|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "čudne" bolečine v trebuhu
29.5.2007 21:12:17   
nina
Že dobre 4 dni me skozi ves dan spremljajo "nepoznane" bolečine kot nekakšne krče v spodnjem delu trebuha (nekaj takšnega kot krči pri menstruaciji) in ne vem kaj bi to lahko bilo? user posted image Mislim, da lažni popadki to niso, kajti do dneva D imam še 4 tedne in tudi trebuh mi ne otrdeva. Ali je imela oziroma ima še katera takšne krče?

Hvala za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "čudne" bolečine v trebuhu
29.5.2007 21:20:06   
Anonimen
Povsem možno,da so popadki,če imaš le še širi tedne do poroda.Naj ne bo tako nemogoče in pojdi se pokazat v porodnišnico...da ti nardijo CTG,pa bodo že vedeli,kaj neki je to...

Vse dobro ti želim!user posted image

(odgovor članu nina)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "čudne" bolečine v trebuhu
29.5.2007 22:37:14   
Anonimen
Meni se enako dogaja, samo da imam jaz dobrih 5 tednov do PDP. Krči so kot ob močni menstruaciji ali pa kot bi me šraufalo za na wc, vendar mi ob tem ne otrdeva trebuh. Ko mi trebuh otrdeva, je neboleče. Mislim, da se tako maternica pripravlja na porod, da so to pač lažni popadki.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "čudne" bolečine v trebuhu
30.5.2007 7:52:17   
bankc
Tudi jaz imam do konca še približno 5 tednov in se mi dogaja isto. Boležine  v trebuhu, šravfa me po črevesju in podobno. Tudi jaz mislim, da se samo maternica pripravlja na veliki dogodek. Imam pa v ponedeljek G in jo bom vprašala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "čudne" bolečine v trebuhu
30.5.2007 8:34:21   
Anonimen
lahko da se maternični vrat mehča in širiuser posted image punce, približuje seuser posted image

(odgovor članu bankc)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "čudne" bolečine v trebuhu
30.5.2007 9:18:21   
prymorka
A NI V PETEK POLNA LUNA??? ;))
srečno punceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "čudne" bolečine v trebuhu
30.5.2007 10:32:12   
Anonimen
Moji popadki so bili ravno takiuser posted image

Nekaj dni pred porodom se mi je to dogajalo skoraj vso noč, prej in potem pa nisem nič kaj takega čutila, potem pa samo še na jutro poroda. Nadaljevanje si lahko prebereš na temi "koliko časa od prvega popadka do poroda"...

(odgovor članu prymorka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "čudne" bolečine v trebuhu
30.5.2007 13:24:50   
Anonimen
A mislite, da so to res priprave na porod. Jaz imam rok čez 3 dni in me ja ravno danes ponoči začelo takole grabit v spodnjem delu trebuha. Ampak pri meni so bolečine kot rahli krči, ni ne vem kako intenzivno. No sem pa zato preventivno danes ostala doma in se ne klatim naokoli user posted image . Pa itak sem ful tečna danes tako da je bolje da sem sama s  sabo kot da težim še drugim user posted image .
No torej a mislite da bom kam šla ali ne user posted image ? Ma bi res že rada šla, tako da bi blo prav fajn tole ja.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "čudne" bolečine v trebuhu
30.5.2007 20:17:16   
FLASK_A
Jaz imam take blage menstrualne krče že tretji teden, vsak danuser posted image  Baje, da se maternica pripravlja na porod- tako je rekla g. Tudi jaz si želim, da bi to pomenilo, da bojo pravi popadki kmal tu, ker se imam dovoljuser posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
30.5.2007 21:12:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "čudne" bolečine v trebuhu
31.5.2007 9:03:48   
Anonimen
no evo včeri sm pametovala da mogoč so to predpriprave, dons ponoč je pa mene tole grablouser posted image user posted image od zdej naprej sem tihuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "čudne" bolečine v trebuhu
31.5.2007 9:28:28   
baja*
A to so lažni popadki?!? Ojej, pol pa mam jaz tudi to (sem pa v 35. tednu). Mene boli na podoben način kot po laufanju. Samo trebuh mi pa nič ne otrdeva, čeprav moja G trdi, da imam na splošno bolj trd trebuh. Me je poslala na pregled v P, pa so tam trekli, da to ni nič takega in da trebuh boli tudi tiste, ki niso noseče.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "čudne" bolečine v trebuhu
1.6.2007 10:38:23   
Anonimen
Jaz imam tudi te krče. Vsaki dan me boli trebuh, krči so takšni kot da bi imela menstruacijo. user posted image
Zlo boli, tako da ne morem niti hodit. Trebuh mi otrdeva že od 32. tedna naprej, zato mi je dala g šumeče tablete Magnesol.  Sedaj sem v 35. tednu.
Upam, da to niso lažni popadki.

(odgovor članu baja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "čudne" bolečine v trebuhu
1.6.2007 10:40:00   
Anonimen
Ali POLNA LUNA vpliva tud na porod?????

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "čudne" bolečine v trebuhu
1.6.2007 22:00:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tajag

Ali POLNA LUNA vpliva tud na porod?????

Tudi ja. Baje je takrat več porodov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?