|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?

Najboljša osebna steklenica za vodo!

www.flaska.si, 2.5.2010
Želite piti čim boljšo vodo in biti hkrati še ekološki?

image
/11





Prihod »Flaške« na slovenski trg je naši družini prinesel pravo olajšanje. Zakaj?


• S pitjem vode iz Flaške se zavedamo, da imamo na voljo vedno kakovostno, zdravo, živo (informirano) vodo.

• Voda zaužita iz Flaške ima nižji redox potencial (električna prevodnost vode), kar je za naš organizem neprecenljivo.

• Uporabljamo jo lahko povsod; doma, na izletu, v službi, na treningu.

• Količina zaužite vode se je še povečala, saj imamo Flaško ves čas na očeh in se tako »spomnimo«, da pijemo vodo še pogosteje.

• Uporabljamo jo tudi pri pripravi živil (kuhanje za celo družino, obroki za našo dojenčico, tudi naši kužki jo pijejo z veseljem, z njo zalivamo tudi rože…).

• Njeno vzdrževanje je izredno enostavno, oplaknemo jo z vodo in ponovno uporabimo.

• Smo ekološko osveščeni, ne onesnažujemo okolja z odvečno embalažo.

• Flaško bomo uporabljali več let.

Naše telo je sestavljeno iz 80% vode. Pravilna in zadostna oskrba telesa z vodo je bistvenega pomena za naše zdravje. Izrednega pomena za naše splošno dobro počutje je tudi kvaliteta zaužite vode, kar nam zagotavlja voda iz Flaške. V Sloveniji imamo kakovostno pitno vodo iz pipe, po vodnem bogastvu je Slovenija na 14. mestu držav v svetu. Kljub vsem naštetim dejstvom pa se prevečkrat zatekamo k pitju vode iz plastenke. Voda iz plastenke je za naše zdravje lahko celo škodljiva, saj takšna voda vsebuje visoke stopnje antimona,kemikalije, ki se uporablja pri izdelavi plastenk za vodo. Kemikalije, ki se sproščajo v vodo vplivajo na delovanje hormonov v našem telesu. Ustekleničene vode so tudi do 1000-krat dražje od vode iz pipe.Ne pozabimo, da se s kupovanjem vode posredno odpovedujemo pravici , do vode, ki tako prehaja v last velikih korporacij.

Skrbite za dragocene kapljice vode, pijte jo počasi z dobrimi mislimi, včasih jo podržite pri srcu in ji tako dodajte še boljše informacije. Flaška je zakon!

 

www.flaska.si

Ti je članek všeč? Klikni Like in podaj svoj komentar:

Ringarajin eko izlet v Postojno
V našem vrtcu pridno sodelujemo z revijo Ringarajine iskrice. Pošiljamo članke, risbice, fotografije, … In ker so Iskric...
4
Okoljevarstvo doma
Kako lahko že otrokom pokažemo, da je treba živeti v sožitju z okoljem?
3
Škrat Vodo se predstavi
Pozdravljeni otroci, starši, babice in dedki. Ko vidite kakšen sem, me lahko zagledate prav v vsaki vodi. V njej boste z...
3
Metin čaj, sladoled in limonada
Meta je osvežilna rastlina, uporabna pozimi in poleti. Ima številne koristne učinke, odličen pa je tudi metin sladoled.
3



10 najbolj ogroženih živali na svetu
photo
London - WWF (World Wide Fund) je pripravil seznam desetih najbolj ogroženih živali na svetu. Na vrh seznama se je uvrst...
Dobrodelni petek: dm doniral 19.206 evrov
Črni petek so v dm prodajalnah preimenovali v Dobrodelni petek in ga obeležili z zbiranjem sredstev. dm drogerie markt j...




Voziček za tek
Melanie_

Prosim za malce pomoči. Z možem sva aktivna in razmišljava o nakupu vozička za tek in ker nimava izkušenj naprošava vas (upava, da jih imate vi) da nama pomagate kateri je najboljši.

Thule GLIDE2 (0%)

Thule URBAN GLIDE 2 (0%)

Baby Jogger SUMMIT X3 (0%)

Cybex Avi Sport (100%)


Število vseh glasov: 1

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!