|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Vrtenje" v poseljici
24.4.2008 6:08:43   
Ekaz
Se tudi vaši malčki tako vrtijo po posteljici? Naša 7,5 mesečna Lana se obrača, in sicer so enkrat noge tam ko glava, drugič glava tam kot naj bi bile noge, spet tetjič leži povprek. Najpogosteje pa se zarine v en vogal posteljice in pririne do vzglavja. Mislim, da se zaradi tega tudi pogosteje zbuja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Vrtenje" v poseljici
24.4.2008 7:54:50   
srursa
Pri nas je enko.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Vrtenje" v poseljici
24.4.2008 8:05:53   
kristinaj
to je normalno....tudi naša, no se ni ravno zbujala, je bolj zajokala sredi noči in sklepam, da zaradi tega, ker se ni mogla obrniti.... pa sem jo popravila, pokrila in smo spali dalje.....

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Vrtenje" v poseljici
24.4.2008 8:29:51   
ana b
Naš tavelik fant pri skoraj 4 letih to še vedno počne user posted image , pa kljub temu večinoma prespi celo noč.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Vrtenje" v poseljici
24.4.2008 9:43:32   
Anonimen
Znana situacija. user posted image

(odgovor članu ana b)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Vrtenje" v poseljici
24.4.2008 9:48:23   
Naja30
Naša 16m tudi že od nekdaj telovadi po posteljici. Ravno zarad tega ne vem kako bo, ko bomo ograjo odstranili user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Vrtenje" v poseljici
24.4.2008 10:35:02   
marinci
A to počnejo tudi, če imajo spalno vrečo gor?

_____________________________

Jan 16.11.2007
Julija & Glorija 25.11.2010

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Vrtenje" v poseljici
24.4.2008 10:43:39   
Ekaz
Jaz z vrečo sploh nisem poskusila, saj mislim, da bi se ji ovila okoli nogic in bi bila še bolj  nemirna, saj ne mara biti tudi pokrita.

(odgovor članu marinci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Vrtenje" v poseljici
24.4.2008 11:12:32   
lunca2
Tudi naš 10 mesečnik zelo telovadi v posteljici. Včasih ima noge tam, kjer je glava, počez čez, velikokrat pa je tko zvit, da se sprašujem kako lahko tako spi.  Včasih se ponoči samo oglasi in ga grem obrnit in pokrit in tudi spi dalje.

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Vrtenje" v poseljici
24.4.2008 11:20:20   
linika
Pozdravljena!
Mimogrede, naša Eva je rojena na isti dan kot vaša Lana in prav tako pridno potuje po posteljici. Velikokrat se ji zgodi, da ji uspe nogice potisniti med letvice na posteljici, potem pa je nekako ujeta in začne jokati. Zaradi tega se ponoči tudi večkrat zbudi. Pa pokrita tudi noče biti, še manj pa ji je všeč spalna vreča.
LP

< Sporočilo je popravil linika -- 24.4.2008 11:21:49 >

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Vrtenje" v poseljici
24.4.2008 15:06:50   
tejči77
hi, hi, naša skoraj 10 mesečnica je do pike ista. No, včasih se tudi vsede, da glavo na prsa in joče. Potem jo samo položim nazaj in spi naprej.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Vrtenje" v poseljici
24.4.2008 15:09:26   
tejči77
ja, naša ima spalno vrečo od 2. meseca, se ji vsaj nogice ne zapletejo. Jo ima rada, se nič ne buni. Ker drugače pa ni pokrita in se prehladi - vse deke meče dol. Ponoči pa imamo mi hladno in nekaj mora imet.

_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
24.4.2008 23:40:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ekaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
24.4.2008 23:42:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "Vrtenje" v poseljici
24.4.2008 23:42:29   
sandra85
vrti se več ne-se pa postavi čisto v kot, obrne na trebuščka in rito v luftuser posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "Vrtenje" v poseljici
25.4.2008 15:31:41   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: marinci

A to počnejo tudi, če imajo spalno vrečo gor?


Ja! user posted image  Sam je očitno nič ne moti.

(odgovor članu marinci)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "Vrtenje" v poseljici
25.4.2008 17:56:56   
kaya2007
A to počnejo tudi, če imajo spalno vrečo gor?


Ja! Sam je očitno nič ne moti.



se strinjam user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "Vrtenje" v poseljici
25.4.2008 20:06:36   
ursalara
Mi je zelo znano 

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "Vrtenje" v poseljici
25.4.2008 21:30:59   
prolet
Naša Lana, ki je rojena natanko isti dan in leto kot tvoj Lana, je ista.user posted image
Na srečo nima lesene posteljice ampak potovalno, tako, da me ni strah, da bi se kje zagozdila in poškodovala.
Velikokrat, ko jo prečekiram je obrnjena na drugo stran za 180 stopinj, kot sem jo dala spat ali je stisnjena v kotu ali pa kdaj leži celo čez širino postelje. Spi pa v spalni vreči in ji ne dela težav.

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "Vrtenje" v poseljici
29.4.2008 16:18:41   
hillmagic
Velikokrat se ji zgodi, da ji uspe nogice potisniti med letvice na posteljici, potem pa je nekako ujeta in začne jokati.


Kaj pa če bi posteljico zaščitila z kakšnim prešitjem. Saj so čisto odprte posteljice ravno zaradi tega nevarne za dojenčka.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu prolet)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "Vrtenje" v poseljici
29.4.2008 22:59:36   
nananaja
Spalna vreča je fina zato, da otrok ni odkrit, ker se premetava, pa še nog ne more vtaknt med palčke. je pa res, da se nekaj mesecev al pa leto star otrok noče navadit nanjo, če je ni imel prej.
Naša je v žaklu že skoraj od rojstva. po postelji pa potuje skoraj vsako noč, čeprav včasih karmirno spi.

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: "Vrtenje" v poseljici
30.4.2008 7:38:51   
amaya
Moj ima dva meseca in sem ga danes zjutraj dobila čisto na vrhu, odkritega z nasmehom na ustih user posted image
Je  ležal obrnjen postrani, tako da je imel že nogice vzunaj...ne vem kam je hotel it user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: "Vrtenje" v poseljici
30.4.2008 13:12:11   
petrika
Ha ha. pri nas je enako. Nikoli je ne dobim zjutraj tam, kjer je bila zvečer. Jim že tako paše. Tudi odejo brca s sebe, bolj ko jo jaz pokrivam, bolj se odkriva. Včasih jo malo popravim, ali pa tudi pustim. Ne se sekirat zaradi tega, tako jim paše. Tudi moj prvi sinek je bil takšen, pa smo preživeli.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: "Vrtenje" v poseljici
30.4.2008 21:18:38   
annie
Naš tudi preden zaspi je prava vrtalka user posted image Pa je enkrat na trebuhu, potem spet na hrbtu, pa z glavo dol obrnjen itn....se kakih 15 min rola potem pa ga kar naenkrat zmanjka.  Jaz ga kar pustim pri miru, pa tudi, če z glavo navzdol zaspi user posted image

(odgovor članu petrika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?