|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Čiščenje" omar
18.3.2007 21:28:17   
spacey
A imate oz. delate vsako sezono čistko omar? Stara oblačila, ki jih ne nosite date adakta in tako naredite plac novi kolekciji?

Jaz se že par dni spravljam v to akcijo, pa nikakor ne pridem blizu. user posted image Nekaj stvari je še dobrih in tako mi jih je škoda vržti stran. Po drugi strani, pa jih že dalj časa nisem oblekla in mislim, da jih tudi ne bom. Le neka čustvena navezanost nanje me še daje.

Mislim, da bo oz. je skrajni cajt narediti eno veliko preobrazbo moji omari in oblačilom v njej.

Kaj pa ve, kako imate to porihtano?

Aja pa še to.....kam pa potem s temi oblačili? V bistvu ni nič poškodovano ali umazano ali karkoli. Marsi kaj se da še ponosti, le moda ni več aktualna, čeprav... user posted image

Nasveti in informacije dobrodošli. user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Čiščenje" omar
18.3.2007 21:36:04   
Anonimen
Jaz zaenkrat take obleke nosim iz spalnice v "otroško" sobo kjer mam dve omari. K bodo otroc pa ne vem kam jih bom dalauser posted image
No sam to sam tiste k mislm da jih bom še kdaj nosila oz. bolj "drage" kose, ostalo dam pa eni punci k si jih res ne more privoščit al pa kam drugam raztalam.

(odgovor članu spacey)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Čiščenje" omar
18.3.2007 21:38:06   
Anonimen
Pospravim temeljito konec sezone vse, česar nisem nosila zadnjih nekaj mesecev. Večinoma oddam.

(odgovor članu spacey)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Čiščenje" omar
18.3.2007 21:41:52   
lelaval
A imate oz. delate vsako sezono čistko omar? Stara oblačila, ki jih ne nosite date adakta in tako naredite plac novi kolekciji?

Čistko  že naredim, ja, ampak potem je omara prazna, ker ne nabavim nove garderobe. user posted image user posted image
No, kakšno cotko si sproti kupim. user posted image  
Na čistko pa se dobesedno psihično pripravim - ker če se ne, potem oblačila, ki jih že celo leto nisem oblekla, dam nazaj, čepav vem, da jih spet ne bom nosila. Počakam na tak dan, ko se mi ne zdi vredno "šparat" - ja, to so močne psihične priprave user posted image user posted image , potem pa 3/4 cot gre stran. Jih dam soodnikom in prijateljem, za katere vem, da jih bodo ponosili, ali pa dali dalje. V skrajnem primeru pa na RD.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Čiščenje" omar
18.3.2007 21:42:40   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Mič

Pospravim temeljito konec sezone vse, česar nisem nosila zadnjih nekaj mesecev. Večinoma oddam.


tudi jaz. pri tem mi pomaga, da imamo eno samo vgradno omaro (ni ravno velika) in moram vse cunje (zimske in letne) notri spravit.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Čiščenje" omar
18.3.2007 21:44:27   
spacey
No evo lelaval. Takšna sem jaz. Že par dni se psihično pripravljam na tole čistko, pa mi nikakor ne gre od rok. user posted image Na zadnje sem jo naredila lani spomladi. Očitno pomlad čudno deluje name... Najprej zapravljam, pol pa še stran mečem. user posted image Kakšna ironija. 

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Čiščenje" omar
18.3.2007 21:47:16   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: spacey

A imate oz. delate vsako sezono čistko omar? Stara oblačila, ki jih ne nosite date adakta in tako naredite plac novi kolekciji?



Točno tako.

Nekaj časa sem tudi jaz shranevala obleke, češ to bom nosila ko shujšam, to bo lahko enkrat spet moderno,...
Polne omare oblek, ma ko sem kaj iskala, je bilo vedno to ne, to ne, to ne...

In sem se razjezila in zmetala stran, vse kar nisem nosila zadnje leto. Oz sem dala mami, ki je dala te stvari naprej,...
Velikokrat sem kakšen kos obleke tudi nesla v tiste zabojnike kjer zbirajo obleke.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Čiščenje" omar
18.3.2007 21:51:37   
Dream
Moje izkušnje so pokazale, da čustvena navezanost na cunje vsekakor enkrat mie, zato sedaj kar sproti mečem ven, da me potem 1x ali 2x na leto ne boli glava. Navadno dajem cunje k sorodnikom, nekaj ponosijo njihove punce za "ta boljše", ostalo pa za doma. Če je pa kaj res hudo ponošenega, pa se včasih da uporabit za kakšne krpe. 

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Čiščenje" omar
18.3.2007 21:57:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

IZVIRNO SPOROČILO: Mič

Pospravim temeljito konec sezone vse, česar nisem nosila zadnjih nekaj mesecev. Večinoma oddam.


tudi jaz. pri tem mi pomaga, da imamo eno samo vgradno omaro (ni ravno velika) in moram vse cunje (zimske in letne) notri spravit.


Meni pa (pre) majhno mansardno stanovanje user posted image . Ja, vse je za nekaj dobro user posted image .

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Čiščenje" omar
18.3.2007 21:59:41   
Anonimen
Jaz še kar šparam cunje, izpred prve nosečnosti, ki so mi premajhne, v upanju da mi bojo kdaj še prav. Pa ne bi bilo narobe, da si malo popucam gužvo v omari, ker praktično ni več prostora, zdaj ko prostor zasedajo še cunje od tamale.

(odgovor članu spacey)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Čiščenje" omar
18.3.2007 22:02:17   
spacey
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

Jaz še kar šparam cunje, izpred prve nosečnosti, ki so mi premajhne, v upanju da mi bojo kdaj še prav.

Hehe :) potihem tudi jaz. Upanje zadnje umre. user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Čiščenje" omar
18.3.2007 22:03:28   
cmokec
Jaz čistke sploh ne upam delati, ker bi mi ostale samo spodnje gate. Garderobo kupujem tako poredko, da bi lahko in bom kmalu mogla zamenjati vse po vrsti.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Čiščenje" omar
18.3.2007 22:06:21   
Anonimen
Jaz sem pa kar pridna kar se tega tiče user posted image  večkrat (beri, sigurno vsako jesen in vsako pomlad) kar popokam stvari, čeprav bi jih mogoče še kdaj nosila. Brez milosti dam v škatlo in zbašem v Humana kontejner.
Tako imam vsaj razlog, da si lahko kaj novega privoščim user posted image

(odgovor članu spacey)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Čiščenje" omar
18.3.2007 22:22:49   
lelaval
No evo lelaval. Takšna sem jaz. Že par dni se psihično pripravljam na tole čistko, pa mi nikakor ne gre od rok. Na zadnje sem jo naredila lani spomladi.

POčakaj še kak dan (ali pa teden) - cote ti ne bodo nikamor pobegnile.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "Čiščenje" omar
18.3.2007 22:28:35   
spacey
Definitivno se bom lotla akcije, samo še psihično se moram pripravit, da do tega pride... Bom že. user posted image

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "Čiščenje" omar
18.3.2007 22:29:18   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

Jaz še kar šparam cunje, izpred prve nosečnosti, ki so mi premajhne, v upanju da mi bojo kdaj še prav.


Mene je spravljalo prav v depresijo, ko sem si skušala obleči kakšne hlače iz tistega obdobja, nekako sem jih še navlekla gor, zaprla gumbe/zadgo.
Ampak dihat pa tudi nisem mogla prav globoko.user posted image
In Bog ne daj, da bi se skušala usesti ali počepniti.user posted image

Zato pa so šle, daleč od mojih oči...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "Čiščenje" omar
18.3.2007 22:46:16   
Anonimen
ja vsak konec sezone preberem vse cunje in tiste ki jih eno leto al pa več nisem nosila pa jih še nisem izločila zaradi ne vem česa jih izločim..dobre kose dam mami ki ji pošenka naokoli, kake bolj zmatrane pa vržem v kontejner humana

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "Čiščenje" omar
19.3.2007 7:25:47   
Anonimen
Mene pa zanima,kje so ti kontejnerji Humana?Kje v Kranju?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "Čiščenje" omar
19.3.2007 7:42:42   
Anonimen
humana kontejnerji so vsaj bili pr merkator trgovini pri vodovodnem stolpu, pa tam pri še enem merkatorju tm pr unih blokih k je splišni doma :) hehe ne vem kako se reče temu naselju - moja stara mat je govorila na severnmu delu :), pa v starem mestu nasprot pinkija, ne vem pa še so sam zdele se jih ne spomnem..tabolj da se enkrat mal okol zapeleš pa oči napneš. ponavad so zravn tut unih kontejnerjev za ločeno zbiranje odpadkov

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "Čiščenje" omar
19.3.2007 7:49:43   
Anonimen
Hvala LARA.user posted image user posted image  Malo se mi sanja kje je to,bomo našli,ker se je nabralo stvari,ki bodo nekomu še prav prišle.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "Čiščenje" omar
19.3.2007 8:59:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

Jaz še kar šparam cunje, izpred prve nosečnosti, ki so mi premajhne, v upanju da mi bojo kdaj še prav.


Mene je spravljalo prav v depresijo, ko sem si skušala obleči kakšne hlače iz tistega obdobja, nekako sem jih še navlekla gor, zaprla gumbe/zadgo.

Ja, sej verjetno bom poskrbela za še dodatne frustracije, ker vem, da sem se po prvem porodu zjokala, ker jih niti na rit nisem dobila, kaj šele, da bi ji zapela. Pa nisem niti zgubila vsega od prve nosečnosti, zdaj se mi pa dodatno nabira. Mogoče res bolje, da se jih znebim. Saj šparam par kosov, ki so mi ekstra pri srcu, ostalo sem dala eni ženski, ki rabi, pa si sama ne more kupit.
Si pa moram tud čas vzet popucat stvari, ki so bolj kot ne neuporabne. Pa moža prepričat, da res ne rabi toliko cunj.user posted image Jih ima skoraj še enkrat toliko kot jaz.

< Sporočilo je popravil Tašonka -- 19.3.2007 9:00:47 >

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: "Čiščenje" omar
19.3.2007 9:03:42   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: Mič

Pospravim temeljito konec sezone vse, česar nisem nosila zadnjih nekaj mesecev. Večinoma oddam.

Vsaka ti čast!

Jaz jih spravim, če bi jih slučajno kdaj potrebovala. Edinole bratranka si vsake toliko nabere ven kakšen kup.
Resno bi se mogla spravit zraven in tudi omare v kleti prečekirat (imava ogromno vgradno omaro v prostoru v kleti za nesezonske stvari), ter tisto kar nisem oblekla že 2leti enostavno oddat - rdeči križ ali pa karitas user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: "Čiščenje" omar
19.3.2007 9:55:44   
tinkamiška
haha, ravno včeraj je mož zagledal škatlo v katero sem zmetala cote, ki so mi premajhne, ali pa mi enostravno ne pašejo več...jih je še kar nekaj v omari, ampak bom raje malo počakala pa spet napolnila škatlo...no in mi je obupano kazal, a tele tudi ne boš več  nosila? ne mi trebuh ven gleda, aha, kaj pa te hlače? ne majo previsok pas,...in tako naprej. Seveda je sedaj omara bolj prazna, pa nisem še niti poletnih cot vzela v roke...user posted image

ampak raje jih oddam, kot da se tu in tam poskusim stlačiti vanje, pa potem vsa jezna vlečem cote iz sebe...

počasi si potem kupujem stvari in se moja omara spet napolni...delam čistko vsake 2-3 leta...

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: "Čiščenje" omar
19.3.2007 17:26:14   
spacey
Evo, sem naredila čistko. In omara je "lažja" za dve veliki vreči oblek. Jutri peljem v komtejner Humana.user posted image
Kr boljše se počutim. user posted image
Bravo jst! user posted image

< Sporočilo je popravil spacey -- 19.3.2007 17:40:03 >


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: "Čiščenje" omar
19.3.2007 19:03:32   
Moyca_
jaz tudi moram narediti še čistkouser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?