|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   znaki nosecnosti
16.5.2005 18:14:36   
lily25
Mene pa zanima ce se znaki pojavijo takoj.

Meni namrec :hudicek: zaostaja, pa sem delala test ta vikend in je bil negativen. Predvcerajsnim pa so me zacele boleti prsi. Vceraj sploh nisem mogla spati tako so me bolele. Opazam tudi, da sem ze cel teden full :zaspan::zaspan: . Kar naprej bi spala.
Verjetno so to le znaki da bo :hudicek: prisla in nic drugega.
Vesela bi namrec bila da sem :nosecka:, toda ce nisem mi se pac ni bilo usojeno. Enkrat bo nam vsem, kajne.

Torej tiste ki ste ze bile nosece, kaksne znake ste imele in kdaj so se pojavili (poleg zamujanje M).

LP :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

Lily
Neposredna povezava do sporočila: 1
   znaki nosecnosti
16.5.2005 18:34:22   
rija
Jaz se na znake ne bi glih zanašala, mene zadnja dva dni samo malo prsi bolijo, in če ne bi bili testi pozitivni, bi mislila, da mi zaostaja M. Tako da znakov zaenkrat nobenih, nobene vgnezditvene krvavitve, nič.

(odgovor članu lily25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   znaki nosecnosti
16.5.2005 19:01:17   
Jančika_
Ravno včeraj sem na Pušenjakovem forumu prebrala, da so lahko znaki nosečnosti in PMS čisto enaki, ker oboje povzroča prostaglandin.

Mene so v prvi nosečnosti obupno bolele dojke, in to takoj po zanositvi, ampak sem to pripisovala prihajajoči M, ker so me ponavadi bolele pred njo - res pa je, da nikoli tako močno.

A pri tebi še tudi nič novega?

(odgovor članu lily25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   znaki nosecnosti
16.5.2005 19:02:36   
puri
Meni so se pa znaki pojavili že en teden prej! Cele dneve sem bila utrujena, bilo mi je slabo, ponoči bi enkrat celo kmalu bruhala, bolečine v spodnjem delu trebuha(čudna bolečina, podobna kot pred M) in pa zelo povečan apetit(ko sem pojedla, sem zelo kmalu spet postala zelo lačna)!

Ni pa nujno, da znaki morajo biti,....nekatere jih sploh nimajo,.....tudi jaz jih pri prvi nosečnosti dolgo nisem imela, šele kasneje se je pojavila slabost!

Veliko sreče:rozica:

(odgovor članu lily25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   znaki nosecnosti
16.5.2005 19:08:06   
Jančika_
Aja, madona, to sem pa pozabila napisat - tudi jaz sem bila obupno utrujena! Vlekla sem se ko megla. To se je prav tako kot boleče dojke pojavilo že kar takoj po O in zanositvi. Si ne bi mislila, da je možno tako hitro, če ne bi doživela.

Slabost pa se je pojavila, ko sem bila noseča točno 7 tednov.

(odgovor članu lily25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   znaki nosecnosti
16.5.2005 20:17:24   
lily25
Ja, Jancika tudi pri meni se ni nic novega. Test pokazal negativno, toda bom se malo pocakala. Ce kljub vsem bolecinam ne bo M bom se enkrat delala test. (bom pocakala priblizno 10-14 dni), ponavadi 14 dni pred M zacne vse bolet. Edino utrujenost nisem imela pred M, to je pa na novo.

Lp
Lily

(odgovor članu lily25)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   znaki nosecnosti
17.5.2005 8:44:00   
Skorpija
lily, tudi jaz še nisem dobila M, sem pa delala test in je bil negativen. Sploh ne vem kaj naj si mislim... Nobenih znakov prihajajoče M nimam, samo utrujena sem... :zmeden2:

Javi kako bo! Držim pesti!!!!

(odgovor članu lily25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?