|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zobki
22.2.2005 16:10:19   
kimberly
Ali je mogoče,da moji princeski že rastejo zobki,kjub temu,da je stara 2 meseca.Cel dan se slini kakor polž in rokice si stalno grize.Zanima me tudi kako je s telovadbo,ker malo polno dojim se bojim,da bi lahko izgubila mleko zaradi fizičnega napora.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zobki
22.2.2005 16:13:15   
total
Mislim da zobki še niso,moj:duda: se tudi slin že od 1 mesca pa še zdaj se oggromno in v usta da vse kar je možno,pa zobka še ni.

Lp:rozica:

(odgovor članu kimberly)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zobki
22.2.2005 16:29:29   
frutka_
Možno je, da se začenja izraščanje zobkov. Poznam kar nekaj malih, ki so dobili zobke kmalu po 2.mesecu. Ni pa nujno. Najboljše da mu daješ slinček, ker slina teče v potokih...moj mali se je nehal sliniti, ko je začel sedeti, takrat mislim da je bil sposoben nadzorovati požiranje sline. Kadar pa je zatopljen v igro pa še včasih malo priteče.

Glede telovadbe in dojenja pa je ravno v zadnji št. mame tema na to. Priproočajo najprej podoj in nato telovadbo.

(odgovor članu kimberly)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zobki
22.2.2005 17:26:34   
CUKRČEK
ojla,
moja mala se slini že od drugega meseca tako obilno, da stalno menjamo slinčke-toda zob pri 8 mesecih še vedno ni in ni :zmeden: kot kaže bomo prej shodili kot pa zobke dobili :)-

tako, da slinjenje in dajanje rok v usta ne pomeni tudi rast zob.

lp, tina in brezzoba :duda:

(odgovor članu kimberly)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zobki
22.2.2005 17:35:11   
Martina8
Naša je stara 7 mescev pa še nima nič zobkov, bo prej shodila zgleda že tko.;)
Kaj pa eni ki se že rodijo s zobčkom?:)-
bo že..vse ob svojem času..
lp martinka:hudicek:

(odgovor članu kimberly)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zobki
22.2.2005 21:21:58   
taca
Glede telovadbe pravijo, da eno uro in pol po vadbi ne smeš dojiti, ker se v mleku nabere nekakšna kislina, ki ni dobra ali celo škodljiva za otroke.
LPT

(odgovor članu kimberly)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zobki
23.2.2005 11:14:00   
leah
Meni so v bolnici sestre rekle,da ni nič nenavadnega,če dobijo zobke že pri enem mesecu.:zmeden:Strange,a ne?

Moji bodo pomojem kar kmalu začeli,zato,ker se ji že zdaj vse belo sveti na dlesnih,pa je stara 2 meseca.

(odgovor članu kimberly)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zobki
23.2.2005 13:33:55   
Pajaca
Tale slina pri 2 mesecih je običajno povezana s hrano.... ko se bo naučila požirati slino bo pripravljena na gosto hrano.... prej pa ne. Torej ti je tudi to znak kdaj uvajat hrano.

(odgovor članu kimberly)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?