|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Čudna" fobija
7.2.2011 9:16:51   
Anonimen
Joj punce, to je noro ... naša tamala se zdajle ene par noči ponoči zbudi in začne kričat  in jokat in jo pomirim šele tako, da se z njo v naročju usedem v gugalnik, da zaspi nazaj in jo potem poležim v posteljico in spi dalje ... in zjutrajh ko jo vprašam, kaj je bilo narobe, dobim vedno isti odgovor: "Lasek je bil!" Zdaj ne vem če je res al ne ... samo drugače se zadnje 2 meseca nenormalno boji odpadlih las ... ko se kopa v banji, in da slučajno spregledam kak lasek v vodi, doživi histerični napad in gre takoj iz vode, pa čeprav lasek ven vzamem ... potem po stpnicah noče, če slučajno lasek na stopnici zagleda, da ne omenjam kak napad doživi, če na svojem pouštrčku zagleda odpadli lasek ... jaz ne vem ... a te fobije prerastejo, al ji lahko kako pomagam user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Čudna" fobija
7.2.2011 11:21:28   
ronja
S fobijo se je po moje najboljše spopast, sploh če je taka, da se ji ne da izognit - in lasem se res ne dauser posted image . Torej: naj ti češe lase (najprej z dobro očiščeno krtačo, da ne bo nič gor) in potem poglejta na krtačo: gor bo polno las, ki so bili ravnokar še na tebi in jih je božala in ji nič nočejo. Torej: lasje so del mamice, ki ji nič noče, niso slabi in ji ne bojo nič naredili. Če to ne bo palilo oz. bi bilo prehitro, potem lahko poizkusita najprej z njenimi lasmi - da jo ti češeš in pogledata, da tudi njej izpadajo lasje. Potem ko bo to šlo, vzameta en las iz krtače in ga vržeta na mizo, ga malo zvijata, da vidita, kako se premika,... in potem ga vržeta na tla, na posteljo, na stopnice, v bano v vodo, da vidi, kako las plava na vodi,... Upam, da vama rata!


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Čudna" fobija
7.2.2011 11:37:28   
Anonimen
Ja saj ravno to mi je največja uganka, ker las na glavi se pa ne boji user posted image  ... ima zelo rada, če ji frizurice delam, ker ima že do ramen dolge laske, pa tudi zelo uživa, ko mene češe ... sam ko pa las odpade pa bože mili, kako vreščanje ... bom res še na tem malo bol probala delat, da ji pokažem, da je ta lasek iz njene ali pa mamičine glave ... ma ko je v.d. svakinja prvič videla to njeno histerijo zaradi laska jo je na rit vrglo od smeha ... no saj moram priznat, je mene tut ... samo potem ko sem videla, da se tamala resno boji, se mi pa ni več tako smešno zdelo ... upam Ronja, da tvoj namig pomaga ...

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Čudna" fobija
7.2.2011 12:07:57   
bodoča
Nasveta nimam, imam pa doma fantka z isto "fobijo". Cela panika, če kje zagleda las, še posebej ga motijo v bani, pa kar naprej ima občutek, da ima lase v ustih.

Očitno ima čudne "fobije" po meni user posted image .


_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?