|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zobje in ješčnost
12.6.2006 14:48:52   
maja&m
Moj 15 mesečnik ima 12 zobkov in glede na to,da si ful prstke v usta tišči, mu bodo ven pogledali še drugi kočniki. Zanima me ali je to možno,da ker ga to tako zelo "moti"-srbi,da bi ne imel apetita?Drugače je zdrav in vesel otrok,ampak zadnje dni noče jesti. Ga moramo zelo "zlakati" da kaj spravi v usta,žejen je pa zmeraj. Ali bi bilo bolje obiskati zdravnika?

Hvala

LP

Maja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zobje in ješčnost
12.6.2006 15:43:23   
Zasanjana
Zakaj zdravnika?user posted image Pri nas smo imeli s tem grozne probleme.Mula ni jedla NIČ.Edino kakšno kašico al pa mleko sem ji podturila, hrane v kosih pa ne.Pila je pa ful veliko... tud po liter na dan.Mogoče bi pomagalo, da bi mu pred spanjem, ali pa ko vidiš, da ga boli in ko si prstke fajn tišči v usta, dlesni namazala z nekim mazilom posebej za to.Mi smo ga imeli, samo se zdaj sploh ne morem spomniti imena, pa če me ubiješuser posted image user posted image

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zobje in ješčnost
12.6.2006 19:47:54   
čaki
pri nas isto. stara je 19 mesecev in tlači prste v usta ne je čist nič razen skutk!!!!
glede na to , da smo že dali to skoz predvidevam da bodo zobki. in najbrž tudi pri vaši
pa pa

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?