|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zobje
8.10.2007 15:32:59   
mamci
a kdo ve, koliko stane beljenje zob in ali je katera bila? priporočate koga posebnega?

hvala

_____________________________

Otrok raste od mleka in hvale.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zobje
8.10.2007 18:01:47   
Raho
Na našem koncu stane nekje od 150 € gor. Je pa fora v tem, da ne smeš imeti nobenega porcelanastega zoba (tisti ima pač barvo, ki so ti jo naredili na barvo zob) in nobene bele plombe, ki je vidna. Seveda govorim o sprenjih zobeh.

bila nisem, dela pa moj kolega.

(odgovor članu mamci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zobje
8.10.2007 18:15:55   
Moyca_
user posted image user posted image user posted image kak ne smeš imeti nobene bele plombe? Ja v čem pa je te finta po- jaz imam ravno plombe najbolj obarvane od kave, pa si jih ravno vsake pol leta ne morem menjavat, ker ne bom imela kmalu več nič od zoba

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zobje
8.10.2007 20:56:37   
Raho
Plomba je fiksna barva (govorila se o tem, da zobozdravnik barvo plombe prilagodi trenutni barvi zob) in ko si daš posvetliti zobe, lahko plomba ostane temnejša.

Bojda pa je priporočljivo beljenje glede na strukturo zob (to mi je sedaj povedal), ker tistim s tanjšo zobno sklenino beljenje odsvetujejo - občutljivost zob.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zobje
8.10.2007 21:47:31   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Alice in WL
Bojda pa je priporočljivo beljenje glede na strukturo zob (to mi je sedaj povedal), ker tistim s tanjšo zobno sklenino beljenje odsvetujejo - občutljivost zob.


to je sigurno, ja. meni so odsvetovali. saj ne, da bi ravno zelo patila od tega ali rabila to, sam me je firbec matru... user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zobje
13.10.2007 10:46:08   
mamci
Na našem koncu stane nekje od 150 € gor. Je pa fora v tem, da ne smeš imeti nobenega porcelanastega zoba (tisti ima pač barvo, ki so ti jo naredili na barvo zob) in nobene bele plombe, ki je vidna. Seveda govorim o sprenjih zobeh.

bila nisem, dela pa moj kolega.



čau Alice in Wl,  šele zdej sem videla note; kje pa je vaš konc, a ima kolega svojo ordinacijo oz. a lahko kaj več poveš? lahko tudi na zs.

hvala

_____________________________

Otrok raste od mleka in hvale.

(odgovor članu mamci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zobje
13.10.2007 16:28:07   
Anonimen
Bojda pa je priporočljivo beljenje glede na strukturo zob (to mi je sedaj povedal), ker tistim s tanjšo zobno sklenino beljenje odsvetujejo - občutljivost zob.


Jaz imam enake informacije od moje zobozdravnice. V bistvu jih ona bolj odsvetuje kot ne.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zobje
13.10.2007 17:17:21   
dory
moja prijateljica je sla na ta poseg v bk studio...
moja zobozdravnica tak poseg odsvetuje, sploh tistega,ki ti pobeli zobe v eni uri...lahko pusti posledice na sklenini...mislim saj ti povejo,da te lahko kak teden zoblje skelijo...torej to ze ne more bit ok..

jst mam rajs te paste...mal pa je efekta...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zobje
13.10.2007 17:19:18   
Petraa
Zobna ščetka sonicare

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?