|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Windstopper" športna jakna
19.9.2008 8:37:03   
Ženkica
Eto, rabim pomoč oz. kakšen nasvet. V soboto grem v akcijo za kakšno Windstop jakno, ki bi jo potrebovala predvsem za kolesarjenje in jesensko/zimsko hojo v hribe. Rabim kakšna priporočila oz. čemu naj se izogibam. aja, za jakno sem pripravljena odštet cca 100 EUR.
V poštev pridejo trgovine v Lj.

Hvalaaaa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Windstopper" športna jakna
19.9.2008 8:41:03   
Anonimen
Outlet nejki čez 70€- Icepeakuser posted image
Glih predvčerajšnjim sva si jih kupla.

(odgovor članu Ženkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Windstopper" športna jakna
19.9.2008 8:43:10   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Outlet nejki čez 70€- Icepeakuser posted image
Glih predvčerajšnjim sva si jih kupla.

a imaš kakšno fotkico?



_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Windstopper" športna jakna
19.9.2008 10:12:42   
Mišni
Zdaj so hit ene nove jakne, ki se jim reče "soft shell" oz, se materialu tako reče.

Evo, preberi:

Med funkcionalnimi oblačili, ki jih “outdoor” navdušenci dobro poznate, bom danes predstavila večfunkcionalni čudež, za katerega so mnogi mislili, da bo zgolj modna muha. To je soft shell. Mnogi, ki so ga že preizkusili, pravijo, da odlično nadomešča termovelur in vetrovko. Torej imamo eno oblačilo s funkcijama dveh.
 
Soft shell je jakna, ki je povzela ime po materialu, iz katerega je izdelana. To je tehnični material, kjer je notranja plast odlično termično izolirana, zunanjost pa je z obdelavo 3XDRY odbojna na vodo, umazanijo, omogoča hiter prenos vlage navzven in izjemno hitro sušenje. Prav tako so oblačila soft shell tudi vetrna in dobro zaščitijo pred vetrom. So mehka na otip in raztegljiva. Zagotavljajo odlično počutje pri najintenzivnejših aktivnostih, kot so ledno in skalno plezanje, gorništvo, kolesarjenje, tek … in še kaj bi se našlo.
Če iščete torej oblačilo s funkcijama dveh, je soft shell na mestu. Vendar, bodite pozorni, da bo pravi! Presenečeni boste, kaj vse nekateri prodajajo kot soft shell. Pravi soft shell stane med 150 in 200 evri. Našli pa ga boste v specializiranih outdoor trgovinah. V mehki alternativi se boste odlično počutili tako moški kot tudi ženske. Pa da ne boste mislili, da je samo za aktivne. Če vas rado zebe, ga vzemite s seboj na sprehod.

To je napisala Karmen Klobasa v Jeseniških novicah.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Windstopper" športna jakna
19.9.2008 10:14:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Outlet nejki čez 70€- Icepeakuser posted image
Glih predvčerajšnjim sva si jih kupla.

a imaš kakšno fotkico?




Evo taka
http://www.superge.si/html/svn/4726191-AA.shtml

Pa še preplačala sva jo očitnouser posted image

On ima zeleno, jaz oranžno.

Ne vem pa če je dovolj dolga za kolesarit.

(odgovor članu orhideja75)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Windstopper" športna jakna
19.9.2008 10:15:27   
kokoska007
thomas sport

lahko tudi preko superge.si

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Windstopper" športna jakna
19.9.2008 10:21:36   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Outlet nejki čez 70€- Icepeakuser posted image
Glih predvčerajšnjim sva si jih kupla.

a imaš kakšno fotkico?




Evo taka
http://www.superge.si/html/svn/4726191-AA.shtml

Pa še preplačala sva jo očitnouser posted image

On ima zeleno, jaz oranžno.

Ne vem pa če je dovolj dolga za kolesarit.


Jo bom šla pogledat, pa če bo ok, jo lahko naročim preko neta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Windstopper" športna jakna
19.9.2008 10:24:42   
orhideja75
kje se jo pa da probat 

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Windstopper" športna jakna
19.9.2008 10:35:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75

kje se jo pa da probat 


Tomas šport.

Midva sva jo kupila pa v outletu na rudniku.
Pa mi je kaplno da je vseeno cenej tam. Bila je nekaj čez 70€, pa popust 30% so pa pri blagajni obračunaliuser posted image . Tako da je cenej v outletuuser posted image

(odgovor članu orhideja75)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Windstopper" športna jakna
19.9.2008 11:02:11   
helloKitty
Helly Hansen.

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Windstopper" športna jakna
19.9.2008 11:13:42   
Ženkica
[/quote]

Tomas šport.

Midva sva jo kupila pa v outletu na rudniku.
Pa mi je kaplno da je vseeno cenej tam. Bila je nekaj čez 70€, pa popust 30% so pa pri blagajni obračunaliuser posted image . Tako da je cenej v outletuuser posted image
[/quote]

Torej, 70 eur - 30% skonto?? To je pa res super cena, če prav razumem. user posted image 49 eur

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Windstopper" športna jakna
19.9.2008 14:19:02   
muška
tukaj poglej: www.grip-trgovina.si

imajo res kvalitetne in človek ve kaj prodaja!  Mi smo teh windstopperjev kupili še pa še za vse naše aktivnosti ki jih imamo v firmi in nobeden ni bil tisto ta pravo. No čisto slučajno sem naletela na tega človeka, ki res ve kaj prodaja in zna svetovat.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Windstopper" športna jakna
23.9.2008 14:19:23   
poli*
moj je lansko leto kupil en windstoper (pa zraven je še kt termovelur).... pa itak je dal ful zanga....pol pa mu nona reče: ja prav take imajo v italiji za par evrov user posted image . haha, ja sigurno so prav taki, ane (kitajska roba) user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Windstopper" športna jakna
23.9.2008 17:46:47   
Balonchy
Helly Hansen


user posted image


user posted image

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "Windstopper" športna jakna
23.9.2008 20:15:51   
kaj@
jaz imam maya maya,pa sem ful zadovoljna z njouser posted image

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "Windstopper" športna jakna
23.9.2008 22:09:02   
Anonimen
Samo ena info-kako tople pa so te jakne? Za kaksne temperature so namenjene?

(odgovor članu Ženkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "Windstopper" športna jakna
23.9.2008 23:08:59   
kaya2007
pa še murphy nye, najbolje v outletu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "Windstopper" športna jakna
24.9.2008 8:49:39   
Ženkica
Evo, sva nabavla; moj jo je vzel v Outletu od Trespass-a 100 eur -30%, jaz sem jo vzela v Hervisu; 75 EUR. Fora je itak v tem, da tisti pravi Windstoperji so po 200 ali več evrov in se res že takoj pozna razlika; če bom kdaj dovolj pri moči (v tošlu seveda user posted image ), si jo bom sigurno privošla.

A ma mogoče katera tut hlače iz takega materiala? Se mi zdi, da sem vidla lani na smučariji ljudi, ki smučajo v windstoper hlačah?? Študiram, da bi si kupila še hlače (naslednji mesec), ker itak letos rabim nujno nove smučarske in te bi potem lahko imela tudi za kak drug namen še zraven.

Sicer pa hvala za mnenja in nasvete.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "Windstopper" športna jakna
24.9.2008 11:36:49   
muška
Ženkica ni res, da je "pravi" windstopper 200 € + € . Moraš vedet kaj kupuješ in moraš vedet KJE kupuješ! Zdaj te bom mogoče malo užalila ali razjezila (tega ne delam namerno) , ampak Hervis je DALEČ od dobre firme! Njihova roba (firme) zadnje čase vedno pogosteje ni original, ampak ponaredek. Poznam ljudi, ki uvažajo za njih in verjemi jaz praga te trgovine ne prestopim več, grem raje v Bosno na tržnico user posted image

In čisto pravi , zelo kvaliteten windstopper dobiš že za 50 € +!  ne govorim v tri dni, ker se mi s tem dosti ukvarjamo, na začetku smo ga seveda klamfali v 3 dni (saj na začetku ne veš) , zdaj pa že vem kako se stvari streže in da ni vse zlato kar se sveti. user posted image

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "Windstopper" športna jakna
24.9.2008 13:55:35   
Ženkica
Saj se strinjam s tabo; nisi me nič užalila user posted image . Je treba kar pazit, ker imajo zares veliko "pofla" v Hervisu, ki ga prodajajo za zlato. Imajo pa tudi nekaj malega kvalitetne robe. Priznam, da sem bila sama rahlo v dvomih, ampak jakno bom preizkusila kaj kmalu (tko, bolj ornk), drug teden lezem na Mangart z biciklom in ti sporočim iz prve roke kako se je obnesel moj in kako od moža.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "Windstopper" športna jakna
24.9.2008 14:18:48   
Anonimen
Jaz imam HH jakno in je super user posted image .

(odgovor članu Ženkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: "Windstopper" športna jakna
24.9.2008 14:22:21   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Ženkica
moj jo je vzel v Outletu od Trespass-a 100 eur -30%,


Mater se je nategnil! To bo švical spodaj 100 na uro. Naj spravi račun, da jo bo nazaj nesel. Moja mama jo je in so ji vrnili denar. Še celo meni bi ga, ki sem to jakno pred enim letom kupila, samo je bila strgana, pa je zato nisem nazaj nesla.
Je pa tale Tresspaass res en velik šit. Tudi otrok je imel njihovo bundo in bil totalka moker spodaj, spodnjo majico je imel vsakič za ožet.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: "Windstopper" športna jakna
24.9.2008 14:27:09   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Ženkica
moj jo je vzel v Outletu od Trespass-a 100 eur -30%,


Mater se je nategnil! To bo švical spodaj 100 na uro. Naj spravi račun, da jo bo nazaj nesel. Moja mama jo je in so ji vrnili denar. Še celo meni bi ga, ki sem to jakno pred enim letom kupila, samo je bila strgana, pa je zato nisem nazaj nesla.
Je pa tale Tresspaass res en velik šit. Tudi otrok je imel njihovo bundo in bil totalka moker spodaj, spodnjo majico je imel vsakič za ožet.


A res? No, dobre informacije, dankešen.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: "Windstopper" športna jakna
24.9.2008 14:49:49   
crci06
Mal moraš tudi vedit,kaj spodaj oblečt.
Če imaš (pretiravam) spodaj polivinil, ti še tako dobra jakna ne more dihat.
In pazit, kako jo vzdržuješ!

HH je res super, jadralci jih imajo ful!

Jaz imam trenutno IcePeak iz Outleta, pa lani od decembra do pomladi nisem oblekla nobene druge bunde, termovelurja ali karkoli podobnega. The North Face jakna ostala v omari, ker je tale cenen IcePeak tolk bolj prijeten za nosit. Za v griče, za na sprehod, za z vozičkom, za v trgovino, za ven...  Kamorkoli paše športna jakna je bilo the best. Nikol švicala, razen enrkat, ko sem (ne vem že zakaj!?! user posted image user posted image ) pri sestopu imela kratke rokave + to jakno. Ta občutek pa ni prijeten.

Je pa SoftShellov zdaj miljon!
Ni vse en in isti material, le vsi se kitijo s tem.

Kaj več pa kdo drug, ki se bolj spozna.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: "Windstopper" športna jakna
24.9.2008 20:01:30   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Outlet nejki čez 70€- Icepeakuser posted image
Glih predvčerajšnjim sva si jih kupla.


V Tomas Sportu imajo Icepeakove, lepe, s kapucu, 10.000ml vodnega stolpca, za 62€.


Osebno imam HH, in sem zadovoljna, kupila pa sem ga na eni razprodaji 3 ali 4 leta nazaj?, dala biviših 18tisoč (mislim pa, da je bila prva cena 36tisoč SIT in potem - 50%), in še danes je kot nov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?