki. Tako, da ti iz prve roke povem, da razlike NIIII!!!! Vsaj pri meni ne!

Lp:miska:

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   znaki-spet :)
16.9.2004 15:21:27   
Sisy
ma ja....se strinjam s tabo manja11.....

se mi zdi da lahko tukaj na dolgo in široko razglabljamo a nažalost dokler ni :modri:ni nič ziher! na žalost.....:(

men se zdi da mi psiha ful dela pa da FUUUL preveč razmišljam o tem pol pa seveda ni nič....:zmeden:

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   znaki-spet :)
16.9.2004 18:21:39   
ŠTAJERKA
No jst sem čist novopečena nosečka in ti morm povedat, da mene niso čist nč prsi bolele.Sam v jajčnikih me je pa res mal špikalo-oziroma me še.Tako nekako kot pred m., me pa boli enmal še mal višje,kot nekakšno pikanje sam ne v jajčnikih.Verjetn je res pri vsaki drugače.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   znaki-spet :)
16.9.2004 19:28:54   
eva1
No da se še jaz izpovem! Pri meni ni bilo nič drugače kot pred M! Še prsi, ki so me pred vsako M ful bolele, sedaj ne morem glih rečt, da so me-no malo že, ful so me med nosečnostjo začele boleti tam v 8 oz 9t! Slabosti so se pojavile tut tam enkrat, tako da pred 8 tedni nosečnosti nebi mogla rečt da je kje sprememb-jih je pa sedaj več-še vedno slabosti, lulanje 100 krat na dan, bruhanje skoraj vsako jutro, prsi, k bi imela silikon notr, pa boleče, žilave...uglavnem vse kar spada v 9nebesa!
Punce res vam čimprej želim :roza:ali:modri: in bebice v bušiju! Uživajte!
Lp, Eva 14t in :duda:

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   znaki-spet :)
17.9.2004 19:13:14   
januška
oj
sem nosečnica tega meseca in upam da bo pikica ostala notri teh 9 mesecev ker prejšna ni hotela.
z znaki pri meni je blo tko da so prsi malo otrdele vendar tokrat manj kot prejšnič.boli me vc križu in lulam veliko res pa da se nalivam sto na uro.mal sem utrujena vendar mi ni slabo pa tud bruham ne tudi nikoli nisem še pa imam 2 punčki 9let in 6let.
tko da ni teorije o tem.prejšnič sem imela izrazit okus po kovini in milu.neverjetno kaj.Torej naredi test če te zanima jaz sem ga že 6 dni pred pričakovano M.
LP in uspešno! :sloncek: :sloncek: :sloncek: :sloncek: :sloncek:

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   znaki-spet :)
18.9.2004 13:29:52   
Bety
Joj, pa moram še jaz nekaj napisati...

Bilo je januarja letos...M sem imela 10.1. in že 25.1. me je nekaj huuuuudo bolelo v desnem jajčniku, napetost in napihnjenost, pa še prsi sem imela boleče...prepričana sem bila, da so to prebavne težave in da me fižol napenja...potem, pa sem čutila, da me vsakič ob vzburjenju nekaj zaboli v predelu desnega jajčnika...hmmm...tako, da se nisem smela jeziti, razburjati...partnerju sem povedala, da sumim, da sem noseča 4.2. in mi ni verjel, saj je do M še celih 6 dni...in točno 10.2. se je pojavila M, pa vendar ne tako kot po navadi (samo tri dni rjav izcedek) in sem vseeno mislila, da je bil lažni alarm, torej 100% prepričana, da nisem noseča...že 16.2.sem opazila, da imam joški še vedno napeti, boleči, trdi... hudo sem bila lačna in se na vse načine trudila, da manj jem in veliko telovadim...tako sem konec februarja šla celo v toplice in se 5 dni maksimalno namakala v 36. stopinjah...10.3. sem čakala M, ki je ni bilo...in tako sem čakala do 15.3....bila sem prepričana, da bo prišla M in čisto brez veze sem šla kupit test...ga naredila IN.....:modri:...saj nisem mogla verjet...
no, šele potem so se začeli"nosečniški znaki"....

Tako, da je brez pomena posvetiti življenje oplojevanju...če bo, bo...če ne bo, pa gremo v ambulanto na oplojevanje...reeeeeeeedki so tisti, ki jim nikoli ne uspe...pa še nova možnost se nam odpira - KLONIRANJE...
Tako...tudi jaz sem ena od tistih, ki 99% časa posveti želji za :duda:....in si s tem verjetno tudi škodim...

Lepo se imejte, :sloncek:

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?