|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "šamrole"
27.11.2009 16:19:44   
sonce21
Pozdravljeni!

Jutri imamo zabavo in so me določili, naj naredim šamrole. Rabim samo nasvet, ali jih lahko napolnim že danes (z sladko smetano) ali jih rajši jutri zjutraj, da ne bodo preveč razmočene. Saj sem jih že velikokrat pekla, vendar smo jih pojedli že isti dan, tako da ne vem kakšne so naslednji danuser posted image . Prosim za nasvetuser posted image !

Hvala in LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "šamrole"
27.11.2009 16:39:32   
Tejči
S smetano jih jaz nimam rada, a ostanejo tudi drugi dan ok. Jaz jih polnim z beljaki+sladkor in so drug dan še boljšeuser posted image

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "šamrole"
27.11.2009 17:09:10   
nynna
Ne definitivno ne en dan prej, ker pol tok ne bodo dobre in bodo čisto razmočene. Poskusi v smetano umešati še vanilijevo kremo Paradiso (brez kuhanja). Odlične so user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "šamrole"
27.11.2009 18:16:43   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

S smetano jih jaz nimam rada, a ostanejo tudi drugi dan ok. Jaz jih polnim z beljaki+sladkor in so drug dan še boljšeuser posted image
Se strinjam s temle. Če jih boš pa s smetano polnila pa definitivno jutri.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "šamrole"
27.11.2009 21:10:41   
sonce21
hvala vsem za pomoč user posted image , odločitev je padla, pečene so že, polnila jih bom pa jutri zjutrajuser posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "šamrole"
27.11.2009 21:13:09   
blaža
ma dej naredi raje beljakovo kremo uno za indijančke, z smetano niso tako dobre.user posted image

Če delaš z hulala smetano rastlinsko je prav, da si se odločla za jutri, ker je drugi dan malo izsušena in rata kar gumijasta.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "šamrole"
28.11.2009 7:37:24   
sonček33
no jaz bi en fajn recept za šamrole imela

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "šamrole"
28.11.2009 7:58:45   
blaža
Kupiš listnato testo v Hoferju, ki je že ravno razvaljano in ga narežeš na trakove. Je pakirano na roli v hladilniku.

Pol pa nardiš kremo:

Sneg:

-15 dag beljakov ( 3-4)
- 12,5 sladkorja

To dobro dobro stepeš.

Nato nardiš

sirup:

- 25 dag sladkorja
- 0,7dl vode( manj kot 1 dcl)
- par kapljic limoninega soka

IN to zavreš in vreš dokler ne narediš testa z žičko, ki jo oblikuješ kot za pihat balončke. ko daš žičko noter moraš čez napihnit balonček. Tako gost rata ta sirup, tak lepljiv. To kr hitro rata, tako, da stoj kr zraven ina mlo pomešaj vsake tolko.

Pol pa to maso še vrelo vlivaš počasi v stepen sneg in še mešaš, da rata trda, trda krema.

To je to. Pol samo nabrizgaš v šamrole in jih posuješ z sladkorjem v prahu. ta krema se hitro nardi, ni zakomplicirano.



_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
28.11.2009 8:46:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "šamrole"
28.11.2009 8:54:56   
blaža
ne nič se ne peče.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...
Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?